Sony spaja PS Now i PS Plus a servis će biti dostupan u tri paketa: PS Plus Essentials, PS Plus Extra i PS Plus Premium

Cela ova ponuda deluje na silu sklopljena jer su pod nekim pritiskom da odgovore Game Pass-u. Ima ovde neka dobra vrednost da se nadje, samo deluje bledo na prvu ruku.

7 Likes

Ovde je i problem što su neki delovi servisa dostupni samo u određenim zemljama.

Dobio sam email od sony da se menja, neke price bla bla i da ce me naknadno obavestiti o svim detaljima.

Takodje i ja.

You don’t need to do anything. As a current member of both services, we’ll automatically migrate you to a single subscription plan in the new, improved PlayStation Plus service – with a single recurring payment date and price – unless one or both of your memberships expire before the new service launches.

Rest assured that:
• Your membership will include ALL the same great PlayStation Plus and PlayStation Now benefits you enjoy today. From monthly games and online multiplayer to the catalogue of hundreds of titles with streaming and download access, all the good stuff is staying.

• The cost of your membership will not increase when the new service launches*, unless you choose to make any changes to your subscription plan.

1 Like


Nešto između extra i premium

Sta milsite da li ima smilsla kupiti danas-sutra ps now godinu dana? Pitam zbog povoljnosti ako se taj ps now u junu konvertuje u premium

Naravno da ima, jer za cenu Now kpju bi sada platio, dobiješ sve ostalo, što sleduje sa tim novim paketom. Mislim da se uštedi barem 50% iznosa.

1 Like

Samo jos da nađeš :smiley:

Jbt kojim se oni cifrma frljaju. Odakle bre Sony 700+ igrica :joy:
Pa toliko nema da ih saberes od PS1 do PS5
Koje su to.igre mogu da zamislim :face_vomiting:

1 Like

Dnevno otprilike 2-4 izadju pa racunaj :smiley:

Na ps4 samo imas oko 3400 do sada.
Ali nisu sve Skyrim, uncharted i AC…

Tako da ne brini, lako je grunuti 700 igara iz zadnjih 35 godina

3 Likes

Au verujem ti. Ali to je verovatno nivo “napravili ti i ja danas posle redovnog posla iz zezanja”

1 Like

Ima na Cd keys 12 meseci ps now za 5200 din

3 Likes

Pa americki ps now trenutno ima vise od 800 igara

Ma verujem, ali to su bukvalno igre koje nije igrao ni onaj sto ih je napravio… aj da se ne lazemo to nikoga ne zanima.
Ne dzabe da daju nego jos da placaju ljudima da to igraju.

To me najvise nervira sto ne mozes da brises iz pretrage filmove i serije. To me bukvalno izludjuje sto ne postoje neki filteri.
Samo zatrpano smecem.
Da mogu prvo bih obrisao sve filmove i serije iz Indije i ostatka Azije, ono Koreja, Kina bla bla…
Samo mi smetaju.

1 Like

Ih bre, korejski filmovi, pogotovo trileri, su miljama ispred Netflix trash filmova, da je sreće da imaju više Art i Non-english filmova u ponudi.

4 Likes

Pa za celu PS4/XB1 genereraciju se jedva može nabrojati 50 dobrih AAA igara, a ljudi očekuju da ih u gaming servisima ima 500+.

8 Likes