Šta trenutno igrate? 2017

Preorderovao Gravity Rush 2 (sutra izlazi) i Horizon. Cisto da ne bude da igram samo RPG-jeve ove godine. Na moju veliku zalost sam propustio onu akciju sa PC Game Supply kodovima.

Fallout 4 postaje fantastican, skoro 30 sati i ne da mi nije dosta nego sam osacovao i cenu DLC-jeva, preskupi su zaista, Far Harbour bih igrao ali kosta neverovatnih 25$, dok je Nuka World nesto jeftiniji.

Ja sam uzeo Season Pass onog trenutka kad se pojavio za 30$. Nikad bolja kupovina…

Nice. Pre nego što počneš da igraš igru pogledaj animirani prequel koji su napravili koji dodatno povezuje prvu i drugu igru :slight_smile: Traje 20-ak minuta mislim.

1 Like

Jos cu i ja uzeti Fallout 4. :smiley:

Mislim, tesko, al lepo je citati kad neko uziva u nekoj igri. Steta sto VR verzija nece izgleda biti za PSVR, inace bih ga uzeo smesta.

Mass Effect. Skoro sam 40-ti level, izabrao sam specijalizaciju za klasu shock trooper, skoro sve sam otkljucao sto se tice magije i igra je u punom sjaju sad. Kombat sam upraksao i sa otkljucanim magijama pravim haos po galaksiji, dok na pocetku nisam mogao da se snadjem i sve mi je bilo konfuzno.
Skoro 30 sati igram i obilazim sve sisteme. Zanimljivo mi je samo da lutam po onoj prelepoj galaxy mapi.

Framerate i sitni bagovi su tu da malo pokvare dozivljaj. Mislim da jos nisam igrao goru igru na 360 po pitanju framerate-a.
Na jednoj planeti gde sam unistavao geth outposte framerate je bio 15 max. Brdo geth armatura + framerate ispod 20=
momentalan odmor od igranja :smiley:

Disney Infinity 1,2,3 odlična stvar za klince,imamo dosta kristala i figurica,zabava za celu porodicu,šteta što gase servere 3.3.2017.Imam u planu da kupim Lego dimensions starter pack,deluje mi kao super zabava,inače imam sve lego naslove i moj klinac obožava svaki, mislim da je ovaj igra prava stvar…

Citam sad par opisa ove nove Yakuze 0, ubise se od hvaljenja. Jel igro neko neku prethodnu Yakuzu, jesu vredne paznje?

Voleo bih da ti kazem nesto vise… Pokusao sam da igram prosli deo na PS3, bio je free nekog meseca za plus, ali nisam mogao zaista, Pocetak je bizarno spor, a ceo koncept open world brawlera mi je dosta neobican. Ultra kompleksna i emotivna prica kombinovana sa konceptom gde ides i prebijas jakuze mi je totalno silly i over the top. S druge strane vidim da je Meho sa Sagite odusevljen Jakuzama, ali njegov je ukus za igre dosta specifican.

1 Like

Da, takav neki utisak imam i ja.

Al opet, takodje stoji da su mi neke od sad najomiljenijih igara ikad ostavile grozan prvi utisak:

Originalni X-Com, Diablo, Street Fighter 2, Destiny, pa i Dark Souls. Sve igre koje sam probao, ostavio, al kad sam im dao drugu sansu su me obuzele totalno.

Nekako mi je dosta japanstine u igrama, davno sam se zasitio njihovih bubica u dizajnu. Mozda me strefi zelja pa i uzmem kad bude na nekom popustu, kasnije.

Dodaj na tu listu i Fallout 4. :smiley:

Ni meni se na prvu nije svidio. 'nuff said… :smiley:

Kako sam se samo zeznuo. Nisam iskoristio Lone Wolf perk, jer sam bio ubedjen da se Dogmeat tretira kao kompanjon sto i jeste. Ali Bethesda je odlucila da ipak dozvoli koriscenje perka uz psa. Misljenja su podeljena oko toga da li je dizajn ili bag. Eto, svasta covek procita na forumima. Lone Wolf je verovatno najkorisniji perk u igri, jer smanji za 30% dmg i poveca nosivost za 100 vec na drugom nivou. Preciscena voda iz naseobine fino dopunjava inventar, Power Armor jos nisam ni koristio, tako da imam brdo fuzionih jezgara. Cuvam ih za Institute, jer mi supermutanti ionako nisu vise izazov.

Probao sam na kratko sinoc i Gravity Rush 2, ali nema dovoljno sile gravitacije da me odvuce od Fallouta. Malo se vec nerviram sto nemam 4K tv i sto taj hvaljeni supersempling (ime implicira nesto wooow) na 1080p ocigledno ne pravi skoro nikakvu razliku tako da mi je investicija u Pro cist promasaj bez novog televizora. Ne nasedajte na propagandu i “sta ljudi kazu”.

1 Like

Stigao RE7, večeras se kreće

3 Likes

Staa? Kako?! Ja ovde kao brojim dane do ponedeljka, utorka, kad ce vec da ga puste, ti ga vec dobio?

Ocu i ja! Najzad da istestiram PSVR kako treba. :dizzy_face:

Drugar sa kojim delim nalog dobio. Krećem večeras kada dodjem sa slave. Samo ću ti reci IGN :relaxed:

1 Like

Odlican je Driveclub!

@jahalang0112 kakva su to sugava prolazna vremena? sijem te samo tako u svakoj trci :smiley:

btw season pass je bio na snizenju pa sam ga kupio za 5 funti.

1 Like

Nabavio BF1 pa krenuo polako kampanju pa malo MP :smiley:

@Umnjak E, javljaj malo utiske o RE7! Ja sam ovde na korak od kupovine.

Mada koga lazem, kupicu ga svejedno, zbog VR-a. :slight_smile:

sad sve sto napises uzimam sa dubljim razmisljanjem da ima neke veze sa novom igrom Eidos Montreala :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like