Glasine, rumori, rekla-kazala price iz gejming sveta

Jedna dobra vest. Ako je validna.

@n00dle mislim da ce te obradovati vest da je u novom Svetu Kompjutera, vas Guardians dobio prestiznih 89. :sweat_smile:

2 Likes

Ehej, pa bas lepo! Pitao sam se sta ce mu dati… ako je kuzma uradio recenziju bice zabavno i procitati, inace slaba vajda (osim ako se postavka nije znacajno promenila i dodali meha u rotaciju pisaca)

edit - ma sta pricam, procitacu ko god da je pisao

Na zalost, nije, ali ne verujem da bi mu ni on dao nesto manje - koliko god njegove recenzije bile dobre i originalne, u literarnom smislu, na kraju ipak ubode neku ocenu oko metacritica za te popularne naslove.

Navodno dolazi i Matrix nova igra : :wink:

2 Likes

5 posts were merged into an existing topic: Sony planira novi gaming pretplatnički servis

What, what !?

1 Like

sta je ovo? sledeci vec leakpvan?

Da, izgleda je real, posto je Activision reagovao.

Trebao je da bude prikazan na TGA

1 Like

Nije glasina, već je potvrda:

1 Like

Placeholder sigurno, pomerili su i prethodni God of War, secam se kada je Kori plakao pred kamerama i preuzimao svu odgovornost na sebe, te datume vise niko ne moze da uzima ozbiljno.

I onda su uspeli da isporuče fantastičnu igru na dan izlaska. Što se mene tiče nemam problema da bude i septembar, samo neka bude top, bez ikakvih bagova i problema.

2 Likes

Kak da izbaciš igru bez bagova? Sta ces krpiti posle? Kako ces zaraditi platu? :grin:

1 Like

Pa ne znam, naviko sam da mi igre iz Sony Studios dolaze bez bagova :smiley:

2 Likes