Sony spaja PS Now i PS Plus a servis će biti dostupan u tri paketa: PS Plus Essentials, PS Plus Extra i PS Plus Premium

Ma naravno nisam mislio na sve ranije naslove sa ps±a. To je utopija. Nego otkad su se spojila dva servisa i nastao ovaj jedan. Sad razumem, hvala za info. Deluje mi kao dobra ponuda jer se više isplati nego pojedinačno da plaćam te igre koje su u ponudi. :smiley:

1 Like

Upalio PS da otresem prašinu i da vidim ima li šta od ekskluziva na popustu, a inače ps plus mi je istekao pre nekih 6 meseci otprilike. Uplatio bih možda godinu dana za neki od ovih ponuda pa me zanima kako ste vi uplatili, direktno sa store-a na konzoli ili nekog drugog sajta preko kodova? Pošto vidim da na G2A imaju samo regularan “stari” Playstation Plus i ne znam šta bi se desilo ako bih to aktivirao.

Ako bi aktivirao taj običan PS+ kod, to bi trebalo da te prebaci na PS Essential. Bukvlano drugo ime samo. I dalje je to online pretplata i 3 igre mesečno i to je to. Za druga dva nivao nemaš kod, tako da ćeš morati da kupiš dopuni i da direktno sa store-a uzmeš ono što ti odgovara.

3 Likes

Kul, a ostaje mi isto godinu dana? Tj ne konvertuje nešto za manje meseci na primer ili sl.?

Ne ne, obzirom da dobijaš isto što i ranije, nema nikakvog konvertovanja više.

1 Like

@MladenVR sada me zvao drugar koji zeli klincu da uzme ps+ extra preplatu. Posto se on ne razume, zamolio me da ja to uradim, odnosno da kupim kod i redimujem kada dodjem kod njega pa ce mi on refundirati sredstva. Na sta najvaznije da obratim paznju? Dakle treba da znam na koji mu je region nalog, pa da za taj region kupim na cd keys vaucer od 100 dolara? Onda dodjem kod njega redimujem kod, zatim kupim preplatu

Dačo, iskreno ne znam kolika je cena za Premium a koja je cena za Extra. Jedino je bitno samo da pogodiš region i da kupiš odgovarajuće dopune za wallet i to je to. Te kodove za dopunu ubaciš u wallet preko konzole ili browsera i onda kupiš pretplatu recimo preko konzole i to je to.

1 Like

Pa da to i ja znam. Hvala za potvrdu. I da u pitanju je ps4 konzola

Extra je 14.99 (ili 15.99), dok je Premium 17.99$. Premium nudi trial od 5 sati i streaming ps3 igara, nisam jos isprobao kako ovo radi na PC.

Sinoc sam preko game streaminga igrao GoW Ascention, igra je radila ok, ali rezolucija je ponekad ocajna, dok je input lag bio poprilicno ok, gotovo kao nativno. Nazalost, u vecim (otvorenim) predjelima igra je krenula da se raspada tokom streaminga (iako ne vidim logiku uovome posto se softver pokrece na potpuno drugom mjestu). Mislim da je problem bio u tome sto je niska rezolucija dosla do izrazaja u ovim vecim predjelima.

Ukoliko vec neko placa ps+, isplati se upgrade na Premium, posto je razlika 8$, a dobija se mnogo vise.

Ma imam ja premium. Jel 100 dolara extra na godinu dana?

120 dolara godišnje je najjači paket.