Sony planira novi gaming pretplatnički servis

OMG sto si to napisao… sada samo to vidim… :joy:

Unsee Do Not Want GIF

3 Likes

wc GIF

1 Like

Najbolje mesto za čitanje.

1 Like

Mozda dok ti ne utrnu noge da vise ne mozes da ustanes. :smiley:

1 Like

I meni par puta kad uzmem listu iz kladionice dok sedim na klonji ,ja cak i u kladionici petkom i utorkom kazem onoj , e daj mi jednu listu da ponesem da imam zanimaciju dok sedim na wc solji. :smiley:

@iNikola sada kada imas ime, vreme je za poslednji korak transformacije i rebrendinga. Isti pixeli samo drugacije rasporedjeni, bilo nam je celo vreme pred ocima.

20211205_092751

9 Likes

Covek je ovde s namerom od samog pocetka. Sirenje ideje o Apple eko sistemu. Gejming je u drugom planu, da se ne lazemo.

5 Likes

Širio je i gaming ideje na apple onaj arkade bi servis neki

1 Like

Sirenje ideje o brendu na forumu koji se zove po brendu, necuveno zaista. :innocent:

4 Likes

Prije svega bezobrazno

3 Likes

Ako nije odredjeni brend, naravno.

Mozda ovako? :green_apple:

1 Like

Niko nije terao ne Xbox vlasnike da se registruju na ovaj forum kao što i android korisnici nisu na iPhone forumima

1 Like

Jos da ovo stavim na avatar i onda da slobtorola bude zadovoljan :rofl::rofl: inace @SlobeX registrovan ssm na ovom forumu pre tebe i motorole i apple-a :rofl::rofl: ubices me covece, kupicu i krpicu zbog tebe :rofl:

1 Like

:joy::joy:

Slobo, evo i tebi je vreme za rebranding.

4 Likes

@robotnjik zasto ne moze gif avatar :upside_down_face:

Ako si duže od mene na forumu trebao bi znati da xbr znači Xbox republika a ne apple is best

Ja sam Linux-xbox-moto-alfa

2 Likes

Ако ћемо реално, више постова имаш о алфи и мотороли него ја укупно :joy: Не знам да ли ја пропагирам Јабуку или ти наведено. :grin: Ако ти смета што постављам слике онога што купим, нећу више :rofl:

Samo u obrnutom redosledu. :grinning:

1 Like

Jedna je alfa :grin:

1 Like