Sony spaja PS Now i PS Plus a servis će biti dostupan u tri paketa: PS Plus Essentials, PS Plus Extra i PS Plus Premium

Ja svaki vikend otvorim olx i kazem ajde da kupim XsX ili ps5, pregledam oglase, i skontam da i ako kupim konzolu nemam sta da igram na njima.
Na ps5 sta je bilo vrijedno odigrao sam, na XsX sam odigrao na XO ili na PC, tako da je i meni zelja u minusu.

Sto se tice ponude za ovu Sony ponudu… Dve spiderman igre koje su svi odigrali i Returnal, meni iskreno djeluje tanko. Vidjecemo sta ce jos da ponude, ali Ps Now ponuda je blagi uzas.

1 Like

Znas da ovo moze da se zavrsi samo na jedan nacin, tako da… cemu dalje odlaganje? :smiley:

2 Likes

Ma jok, stvarno me ne privlaci. Doslovno hocu da kupim da imam, a skupljalo bi mi prasinu.

Ako izadje nesto da me bas zaintirigira, uzimam odmah taj dan, do tada Switch i igranje svih igara koje nisam presao.

2 Likes

Problem ove pretplate je sto nema moc da privuce nove korisnike koji nemaju PS, jer ne zvuci previse atraktivno, za razliku od Game Pass-a.

U drugu ruku, sony ima toliko vise korisnika da im to zasad nije ni potrebno. Nemaju potrebu da budu kompetativni. Nemaju volje , i to se vidi u ponudi.

Game pass se rodio iz neke nemoci MS-a tada, i ocajnickog pokusaja da postanu relevantni na konzolnom trzistu. I isplatilo se.

9 Likes

Pogledajmo to sa logicke strane, ako moze 3 switcha, ima mesta i Xbox i PS5. :smiley:

1 Like
1 Like

Toy Story 2 …kakav blast from the past. :smile:

Juce pricao bas sa @iNikola o tome da mozda uzmem recimo 2 godine PS+. Sreca pa nisam :joy:

1 Like

Cekam da vidim sta ce biti. Ja imam ps now nalog a ps plus nalog delim sa covekom sa razmene. Videcemo sta ce biti. Ne placam nista vise :slightly_smiling_face:

Ne kapiram sta to znaci .ja sam spreman da 13.juna uzmem godinu dana premium. Jel to ok?

Kinder Überraschung Nostalgie

Citao ovo na redditu i dalje mi nista nije jasno :joy::joy::joy::joy: a i bio bi lud kad bih mnozio i delio sve ovo

1 Like

U prevodu: kuća uvek dobija :sweat_smile:

2 Likes

Tako to bude. Zato i necu da se opterecujem glupostima.

Evo ja se nasekirao zbog pretplate

Plus igre na nalogu. Dva zivota mi treba da sve odigram sa mojim vremenom za igranje.

5 Likes

Imaš čak i u celofanu, mint :grin:

1 Like

Polovina je u celofanu :grin: jos uvek. Ali nece dugo nadam se :joy:

1 Like

Ja jedino FC6 i Returnal(koji se upravo skida) nisam igrao sa te tvoje gomile :grin:

1 Like

Ja mu samo pustim linkove, a on kupuje :joy:

Bankrot :grin:

Ja sve sa razmene, ali tebi je bolje :grin:

1 Like