Sony spaja PS Now i PS Plus a servis će biti dostupan u tri paketa: PS Plus Essentials, PS Plus Extra i PS Plus Premium

Jel probao neko ko ima Premium, kako radi PC streaming? Jel igrivo kod nas? Odigrao bih ove njihove ekskluzive koje su u servisu, pa da ne bacam pare uzalud.

Ili makar, jel zna neko, jel moguće podeliti pretplatu, tako da dobijem Premium od nekoga, kako bih isprobao kako radi na PC-u?

1 Like

To Slobe legendo. Može Heat da vrtim ponovo BMW kockicu :smiley:

1 Like

Stizu Sly Cooper igre na PS Premium :heart:

2 Likes

NFS Heat <3 ODLIČAN MESEC !

i na stanici in game

1 Like

Zna li ko kako ide aktivacija kodova za ps now? Recimo imam kod za ps now 1 year i ubacim ga na postojecu pretplatu premium-a, kako ce se racunati?

Baš me zanima jel ovaj dolazak Deathloop-a u katalog znači i skoriji dolazak igre na Xbox, a samim tim i na Game Pass. Pogotovo što je u septembru tačno godinu dana ekskluziviteta.

Pa vrlo moguće. Nema razloga da nae bude. Vidiš da Ubi igre dolaze i u GP i u PS Premium. Mislim da je vreme da i Deathloop utrči u GP.

1 Like

nikad gore bacene pare. Prosuo sam 30 dolara za igru, koju sam dva puta pocinjao i oba puta se razocarao

Uh to je dobro pitanje da li ce ti napreaviti najaci paket do kraj te godine? Da sibnes mail suportu i pitas?

Pozdrav ljudi! :slightly_smiling_face:

Odavno mi se se završila pretplata na ps plusu, pa planiram da uplatim godinu dana za extra tier. Istražio sam igre koje nude i sviđa mi se ponuda. Da li taj srednji ekstra tier funkcioniše kao nekadašnji ps plus, da možes da igraš samo određene igre koje izbace tog meseca ili sve koje su do tada izašle ? Skeptičan sam, mislim da uvek postoji neka skrivena začkoljica koju saznaš tek kad je prekasno. :roll_eyes:

Ako mislis na igre koje si dodavao u svoju biblioteku dok si imao obican PS+, da, bice ti dostupne i sada. A ako mslis na igre koje su izasle u PS+ Premium, imaces ih sve od pocetka jer za sada sem Red Redemption 2, ni jedna druga igra nije izasla iz servisa.

1 Like

MIslio sam na igre koje nisam imao dok sam bio pretplaćen na ps plus, pored kojih stoji oznaka “extra” . Svidelo mi se jedno 20-tak igara, pa sam u fazonu strava. Imam municiju za celu zimu. Mislim na onaj PS+ extra koji košta 99$ dolara za godinu dana.

PS+ postoji jos iz doba PS3. Zasta bi bilo lepo da sa jednom pretplatom, vratis vreme unazad i imas na raspolaganju sve mesecne igre koje je Sony davao kroz PS+ a ti nisi uzeo jer nisi imao pretplatu :smiley: od toga nema nista. Dakle bice ti dostupno ono sto je sada u PS+ Premium/Ekstra plus ono sto ce davati u obicnom Essential i Premium i Extra sve dokle god imas pretplatu i dokle god te igre budu u servisu.

Biblioteka za Extra Tier sadrzi oko 400 naslova. Svakako najisplativiji tier u ponudi.

Ma naravno nisam mislio na sve ranije naslove sa ps±a. To je utopija. Nego otkad su se spojila dva servisa i nastao ovaj jedan. Sad razumem, hvala za info. Deluje mi kao dobra ponuda jer se više isplati nego pojedinačno da plaćam te igre koje su u ponudi. :smiley:

1 Like

Upalio PS da otresem prašinu i da vidim ima li šta od ekskluziva na popustu, a inače ps plus mi je istekao pre nekih 6 meseci otprilike. Uplatio bih možda godinu dana za neki od ovih ponuda pa me zanima kako ste vi uplatili, direktno sa store-a na konzoli ili nekog drugog sajta preko kodova? Pošto vidim da na G2A imaju samo regularan “stari” Playstation Plus i ne znam šta bi se desilo ako bih to aktivirao.

Ako bi aktivirao taj običan PS+ kod, to bi trebalo da te prebaci na PS Essential. Bukvlano drugo ime samo. I dalje je to online pretplata i 3 igre mesečno i to je to. Za druga dva nivao nemaš kod, tako da ćeš morati da kupiš dopuni i da direktno sa store-a uzmeš ono što ti odgovara.

3 Likes