Šta trenutno igrate? vol. 4 (2014)

Posle 8 meseci skupilo se skoro 140 stranica i 2800 postova vaših mišljenja i komentara. Došlo je vreme da otvorimo novu temu za diskusiju. Pored imena igre poželjno je napisati i vaše utiske, kako bi mi, ostali igraci znali koliko je interesantna/zanimljiva igra :slight_smile:

Bogati, zar smo vec dogurali dotle… U zdravlje narode, za jos 99 volumena :slight_smile: :beer:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Igam Shadow of Mordor na laptopu, naravno sve na low i sljaka dobro, secka samo u situacijaa kada se bijem sa 20+ orkova. Probao sam i da stavim sve na max, da vidim kako izgleda. Iako je perverzija sve na high, lepa je igra i kada se igra sa niskim detaljima.
I razmisljam onda, zbog cega bi se sakatila igra za stare generacije, jer sve sljaka na mom lapu koji je slabiji od xbox360, sem ako nije namerno…

Počeo sam Ryse: Son of Rome na PC, grafika je predivna, a gameplay mi se takođe sviđa, dobar je combat, jedina zamerka jeste što ima previše cut-scena, i prekratka je igra, verovatno da ću je već danas-sutra završiti. Sa grafičke strane je igra savršena, dok gameplay malo posustaje za grafikom, pre svega zbog lošeg balansa gde preovlađuju kroz igru cut-scene, i zbog prevelike monotonosti, gde vam je jedini cilj kroz celu igru da pobijete što više neprijatelja.

Igram The Evil Within za x360, igra ne izgleda toliko lose uopste,s obzirom da namerno sakate igre za last-gen. Cak i pored famoznog letterbox-a moze da prodje,sto bethesdi zaista nije trebalo,al ajde. Zanima me da li je neko igrao novi F1 2014? ima li razlike u odnosu na 13?

Steta sto nije izasla i za current gen. tek 2015 :(.

Da, al pricaju da ce biti prilicno unapredjena i bolje uradjena,sto je logicno naravno :slight_smile: tako da vredi cekati. Mene samo zanima ova verzija za last-gen,ima li nekih promena, posto se recimo Nba2k15 ne razlikuje od prethodnog skoro ni u cemu.

Jel moze jedan prijedlog za ovu temu? Da kad se napise post sa nekom igrom, da se naziv igre boldira. Tipa…

Sad igram Assassin’s Creed 3, igra je odlicna.

Jer cesto dodjem na ovu temu da nadjem neki prijedlog sta bi i ja mogao odigrati i onako samo na brzinu preletim temu da to nadjem. Ali ne mogu jer se naziv igre zagubi u tekstu, pa onda moram bas svaki tekst procitati od pocetka do kraja. Mozda se jos neko slaze sa mnom, a ako ne batalite prijedlog :smiley:

Ovo je pitanje za ove sa PS4 i Infamous Second Son: Da li je neko od vas igrao one misije Cole’s Legacy, koje su se dobijale uz preorder igre?

Upravo zavrsih The Evil Within i ako nisam imao u opste nameru da igram ovu igru.Nije losa ali vec posle pola igre pocinje da bude teska za igranje (barem meni) jer sve deluje kao da se ponavlja.Takodje kroz celu igru trcis negde i nikako da stignes takodje uvek ti na***** sto je pocelo da mi ide na zivce.

Jos jedna stvar je ta koliko god sam se trudio da skapiram pricu i zasto se to sve desava nisam uspeo tj. uspeo sam da sklopim 30%, a sve ostalo mi je nejasno.

Konacan utisak i ocena:

Ukoliko ste fan ovog zanra obavezno je odigrajte, a ostali mogu da probaju mozda im se dopadne.Ocena je neka 6-ica i to sve ide za gameplay,pricu i izvodjenje.Grafika je nije losa ali ima velikih problema.Teksture se ucitavaju na sve strane,objekti na 5 metara od vas se iznenada pojavljuju,drvece mutno bez obzira na razdaljinu i ima jos toga.

