Sony planira novi gaming pretplatnički servis

https://twitter.com/jasonschreier/status/1466820186011541504?s=20

https://twitter.com/jasonschreier/status/1466821381568536578?s=20

three tiers. The first would include existing PlayStation Plus benefits. The second would offer a large catalog of PlayStation 4 and, eventually, PlayStation 5 games. The third tier would add extended demos, game streaming and a library of classic PS1, PS2, PS3 and PSP games.

1 Like

Hm, da, poprilično beskorisno, mada za one koji žele PS1, PS2 i PS3 igre, može biti zanimljiva opcija, ali to je po ovom izveštaju trenutno najskuplji paket od postojeća tri.

1 Like
1 Like

Sta ja pričam svo vreme :grin:
Trenutak kad to uvedu uzima se PS5 :grinning_face_with_smiling_eyes:

A u jbt, koji debili. Umesto da samo prosto i jednostavno naprave jedan jedini servis da valja oni razvodnjavaju jos. Koje sviranje ku…u.

1 Like

Bolje da jesu, sve u jednu, dignu cenu i mirni. Ovako uzmi ovo uzmi ono :unamused:

1 Like

Ako ste procitali, a ocigledno niste. :rofl: Lepo pise da ce sve spojiti u jedan servis. Gde ces imati 3 opcije/izbora unutar servisa. :smiley:

1 Like

Ma jok, ako ne bude kao GPU, apsolutno nema logike da se uzima… Cak i PS Now uzmem kad je na snizenju i nadam se da ce ubaciti kad kad neki dobar naslov koji zelim a nemam.

Kako sta je, pa emulacije sa Amige :joy:
Ili tako necega cemu su istekla autorska prava. Ono posle 50god isticu autorska prava i odmah Sony to daje “dzabe” u paketu :exploding_head:

1 Like

Tako nekako.Ms ima problem za stare igre zbog autorskih prava.Šteta što jet set radio future nikad neće doći na series konzole.Bitno je opet da Sony pravi neki pomak pa makar i ovaj kao Nintendo sa starim igrama.Konkurencija je dobra za sve

Da sam hteo da igram stare igre ne bih kupio PS5 nego PS1
Tako da neka nabiju svoje “klasike” iz 1992 gde ne sija sunce :joy:

4 Likes

Koliko su ljudi pljuvali gamepass, ispostavilo je se da će to biti budućnost…

Netflix je to odavno pokazao. Imam GamePass, EA PlayPro, UBI Connect+… Jeftinije mi je nego drkanje s piraterijom.

2 Likes

Svako je mogao da vidi da je to buducnost.
Jos od Netflix-a
Sve ide na to.

1 Like

Što su ga pljuvali?! Meni je to skoro pa jedini razlog što bi me Xbox uopšte zanimao.

Ne vidim mu manu da budem iskren, za male pare mesečno imaš pristup gomili dobrih igara plus ekskluzive day one, pa gde to ima.

7 Likes
1 Like

Nidje veze sa ničim :joy:

1 Like

Tako nekako. Bolje nego da se zovem Spartacus :joy:

1 Like

Pa kakvu sliku imas, mogao bi i Spartacus :rofl:

2 Likes

Jedno vreme sam ubeđen bio da je na avataru silueta čoveka koji drži knjigu :joy:

Tek kasnije sam se zagledao i skontao da je kaciga Spartaka

2 Likes