Šta trenutno igrate? 2017

Tek večeras krećem, juče na slavi bilo previše veselo. Javljam, ne brini

Haha prekasno… Citam sad reddit postove ljudi koji vec igraju, dizu mi haaajp!

Mislim da ce pasti kupovina u sledecih sat vremena… :smiley: :smiley:

I’ve play about an hour of it and wow. Just wow. Immersive as fuck. Jarring as hell. They did a really great job with this game. I was blown away by the ability to look around corners. Something so simple that’s been so hard to accomplish in FPS, is now very natural. I don’t know why but this right here sold it for me lol

Opa, RE7 dobija odlicne ocjene. Hype hype

1 Like

Yaaassss… Kupljen naravno, preloadovan, evo brojim nestrpljivo sate.

Sad je samo pitanje dal sam lud da veceras sacekam i pokrenem igru iza ponoci ko klinac bez obaveza, ili da se strpim do jutra ko normalan covek. :smiley:

Bolje ujutru…treba spavati nakom trauma haha

Gledam Gamespotov review, i sve se nasladjujem/jezim dok zamisljam kako ce sve te scene izgledati u VR-u.

1 Like

Zavrsio sam Fallout 4. Fenomenalna prica me je naterala da kontempliram o bliskoj i daljoj buducnosti covecanstva, posledicama eskalacije sukoba, izborima u zivotu. Pocetni quest potrage za izgubljenim detetom razvija se u Westeworld meets Bladerunner meets Half Life sagu epskih proporcija. A ima i pomalo Terminatora u sebi. Kvalitetna fikcija.

Akcioni deo je daleko iznad proseka za jedan RPG, cak i ako ne marite mnogo za pricu. Pored ovakvog borbenog sistema drugi RPG-jevi (osim, mozda, Souls igara) deluju krajnje anemicno. Satisfakcija critical i stealth pogodaka, aktiviranje perkova u sred borbe, kombinacija real time FPS-a i odabira delova tela u bullet-time VATS-u, praceno socnim blood & gore nasiljem, izaziva efekat adikcije slicno kao i koriscenje psihostimulanata na vaseg lika.

Mogu da zamislim da neko potrosi 200 sati na ovu igru. Ali meni je posle 63 sata bilo stvarno dosta. Na momente sam kontemplirao o DLC-jevima i potencijalnim endgame sadrzajima, ali bi se sveli verovatno na neku vrstu minecraft zezalica sa settlementima i besomucne repetativne sidequestove kako bih budzio levele i perkove. Ionako se oduzilo preko svake mere, main misiju sam mogao da odradim za duplo krace vreme.

2 Likes

Izvini sto kasnim sa odgovorom, nekako sam promasio ovaj post.

Nisam ni upalio Nuka World. Sve sam skinuo i instalirao i igracu sa novim likom. Necu sa ovim,preovladale su emocije i resio sam ovo kao pravi roditelji podrzao sam svoje dete ali sledeci put zelim da donesem neke drugacije odluke.

Sad trenutno igram FUT Fifu i tu me drugar napalio pa svako vece po par utakmica da vidimo ko ce koga da opere i onda naravno sutra na poslu zajebancija ko je koga i kako.

Imam u planu Witchera da krenem u Game + sa najvecom tezinom. Tako da ova zima se oduzila bice vremena za igranje i to dosta.

1 Like

A ja skupljam zvezdice u Driveclubu. Konacno je postalo malo teze. Braking assist mi je na off od pocetka i peglam. Steta sto su svi moji frendovi koji su (malo) ozbiljnije igrali Driveclub slepci (@jahalang0112 @predator):smiley: , pa nemam nekog izazova kod postavljanja dobrog vremena. Ali sve u svemu, igra je vrhunska, i ono sto mi se svidja je da jos uvek nemam osecaj da se staze ponavljaju (sem jedne), jer ako me nesto nervira u ovim igrama, to je kad posle pete trke vozim istu stazu.

