Šta trenutno igrate? vol. 4 (2014)

Igram Shadow of Mordor, zapravo igram 5 minuta, a pola sta gledam u loading screen. Ne znam kako je na next genu, ali na x360 malo, malo pa loading screen i ostane poduze u njemu. Igra ko igra nije losa, ali vjerovatno je necu vise ni igrati zbog ovoga gore, jer pocinej jako nervirati nakon nekog vremena.

Upalio Dragon Age. Sve na Ultra, zakucao na 60 ide do 61 i pada na 58. Optimizacija kako bog zapoveda. Bravo Bioware i EA

Završio The Evil Within. Osećam da sam protraćio vreme. Igra nije strašna, bizarna jeste, repetitivna i dosadna ponajviše. Imam utisak da su negde na pola puta odlučili da sve bosove koje su do tada smislili samo prekopiraju i u druge nivoe do kraja igre. Bosovi su više dosadni nego što su teški. Priča više nego konfuzna, nema razrešenja na kraju. Sve u svemu, razočaran sam.

P.S. Šta im ovo samo znači da mi je znati? Uopšte nije vezano za priču, pa mi je čak donekle i uvredljivo. Jedan od loading screen-ova.

«I am not in this world to live up to other people’s expectations, nor do I feel that the world must live up to mine.» (Fritz Perls)

Nakon skoro 4 sata igranja Far Cry 4 mogu samo reci vauuu. Igra je fenomenalna , nije mi zao sto sam je kupio , jedino sto je po meni previse zahtevna i neoptimizovana .

Send VIA …

Trenutno (poslednji sat vremena) ubijam se sa Minicama na windows-u!

u nedostatku zivaca za Far Cry 4 i AC Unity na PC zbog UbiShit problema, resio sam da opeglam Battlefield 4 jer ga nisam igrao do sada.

Sta reciiiiii, posle COD-a kao da sam seo u avion bre heheheh, graficki extra, gameplay skroz ok, Ubi bi trebalo da ide u DICE na obuku malo kako se optimizuju igre

Hej, naspram 500-1500h u Skyrim-u, naravno da nije :stuck_out_tongue: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

rekoh jednom, ponovicu: pre ću odigrati 90 kvalitetnih sati Dragon Age-a gde je svaki minut satkan sa pažnjom, razumevanjem i smislom, nego 1500 sati skajrima gde je 1470 sati totalno radnom generated content sa rinse and repeat formulom.

Apsolutno se ne slazem sa tvojom tvrdnjom. Al’ svako ima svoje, voli sto voli, tako da, sva daljna diskusija je suvisna.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

dobro, malo sam preterao :smiley: nije samo 30 sati u skajrimu sa smislom, ima više ali sigurno nema 1500 sati u questovima i priči. mogu da se kladim da si barem hiljadu sati potrošio tako što si zavirio u svaku pećinu koja je imala dve tri utvare i kovčeg na kraju.

Ali dobro, svakom neka svoja zabava…

Šta li će biti onda u Witcher 3, jer je tamošnji svet još veći od Skyrim-a?

Sent from my D6603 using Tapatalk

Pitaj me kad ga pocnem igrat. Jos ni jedan dio nisam takao .___________.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Nisam ni ja jer mi je gameplay mehanika očaj živi, al’ zato W3 obećava!!

Sent from my D6603 using Tapatalk

Kad malo bolje pogledam, nista vele osim Batman-a i Bloodborne-a me ne privlaci za NG. W3 cu vidjeti nakon sto zavrsim W2, svida li mi se ili ne. Pocinjem se pitat kojeg sam ga kur** prije uzeo…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Što je najgore na W2 sam i mislio, keca nisam ni probao :smiley: A jbg, igrao sam je više puta, davao joj šansu, al’ đaba! Kretanje i borba su dobro zamišljeni ali loše realizovani…

Sent from my D6603 using Tapatalk

Ja sam Borderlands igrao na jedvite jade 2009-te, a i jer nisam imao sta drugo igrat. Nakon 5h, nisam se mogao rastavit, ni od igre, ni od serijala… Prvih par sati nista ne znaci.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

What a blasphemy! :eek: :stuck_out_tongue: :smiley:

Donekle i razumem za keca. Ograniceno okruzenje, malo tezi side questovi i lakse se gine. Ali dvojka? Dvojku mi ne diraj :smiley: Ozbiljno sada. Sta ti tacno smeta u borbi? I jesi li zavrsio samo onaj tutorijal ili si isao malo dalje? Predjoh celu pricu sa svim side questovima i ne secam se da sam se ijednom pozalio na bilo sta u igri. Zato mi pojasni sto ne valjaju combat i kretanje :smiley:

Malo je checkpoin sistem problem, posebno meni kao konzolasu koji nema naviku da radi quicksave svako malo. Ostalo odlicno.

Uhhh stvarno mnogo dobro izgleda :slight_smile: