Šta trenutno igrate? vol. 4 (2014)

Od 13h pa do malopre sam igrao PES 15. Igra je definitivno korak u pravom smeru. Dosta animacija je dodato, sutevi su poboljsani a glavni plus je unapredjena odbrana. Sada AI igraci stvarno igraju odbranu, sto u prethodnim delovima to nije bio slucaj. Osim toga, najzad je moguce pretrcati igraca. Na primer, sa Giovincom sam pretrcao Terry-ja, u drugoj tekmi, mog Matica je pretrcao Nejmar…

Oslobadjanje lopte je odradjeno mnogo brze, sporo gradjenje napada je dosta zahvalno, driblanje je dosta uprosceno. Graficki, igra nije sjajna, svuda su low teksture i uopste ne lici na next gen izdanje. I sam Konami je rekao da ce PES 15 za PC biti neka vrsta hibrida izmedju next i current-gen izdanja. Meni, licno, grafika ne smeta jer i dalje igra izgleda sasvim pristojno. Nece se svakome svideti novi PES ali savetujem ljubiteljima fudbala da ga barem probaju.

Priveo kraju Bad Company - Battlefield a za vikend nastavljam Bad Compani 2 - Battlefield.

Ubaci sweetfx i patch za licence a ima i fora da igras online sa piratom, okavivu ti fajl posle

Sent from my iPhone using Tapatalk

@xX8Lampard8Xx

Sad bas gledam SweetFx i PesEdit forume oko tih zezalica. Posalji mi PM za taj fajl, nije dozvoljeno linkovanje “narodnog” sadrzaja. :slight_smile:

@xX8Lampard8Xx
Jel se radi o mini image-u ili šta je u pitanjui?
Jel frka i meni da pošalješ pm

Instalirajte Pes.
Steam takodje ako nemate i ulogujte se na steam, zatim otpakujte ovaj fajl (obrisao ninja zbog piratskog sadržaja) i kopirajte u folder gde ste instalirali pes. Nakon toga steam uvek mora da je ukljucen kad igrate pes, kad udjete u pes trazice vam da ukucate username(nema vise konami ID) i to je to, mozete online kao sa orim

Video sam da lik prodaje za 1000 din usluge namestanja narodnog Pes-a da radi online…

A ima i legalno da se uzme za 2500, što mislim da nije toliko visoka cena :slight_smile:

Konamiju ni dinar

Sent from my iPhone using Tapatalk

:frowning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel igrao neko Far Cry 4? Kakav je graficki na xboxu i radi li lose kao Far Cry 3?Mislim sa dosta malo fps-a.

Odigrao sam par utakmica Pesa 15 na kompu i bas su me razocarali drugu godinu za redom.Ima vidljivog napretka u odnosu na 14 ali i dalje ima mnogo boljki. Previse su igraci usporeni sve moras unapred par sekundi da predvidis,npr ako ti se stvori sansa za sut,i ne sutnes u toj sekund,vec u sledecoj ode lopta,odbrana je losa,remplovanje lose,uklizavanje katastrofa treba mu brat bratu 2-3 sekunde da odreaguje na komandu.Jedino od kompletne igre mi se dopada sto su lepo uradili zamaranje igraca,msm ne mozes da drzis celu tekmu brzo trcanje i da ocekujes da budu odmorni,ovde vec u 60 min budu poprilicno umorni dok npr u fifi to bude 80 minut.sve u svemu trebace im jos par godina da stvore igru kako treba ,ovo mi opet lici na polu proizvod,nesto poput Juga :smiley:

Trenutno sve sto igram, igram na pc-u jer mi je box privremeno kod ortaka.

Dotu 2 sa drugovima.

Black Ops 2 mp kada nemam na sta pametnije da bacim pola sata/sat.

Skajrim naravno, evo 90 sati imam u njemu i i dalje uzivam u igri. Mislim da cu probati i Falaskaar i jos neke quest modove kada mi dosadi.

Takodje sam poceo Sniper Elite V2, i igra mi se jako svidja, na max podesavanjima grafika je jako lepa takodje.
X-ray prikazi probijanja metka su jako zanimljivi, vise sam naucio o anatomiji ljudskog tela tu i u Mortal Kombatu nego u citavoj srednjoj skoli.
Nije mi toliko zanimljivo da gadjam u glavu vise pa gledam recimo srce da pogodim :smiley:
Sama mehanika igre nije nista posebno doduse, ali eto drzi paznju jako dobro i zabavna je u takvoj formi kakva je.

Poceh i Transistor ali sam odlucio da ga ostavim kada budem imao vremena da se potpuno opustim i uzivim u igru, prvi utisak je odlican, nadam se da ce barem prici uzivanju koje sam imao igrajuci bastion :slight_smile:

Igrao malo FC4 na kompu, da vidim kako to ide i mogu reći samo jedno, iskopirana je komplet mehanika iz FC3 (not that it’s a bad thing, just sayin’), znači ama baš sve, izgleda i radi skroz fino, sve na ultra, samo je ambient occlusion stavljen na SSAO umesto HBAO+ zbog dotičnog “crnilo” problema. Nisam puno odmakao u igri pa i ne mogu da donesem neke zaključke sem da ako bude ko FC3, meni dobro :slight_smile:

Jeste kao FC3 i to preslikan sa malim finesama. The more the better :slight_smile:

Potpisujem, ne treba biti nista bolje od trojke :beer:.

A jel bar grafika bolja? Na slikama deluje ok…

Koliko sam uspeo primetiti jeste, al’ ništa specijalno.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Trenutno Shadow of Mordor i PES 2015.

Poceo veceras Dragon Age: Inquisition na Xbox-u 360, reko ajd da vidim kakva je igra pre nego sto sutra oficijalno pocnem, i moram priznati da sam malo razocaran. Ne samom igrom, vec grafikom. Nisam ocekivao da bude ovoliko losa, naspram Far Cry 4, ovo je nula. Cak je i grafika kod Dragon Age II-e bolja nego sto je ovde, sto govori dosta o grafici. Ucitavanje je takodje uzasno dugo, i treba nekih deset sekundi da se detalji ucitaju kad pricas sa nekim, a ponegde se uopste i ne ucitaju, tj. sve ostane mutno.

Bilo kako bilo, pokusacu sutra da nastavim. Ne bude li ni tada islo, onda cu ili sacekati neki TU da izadje, ili cu sacekati dok ne kupim next-gen.