Probao sam i multiplayer, dobar je, ali za sada za mene nisu trke gde vozim Pagani Zondu koja ide 900/sat a ima 67 kila.

1 Like

Prelazim Battlefield 1 kampanju pa se bacam na Titanfall 2. Iskreno jedva čekam da je završim, jer je pomalo dosadna i jasno je da napravljena kao tutorijal za multiplayer. Mislim nije to toliko loše, ima super delova, da se razumemo. Ali jedno mi nije jasno - puno insistiranja na stealthu. Koji đavo? Daj mi mitraljez i idem da rokam. Kontam da na momente kada smo behind enemy lines da ima smisla imati stealth deonice, ali na momente je super dosadno (i sporo).

Ja sam ostavio kampanju u B1 i po drugi put prelazim Titanfall2. Majku mu, baš su pogodili u “emociju” taj odnos između Cooper-a i BT-a.
Prvi put kada sam igrao nisam ni primetio neke stvari, koje mi se sada čine, nekako, važnim.
E i da, kao MP veteran, sada prelazim kampanju pevajući, jer, jel, znam sve cake sa Titanima…

1 Like

Uzeo sam ​Uncharted Nathan Drake sve delove i lagano krenuo od 1 i moram da priznam da me je igra odusevila.Relaksirajuca avantura uz puno pucanja,milina za igranje.Verovatno je svaki sledeci deo sve bolji i bolji a 4 je remek delo koliko sam video po klipovima na net-u.Jedva cekam!!!

1 Like

Bite me! Ako pucas kao sto vozis, ne moram ni da dolazim :smiley:

2 Likes

Pređoh Dark Souls 687-mi put, ali ovaj na XO. Odmah krenuo sa NG+ koji danas završavam. Scholar of the First Sin je također spreman. Ne znam koji mi je đavo… Ova generacija konzola je prošla u remasterima, jedino mi je Witcher 3 ostavio wow utisak.

I mcc. A da, remaster… :grinning:

Know that feel. I ja sad igram Scholar po prvi put na PC. Ovo je gotovo druga igra. Imao sam putanju kojom sam prelazio igru bez ikakvog problema, sad sam morao da je totalno promenim, kao i strategiju, build i tajming. I love it.

Ja sam prešao 2x DS2 odmah po izlasku na x360, pa onda Scholar of the First Sin na Ps3 - preko 110h imam, pa sam ga sad uzeo na novogodišnjoj akciji za XO hahahah

I da, nemam obrazac za prelazak DS2. Pređem do dijela u kojem se ulazi u “sjećanje diva” i farmam njega jedno milion puta, dok svaki stat ne bude preko 62. Crazy shit!

Dovraga, obožavam DS… Samo mi je krivo što nemam čitavu paletu Souls igara, uz DeS i Bloodborne, na jednoj platformi. Zbrka živa.

@xX8Lampard8Xx, šuti, samo remastere i igram. Al’ makar me MCC oduševio :smiley:

Bitch puhlease. Old Dragonslayer. Bonfire intensity 78 :smiley: Ubio sam ga 79 puta zaredom :smiley:

Zar računaš to? Prestao sam nakon xxx puta, preko 90 fakat hahaha I to onaj bonfire prije njega, farmajući vitezove, život mi je otišao prvi put kad sam igrao DS2 :smiley:

Ne računam, nego piše Bonfire Intensity, koji raste nakon svakog NG+ i nakon korišćenja Bonfire Aestetic. Nadoknadio sam svaku smrt protiv Ornsteina i Smougha u prvom delu, sa kamatom :smiley: Pobedim Bossa nakon 5 minuta, dobijem oko 200k, njegovu dušu, koja je valjda bila 50k, mada mislim da je više, i prsten koji prodam za 5K Gavlaanu :smiley:

Dobio bi više kod divova, ali mrzim da se borim sa njima.