Šta trenutno igrate? 2023. (Part 2)

Daj bre Daco ne lupaj. Znas kolko igara imaju vise save files pa to je ko dobar dan vec zadnjih 10 god ako ne i jace. Nemoj me terati da salhem slike svake igre koju imam na boxu i soniju :smiley:

1 Like

Kog crnog jednog profila 'leba ti?
Zamisli scenario, kupim neku Lego igricu, igram sa svog profila i sad hoce stariji da igra sa svog, moram novu da kupim? :rofl:

Aj probaj GOW Ragnarok da igras sa drugog save file-a.

Deal, sutra šaljem :grin:

Ne razumete coveka. Ako imas samo jedan profil na konzoli onda mozes samo sa jednog profila da igras :grin::grin: jedan profil, jedan save, ćao zdravo :grin:

2 Likes

fala bogu

Kao Sega Mega Drive 2 :grin:

1 Like

90% igara ima opciju “New Game” u svakom trenu. Pa čak i God of War. Jedinih par za koje znam da bukvalno mora da se obriše save da bi se krenulo iznova ovako na keca su Forza Horizon, Need for Speed… Taj trend je toliko debilan, pre par dana hteo opet da obrnem nfs na drugom save fajlu misleći da je moguće i da krenem new game bez da izgubim sve što sam otključao do sada na prvom save fajlu i prc… Nemaaa… Jedina opcija da odeš u Menage Game, Save files i delete i izgubim bonus automobile koje sam dobio itd. Žešće debilno. Tako da sam ipak morao da uradim delete… Delete cele igre 5 min nakon što sam je instalirao :joy: Mrzim to, i mrzim kad igram single player igru i ne mogu da je pauziram (khm From Software…) ne daj bože da te pritisne nešto u toku boss borbe ili da ti neko pozvoni na vrata.

2 Likes


:eyes: donja dva od juče započete igre a prvi od jutros, ima mesta za još kilo sejvova a nije Nintendo :grin::grin::grin:

1 Like

Opet ne ne razumes. Znam da mozes da sejvujes tokom igr3 na brdo slotova, ja govorim o new game slotovima, kao sto si mi slao za Spidermana i Prince of Persia.

Pogledaj bolje sliku.
Prvi je give me mercy i 8min progresa
Druga dva su sa istog playtrougha give me balance i 12min progresa. Dva odvojena playtrougha.
Prvi slot je new game od jutros, 2 i 3 su new game od juce :grin:

1 Like

Ti ne razumeš.

New game u ovim igrama ti ne brišu proces kao u Dragon’s Dogma 2.

U ostalim igrama možeš da pokreneš new game kada hoćeš, a ako hoćeš da nastaviš nešto od ranije, samo loaduješ drugi sejv i to je to.

1 Like

E brate, dosadili ste mi vise. Edukujte se malo

2 Likes

Nema šta da se edukujemo brt. Tražio si new game za GOW, dobio si. Čitaj sa razumevanjem i skontaj :grin:

3 Likes

“Nisu školovali” :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Eee druze kada sam ja pisao za Bonus 2002.godine mnogi odavde nisu znali sta je Playstation

1 Like

@djomla43 @iNikola

bonus

4 Likes

Čim je pitanje, izgleda da ništa :hugs:

1 Like

Sve je to lepo, ali može new game na istom profilu i na GOW Ragnaroku i ako nije Nintendo :grin:

2 Likes

I dan danas se secam Urosevog opisa za gta3, isla mi voda na usta koliko je sladio! Nakon toga pao je ps2 sa istom igrom! Ta igra je pomerila granice. Pozdravi kolegu ako si u kontaktu i dalje. :sunglasses: