Sony spaja PS Now i PS Plus a servis će biti dostupan u tri paketa: PS Plus Essentials, PS Plus Extra i PS Plus Premium

Nemam ja pristup njegovoj fizičkoj kolekciji, samo nalozima koje kupujemo na razmeni i vrtimo izmedju sebe :smiley:

2 Likes

Imamo i mi dosta toga sa razmene. Ovo skupljam samo ekskluzive za sony. Ostalo manje vise upalo bezveze :joy:

Ljudi: ajde da stackujemo ps+ I grebemo se za novu pretplatu kao sa live-om i gamepassom
Sony:

4 Likes

Ma znam, ali vi vrtite samo nosioce a ja i guestove, meni svejedno.
Još mi je i bolje, veći je izbor na razmeni.

1 Like

Na razmeni odlican izbor. Sve ukupno 10 igara nema :grin:

1 Like

Nah, samo nosioci brt. Da misli sirotinja kad vidi na psnprofiles kako ssm burzuj koji kupuje sve igre :joy:

2 Likes

Svake noci sanjam ja Dino Crisis rimejka

Mozes samo da sanjas brt.

Bice, uveren sam u to!

Jes kako da ne. Evo milioni zainteresovani da se tepaju sa izumrele dinosaurusi :smiley:

mnogo vece gluposti od igara izlaze pa nista…Izaci ce igra kad tad

Mozda brate, ali za Nintendo :smiley: da je imala ova igra publiku i prodju, sigurno bi je odavno napravili, za PS2, PS3, PS4. Mozda ce ovo sad biti probni balon da vide kako ce proci sa prodajom. Da li ce i koliko ljudi kupiti igru kad bude u ovom novom servisu. Ja stvarno iskreno mislim da od te tvoje zelje nama nista, ali ajde, zelim da ti se ostvari :smiley:

1 Like

‘Esi ovo prebacio ps na serbian language mod? :grin::grin:

ovo je sa azijske regije :slightly_smiling_face:

Tu ni prevodilac ne pomaze :sunglasses:

ma predpostavljam da su u ponudu ubacili classic ps1 igru Dino Crisis

Nisu. Verovatno hoće zbog tog promotivnog banera u nekom vremenskom periodu.

PlayStation 1 Emulated (native PS5 and PS4)

  • Ape Escape
  • Disney PIXAR Toy Story 2: Buzz Lightyear to the Rescue
  • Hot Shots Golf
  • I.Q: Intelligent Qube
  • Jumping Flash!
  • Mr. Driller
  • Oddworld: Abe’s Oddysee
  • Syphon Filter
  • Tekken 2
  • Wild Arms
  • Worms Armageddon
  • *Worms World Party
1 Like

Igra je bila hit svojevremeno. Prva dva dela prodala skoro 4 miliona kopija samo na PS1….igru je radio Shinji Mikami tvorac RE, zato mnogi Dino Crisis opisuju kao RE sa dinosaurusima sto je donekle i tacno. Ceo serijal je ubijen sa trecim delom koji je bio nevidjen fail i xbox ekskluziva….od tada je Capcom bacio fransizu na hladjenje. :joy:

2 Likes

ok, sve mi je jasno. Ripčina Dino :rofl:

Tehnička greška… surejen.gif