Sony spaja PS Now i PS Plus a servis će biti dostupan u tri paketa: PS Plus Essentials, PS Plus Extra i PS Plus Premium

Mozda je pametno do juna da se produzi PS+ i PSNow :smirk:

EDIT : Vazi sto cu da nadjem kodove za PS NOw :joy: :joy:

1 Like

Cisto jedva stvar oko PS Now-a, ne znam da li su menjali ali da imate na pameti. Pre par godina kada sam hteo da aktiviram Now i pored toga sto je bio u pitanju kod morao sam da dodam aktivni metod placanja (kartica ili paypal) da bi uradio aktivaciju koda.

Naravno da to na US nalogu nije moguce pa sam na neki ne znam ni sam koji nacin preko PS Now pc aplikacije uradio.

Cisto eto da imate to na umu da se ne zaletite sa kupovinom a posle da ne mozete to da aktivirate. Kao sto rekoh ne znam jesu li nesto menjali po tom pitanju.

Nidje veze brat moj. 3x uzeo kod, nikad to nisam morao raditi :confused:

1 Like

Jedino PS Now, pošto je rečeno da PS+ postojeći korisnici ostaju na standardnom Essential paketu.

Dok PS Now pretplata prelazi u PS+ Premium.

PS+ imam do 26.12.2022.
PS Now do 30.10.2022.

Super, znaci do 30.10.2022. sam PS+ Premium a posle se vracam na Essentials dok ne istekne a onda PS+ Plus Extra :smiley:

1 Like

Xbox nema igrice, servis im je sranje :fu:t2::stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

2 Likes

Realno, nema. :joy:

2 Likes

Haha decko jel trolujes ili si ozbiljan? Sad u kvalitetu mozda ali brojcano ni priblizno Ms-u sada nakon ove dve akvizicije.

Madjar, vrati sliku. Nisam izvalio ko me zeza.

2 Likes

Ne moze kvalitet da bude “mozda” nego sigurno :smile: dok ne vidimo sta ce MS da napravi od kupljenih studija, mozemo samo da piskaramo :joy:

1 Like

Ova slika mu više odgovara. Ionako samo troluje na forumu :joy:

5 Likes

Bukvalno :rofl:

4 Likes

Da sam odusevljen, nesto bas i nisam. Ali ok. Moze se na ovo gledati i kao na pocetak necega sto moze da izraste u nesto dobro. Ne verujem da ce se ikada njihove ekskluzive naci day one tamo ali ako bude da ce ih dodati recimo za pola godine bolje i to nego siromasni ps plus.

2 Likes

Poptpuno bih bio zadovoljan time sto si napisao.
Ne trazim prvi dan tipa da je izasla Horizon ili GOW. Neka daju tako neke za 6m ili 1god.
Prosto je nerealno za 100-150$ godisnje. To je smesna cifra. Nemoj da smo alavi.
Ali daj neke igre koje su stare a sada traze jos mnogo para.
Npr daj neki stariji AC koji jos kosta 30-40$ a stara igra 4-5god.
Evo ubaci neki Control koji je 30e ili tako nesto…
Prosto ima brdo igara koje su 20-30-40$ a stare su vec.
Neka ubace to.

1 Like

Odlicno onda su promenili. Tada kada sam kupio nije bilo sanse da se aktivira kod ako nemas dodat nacin placanja. Pa sam onda napravio neku zezalicu preko PayPal-a i uspeo da bga vezem za nalog i onda je prosao kod. Drugacije nije bilo sanse.

I meni je to trazilo pre 2-3 meseca, i za ps now i za ea play. Ali kupovao sam direktno na njihovom store-u, ne preko kodova.

Ovo je na prvi pogled meh, ali prevideli ste jednu stvar u objavi, a to su PS5 igre. Do sada je PS Now imao sam PS4 igre, a ako ubaci i PS5 igre to puno menja stvar.

Šta ako ubace recimo Spiderman, Ratchet i Returnal odmah u startu. Pa za par meseci dodaju i Horizon FW i GT7. Iskreno nije bitno da bude day one varijanta, ali ako će PS5 igre dolaziti sa zakašnjenjem od 6-12 meseci, onda se samo uzne neizdrž varijanta kao Elden Ring, a ostalo se sačeka i odigra. Bilo bi lepo da su sve Sony eksluzuve day1, ali nećem da mrem i ako malo sačekam.

Imam Now do kraj avgusta 2022, tako da ću taman osetiti, da li vredi ili ne ovaj prelaz.

2 Likes

To su svakako morali da urade, nisu sigurno mislili da guraju PS4 igre doveka. Bilo je pitanje vremena kad bi ubacili PS5 igre u Now.

Mene pretplata interesuje kao nekog ko nema Sony, ali samo ako omoguće streaming svih ekskluziva koje su do sada izašle. Da mogu da ih pređem na kompu. Now bukvalno nije imao više od 5 ekskluziva.

1 Like

E ovo je zanimljivo, hoce li streaming raditi na XSX preko microsoft edge :rofl:

1 Like

Nece. Sve ce biti preko aplikacije koja sigurno nece biti dostupna na Xbox konzolama.

1 Like