Šta trenutno igrate? 2023. (Part 2)

Kako pao ps2?? Najbolje igre su dosle nakon GTA3 .PS2 je najbolja konzola svih vremana. Postoji riznica neverovatnih igara i fransiza koje su "rodjene"na ps2 i koje su postavile temelje moderne gaming industrije.

Kao “pala (usledila) kupovina”. Sta (. Y .) uzbudio! :rofl:

3 Likes

I dalje isto pitanje :rofl::rofl:

To ti je podgoricki ulicni sleng “A sta zna’ ja” koji sam tada precesto koristio :smiley:

1 Like

Piši ovima iz sony-ja da ubrzaju malo igre :innocent:

2 Likes

I ja sam nekada bio najbolji u Snake (nokia 3310). To su te godine :rofl: Ali prošlo je naše vreme Dačane :blush::blush::rofl:

1 Like

Slazem se u potpunosti. Sad je doslo vreme da Wahad i ostale mlade snage preuzmu kormilo :smile:

2 Likes

Zavrsio Cocoon – magicna mala igra!

Na stranu muzika, misteriozna atmosfera i prelepa okruzenja, nivo tezine je bio savrsen od pocetka do kraja. Nijednom se nisam toliko zaglavio da mi naraste frustracija, uvek sam bio tacno na liniji ‘zbunjen, al imam ideju sta da probam’. Ne pamtim da je neka igra tako dobro odrzala balans.

9 Likes

Morao sam :joy: Ok, continue… :pray:

2 Likes

Trenutno obrcem Galaxy 2 ,nisam ima pojma da wii igre ovako dobro izgledaju.

7 Likes

Što reče brat daki, “samo nintendo” :smiling_face::grin:

3 Likes

Au ljudi kakva igra😍

5 Likes

Red Dead Redemption 2 sam krenuo ponovo. Ovaj put na PCu, sve nakljokano na ultra u 4000 frejmova. Kada je igra izasla igrao sam je na Xbox One i igrao sam je dosta, mislim nekih 80% sam presao, i onda mi je dojadilo jednostavno. Mislim da nisam bio u mentalnoj poziciji tada da igram ovako sporu igru i jahanje mi je preselo.

NakeyJakey je izbacio novi video esej o Red Dead pre neki dan i to me je inspirisalo da uskocim ponovo. Volim njegove eseje i ovaj je dosao u pravom momentu kada sam izmedju sp igara.

Sad je druga prica. Imam strpljenja i upijam svaki momenat. Pozdravljam prolaznike na ulici, perem mazim i hranim konja, uzivam u izgledu igre. Apsolutno neverovatno kako izgleda. Detalji su nenadmasni i sve je vec napisano. Kako posle kise voda curi sa krovova, pejzazi, zivotinje, ptice random encounteri u svetu, ma neverovatno znate vec. Nije ni cudo da im treba 30 godina igru da izbace, ovakav poduhvat je mamutski.

Kada sam igrao prvi put isao sam od misije do misije nisam istrazivao previse svet i kulirao random encountere sto je kardinalna greska bila. Juce sam ispod mosta nasao prvu zrtvu serijskog ubice i usao u onu random kucu gde je onaj kult izvrsio harakiri cekajuci vanzemaljce.

Bukvalno imam zelju svakih par minuta da lupam screenshot, moram malo da se obuzdam jer oduzima previse vremena.

Fenomenalno.

Inace igram Fortnite opet, ne znam koji djavo me naterao. Verovatno generalni nedostatak MP igara koje me privlace, Ali super jer, fino opusteno. Od kada sam poslednji put igrao ubacili su brdo novih stvari, jako su dinamicne promene kao i uvek. Zero build igram naravno samo i iskljucivo.

11 Likes

Potpisujem sve što kažeš za rdr2 (voda s krova posle oluje!), jedna od onih igara gde mi posle bilo teško da se vratim na, jelte, obične igre. Ko što rekoh, Lies of P je dobio tu čast i delovao mi neozbiljno, ni kriv ni dužan.

Inače isto naišao na prvu žrtvu serijskog ubice, al nažalost posle nisam našao nijednu drugu tokom cele igre. Baš su ih sakrili, ili sam ja ćorav.

3 Likes

Moja omiljena Zelda.

WW🩵
Neverovatno kako se dobro drži čak i gamecube verzija

2 Likes

Zao mi je samo sto ne igram na crt TV. Nemam uslova za njega jer ga nemam gde. Igram na monitoru preko wii2hdmi kabla. Inace, sam znas-fenomenalna igra.

Je li još itko isprobao Stellar Blade demo? Mislim da je ovo popriličan fail što se promotivnog materijala tiče. Sve dosad je upućivalo na klasični character action/hack ‘n’ slash, a ustvari je soulslike ili da budem precizniji sekiro-like.

Dakle apsolutno svaka mehanika je tu: bonfire, estus, zasjede, težina, posture, deathblow, mikiri counter itd. Zasad djeluje vrlo kvalitetno odrađeno, slično kao Lies of P, ali i dalje mi nije jasno zašto su krili gameplay sisteme s obzirom da bi vjerojatno privukli još veću pažnju da je se otpočetka znalo o kakvom tipu igre je riječ.

Meni jos nema demo-a na US store-u. Ja sam ocekivao DMC like igru! Kakav sad crni souls??? Dosta mi je vise souls borne igara- nek se nose u 3 lepe p materine!!!

Koliko sam imao prilike da vidim, tačno znaju čime da privuku pažnju – izgledom glavnog lika. Ženi se guzno meso blago njiše, pobogu! :peach:

Ima to svoju publiku. Samo sam srećan što gejming mediji generalno o igri pišu pozitivno, nisam video promašenu kuknjavu o objektifikaciji, za divno čudo. Možda su najzad malo odrasli.

Sta bi ovi danas rekli za ovu igricu :grin:
Kako smoovo lepo igrali i uzivali…
MV5BMzlmMmEzM2QtZWY1ZS00M2RmLTgwY2UtMjA5NTYzY2Q1OWJlXkEyXkFqcGdeQXVyNjExODE1MDc@.V1

3 Likes