Sony spaja PS Now i PS Plus a servis će biti dostupan u tri paketa: PS Plus Essentials, PS Plus Extra i PS Plus Premium

Kul, a ostaje mi isto godinu dana? Tj ne konvertuje nešto za manje meseci na primer ili sl.?

Ne ne, obzirom da dobijaš isto što i ranije, nema nikakvog konvertovanja više.

1 Like

@MladenVR sada me zvao drugar koji zeli klincu da uzme ps+ extra preplatu. Posto se on ne razume, zamolio me da ja to uradim, odnosno da kupim kod i redimujem kada dodjem kod njega pa ce mi on refundirati sredstva. Na sta najvaznije da obratim paznju? Dakle treba da znam na koji mu je region nalog, pa da za taj region kupim na cd keys vaucer od 100 dolara? Onda dodjem kod njega redimujem kod, zatim kupim preplatu

Dačo, iskreno ne znam kolika je cena za Premium a koja je cena za Extra. Jedino je bitno samo da pogodiš region i da kupiš odgovarajuće dopune za wallet i to je to. Te kodove za dopunu ubaciš u wallet preko konzole ili browsera i onda kupiš pretplatu recimo preko konzole i to je to.

1 Like

Pa da to i ja znam. Hvala za potvrdu. I da u pitanju je ps4 konzola

1 Like

Extra je 14.99 (ili 15.99), dok je Premium 17.99$. Premium nudi trial od 5 sati i streaming ps3 igara, nisam jos isprobao kako ovo radi na PC.

Sinoc sam preko game streaminga igrao GoW Ascention, igra je radila ok, ali rezolucija je ponekad ocajna, dok je input lag bio poprilicno ok, gotovo kao nativno. Nazalost, u vecim (otvorenim) predjelima igra je krenula da se raspada tokom streaminga (iako ne vidim logiku uovome posto se softver pokrece na potpuno drugom mjestu). Mislim da je problem bio u tome sto je niska rezolucija dosla do izrazaja u ovim vecim predjelima.

Ukoliko vec neko placa ps+, isplati se upgrade na Premium, posto je razlika 8$, a dobija se mnogo vise.

Ma imam ja premium. Jel 100 dolara extra na godinu dana?

120 dolara godišnje je najjači paket.

Potpuno se slažem! Najskuplja preplata na Playstationu očajno izgleda. Starih retro naslova (ps2 i psp) gotova da nema jer za oktobar ništa nisu najavili, dok ne pamtim kada su zadnji put dodali free trial za neku novu veliku igru. Ako ovako nastave lagano cu preci na Extra tier

2 Likes

Profo, ps2 lezi na riznici fenomenalnih igara. Samo te igre kada bi dodavali ovaj tier bi opravdao cenu. Problem je sto nista ne dodaju. Ne znam sta im je u glavi

Bukvalno. Ako placam najskuplju daj mi Day 1 igre, a ne PS2 i PSP.

1 Like

Ne mogu u sonyju da nadju kopije da ubace na stream :grin:

@Dacha kupiš ps2 i da te ne boli glava. Riznica na dohvat ruke :smiling_face:

3 Likes

Još bolje je PS3 debeljko i emulacija PS2 igara

1 Like

Bukvalno jeftinije da kupi PS3 i emulacija nego da godišnje plaća taj Extra :smiley:

2 Likes

Pa da i opet može posle da proda ps3

1 Like

Bas ovo, placam nesto sto sam imao pre 20god :joy:
Kupis ps5 onda jos platis masnu pretplatu da bi igrao ono sto sam imao dzabe pre :exploding_head:

Kakvo je govno ovaj ps premium pa to je show… samo ps3 (strim) igre dolaze za mesec novembar. Opravdano su ljudi nezadovoljni i kapiram da ce im se ubrzo prepoloviti broj preplatnika. Prvi ja odlazim cim istekne preplata.

Pa da. Sramota sto u 2022. Sony ne daje igre iz 2008. Djubrad :joy:

Ajde vise jebao te sony, pokenjam ti se vresko na njega :smile: