Šta trenutno igrate? vol. 4 (2014)

zavrsio pre pola sata Ryse,uzivao sam u igri iskreno i traje bas koliko i treba[a traje vise od 6h sigurno i nije mi jasno kako su je neki prelazili i za manje] jer combat sistem i sam gameplay polako pocinje da smara posle nekog vremena.Prica na nivou,grafa ok i sve skupa kad se pogleda bas je ono full odradjeno i steta sto je na pocetku izasla samo za xone,zato je tako i prosla nezapazeno nazalost…

sad se bacam na novi COD ,da vidimo to cudo kako izgleda…

Ja na Launchu kupio Destiny i tek sad zavrsio igru igro se samo crucible i nesto malo misija.Razocaran sam Zavrsetkom tako prazno.Ipak ne mogu reci da je igra fail jer je igra jako zabavna.

Igram se Pes-a 15… :smiley:
Nebih nesto pricao o igri sve je receno… :smiley:

Zanima me jel neko probao Far Cry 4 na last gen-u…?
Po onome sto vidim igra izgleda pristojno ali me zanima vase misljenje… :smiley:

ja na ps3,onako sta znam igrivo je…

igram pomalo COD AW,stvarno sam iznenadjen,napokon lici na nesto posle 7 godina koje su slobodno mogu reci bacili u vodu…

iiii upalio xbox posle 3 meseca,upalio i forzu horizon 2 i uzivao tih sat ipo jutros.Pravi upgrade na keca,sve je ok sem soundtrack-a koji je 3x bolji na kecu,pricam bar o onom sto sam slusao na radiu jutros nijedna pesma koja je bila vredna da se otkaci na max i i iskulira situacija uz voznju po Nici :slight_smile:

Vau, hvala! :slight_smile: Na kojoj verziji radi ovaj fajl za online? Reloaded ili PROPHET?


Javljam za dva dana :slight_smile:

Namestio sve, kada hocu da igram 1vs1 izadje mi poruka “failed to connect to opponent”… Suvise je ovo dobro zvucalo da bi bilo istinito :slight_smile:

Problem je do pes servera, tako je i ljudima sa originalom, pes je vecito takav sto se tice servera, navikni se ili batali.
Ali sada kao da imas original, bukvalno isto.

Aha, a jesi li uspeo da odigras koju na ovu foru? Mislim na 1vs1?

Da, par utakmica i batalio jer je glupa igra(po meni), laguju komande plus, i plus javlja tu gresku non stop svima… Nemam ja zivaca za pes vise, ne znam ni sto sam instalirao ovaj, al’ ajd.

Igram FC4 na xbox 360 :slight_smile: Igrica je extra kao i njen prethodnik samo sto kao da su se bojali da unesu malo vise inovacije u gameplay … Skoro mi je isti kao trojka samo sa drugom pricom i malim izmenama, ali nema veze drzali su se onoga sto valja i dalje je extra igrica :slight_smile:

*igra
Kakva je grafika na boxu? :slight_smile:

Zavrsio Bastion, bas mi je lijepo legla igra. Sad hocu da predjem Transistor, cini mi se da bi moglo biti jos i bolje iskustvo.

Nije ni blizu bolje ali daleko da je od loseg, Bastion je remek delo visuelno/muzicki i ima tu neku posebnu atmosferu i odlicnu naraciju.

U transistoru naraciju menja sam transistor, tojest “zivo” oruzije koje red koristi.
Svidece ti se bez sumnje!

Po meni su oni dostigli vrhunac sa Bastion, barem u vidu muzike, naracije i priče. GP je mogao biti bolji, ali je i ovako solidan i zabavan. Transistor je ok, ali mi ne dostiže taj osećaj, u nedostatku bolje reči, savršenosti kao što je Bastion.

Meni se atmosfera u Transistoru jako svidja, uopste taj neobicni svet koji su izgradili i odnos izmedju, jel’te, macha i devojke.

Sam gameplay mi je mnogo cudan. Interfejs za slotovanje skillova nije najsrecnije dizajniran, neke bitne informacije su ostavljene na pogresnim mestima. Sve zajedno je pomalo konfuzno, shvatam u teoriji cime raspolazem, ali u praksi je tesko ispratiti sta se desava - em neke kombinacije skillova donose neocekivane rezultate, em se potezi generalno odvijaju prebrzo da bih ispratio sta se tacno desilo.

Krajnji rezultat je da se stalno osecam pomalo izgubljeno, kao da ne vladam dobro sistemom. A takodje mi se cini da uprkos bezbroj mogucih kombinacija, nekako ti igra sugerise da je pametno uvek poceti sa backstabom jer nosi ekstra damage, a to moze valjda samo onaj prvi skill. Tako da zapravo uvek radim jedno te isto.

Gledao sam po netu da nadjem neki guide da mi objasni na nacin da mi se sve slegne, ali nista od toga. Ljudi pisu ili najosnovnije stvari, ili zalaze u neku ezoteriju kad imas vec sve otkljucano i presao si igru triput.

Zavrsen Advanced Warfare. Meni je bio ok, mislim na kampanju. Ako stignem veceras , pocecu bar malo god of war ghost of sparta , a ako ne neki drugi put sutra moraju slave da se posete :smiley:

Zavrsio Bioshock Infinite konacno…
Drago mi je sto sam ulozio vreme u tu igru…

Sutra pocinjem ili Rogue ili Evil Within ili Far Cry 4 videcemo…

Od obaveza nisam stigao ranije da skinem , nisam hteo da se bakcem sa piratima , bice nocas duga noc koliko vidim

Alien: Isolation
igra zaslužuje pohvale,atmosfera igre neverovatno realna,igra se isključivo noću sa slušalicama nakon što strpam porodicu u krevet…
msm da je ova igra najbolja u kreiranju atmosfere straha i preživljavanja…