P.S. Ko je presao ili ko predje igru i skapira sta se tu izdesavalo mogao bi da mi posalje objasnjenje ne PP.

Mislim da je to kao neko istraživanje ili nesto tako. U principu treba da se konektuješ na servere da bi to igrao a serveri nikad nisu radili, tako da nisam ni igrao. Ali nije potrebno to za platinum.

Navodno bi tu trebalo da objasne kako se nakon dobrog kraja u Infamous 2 događaju stvari u Second Son. Znam da nije potrebno za platinum, ali me mnogo kopka kako i zašto. Malo je za****no objasniti zašto, a da se ne spoiluje Infamous 2 i možda Second Son :slight_smile:

Cole legacy je bridge izmedju dvojke i second son ako se dobro secam.

Elem igram RYSE, i NFS Rivals koji sam kupio za 5 evra. u dve nedelje sam kupio tri nfs igre i kad me udari zelja za kompetitivnim multiplayerom opalim par trka i na miru sam.

Cekam evil within

Nisam to znao, mada nisam ni igrao infamous 2. Ionako ne radi, bar meni, svaki put kada sam hteo da igram izašao je error i da ne može da se konektuje na servere. Možda nekome radi.

Nema veze, sad sam video da ipak može da se kupi taj DLC posebno, ovi iz Sucker Puncha su rekli da neće biti dostupan samo ako se odradi Preorder, ali eto, ipak jeste dostupan. Videću kada budem igrao Second Son. To sam pitao sad pošto sam ponovo završio Infamous 2, pa sam se zapitao kako i zašto :slight_smile:

Ja kad sam uzimao, sam uzeo DVD InFamous:Second Son Limited Edition i tu se dobije kod za Cole’s Legacy i neku Koletovu jaknu.Skinuo sam sve lepo DLC ali nikako da mi ga pokrene… :(, nesto me bilo na kratko ubacilo u igri ali nije to to…

Uglavnom evo o cemu se radi u Cole’s Legacy prepisat cu sa DVD-a.
““Play through a series of missions to uncover what happened between the devastating events of InFamous 2 and InFamous Second Son.
Complete the missions and unlock Cole’s Jacket in-game.””

EDIT:
Inace bas sam danas kupio InFamous: First Light tako da to pocinjem igrati.

Driveclub

Mogu reci da je vise nego odlicna, zvuk je ok u vecoj klasi znaci, veran originalu samo tako, znaci alal vera za to :).

Sto se vise odmice sve mi zesci kako napredujem. Inace koliko ja vidim i znam upravljanje je ala forza 4 minus 1 znaci ako je u f4 10/10 ovo je 9/10 sto je za pohvalu :wink:

Odoh da se igram i dalje, okacicu vam neki shot kasnije

EDIT:

evo shotova, ima sada senki posle update-a :slight_smile: ehheheh resavaju neke bugove u hodu, dobro je da se radi nesto :slight_smile: interesantno da je svaki udpate bio 135MB samo, a ima ih 3 komada






Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

pa da je grafika lepa, lepa je ali da je nesto wow, bas i nije.

evo kako izgleda rivals

]



ubacio sam i tvoju sliku radi poredjenja

koju graficku imas ti? Posto sam i ja ubacio rivals jer na konzoli nisam mogao da ga igram od ruzne grafike hehheh

slabiju od tvoje, 7870 2ghz OC edition

Rivals bolje kupi jer je uradjen vishe kao open world mmo, u offline mode je sr*nje tesho, dok u online mode-u kida koliko je dobro.

plus imas www.nfstimes.com da se takmicis u desetinkama i stotinkama

evo mog profila

http://nfstimes.com/rivals/pc/Akiris80

Ajde ljudi instalirajte origin, i sacekajte da rivals bude u Featured today, uzmite ga za 5 eura pa da cepamo :slight_smile:

bude featured na svaka dva dana