Sledeći God of War i Gran Turismo pored PS5, dolaze i na PS4

Isto je, jos je bolje u stvari. Isto si imao 2-3 next gen igre na pocetku, kao i sad, jedina je razlika sto nisi imao oldgen igre uporedo (cak ni BC, a kamoli boostovane ovoliko).

Mozda poredis sa Xboxom koji ima 0 next gen igara, ne znam… ovo je vise PS tema, nekako.

Mozda ti nisi bas praktikovao da kupujes na samom startu, pa ne znas kako je bilo. Totalna susa prvih godinu-dve. Da mi nije bilo (tada next gen) Fife, ubio bih se…

Ima i na xboxu tipa Medium, tetris i tako neke gluposti, nista specijalno losije od Demon soulsa next gen igre sa ps3, mislim smesno je to sve svakako je i jedno i drugo ocajno.

Xbox one kad je izasao odmah si mogao da igras Forzu Motosport 5, Dead rising 3, Ryse son of Rome, Killer instinct, to su samo ekskluzive, dakle odmah ne posle par meseci ili godina, na ps4 nesto malo losija situacija za sam start ali malo je reci da je daleko bolja od ovoga i brzo su i dosle igre. Ne tamo za dve tri godine ce biti vise, tada je vec izlazio mid-gen upgrade.

A tada su ljudi za taj start kukali da nema igara…

E jeste ima Medium… zaboravio sam. Odlican je Medium btw, bas je creepy, iako je grafika oldgen.

Pa ne znam, zali se Microsoftu, na PS je mnogo bolja situacija.

Jeste fenemenalna, igra sa ps3 od 80 evra, jedan dlc, i returnal koji asocira na one igre za telefon sa avioncicima samo u napucanoj grafici. Bukvalno puca sve od ekskluziva.

Da ima i onaj Godfall kako vec isto fantasticna igra, ali eto grafika je barem dobra. Bukvalno najbolji pecetak neke konzole ikad.

Toliko dobar da ljudi igraju igre sa prosle generacije.

3 Likes

Pa kako nije, bolje je mnogo, evo sad ce za dan dva i Ratchet + imas i razmenu da ustedis brdo para.

Pa normalno da je bolje ako sa druge strane stoji nula, nije uopste to poenta, nego da je ocajno kako bi trebalo da bude, ne gledam to kao jedna konzola protiv druge, nego da je mnogo slabo u poredjenju sa onim kako je uvek bilo. Niti mogu da ih proizvedu niti da naprave prave next gen igre u dogledno vreme.Ne znam kako mozete to da opravdavate kao super je, ne kapiram

Uh, sta to bese…

Ali Miles ako je DLC, ako gledamo stkriktno po duzini, onda je i Ryse Son of Rome na lastgenu bio na dan izlaska.

Ryse

Miles

Neka 2k igra valjda kao HnS bordelands… traje koliko traje, kada je taj Ryse izasao imao si definitivno nextgen momenat kao i New Order, MM to nije, vec neki sitan upgrade.

Ps5 je izasao pre 8 meseci, pored Retcheta koji treba da izadje sta je sa ostalim igrama, treba da prodje 2 3 godine da izadje jos poneka igra? Igra zbog koje ljudi i kupuju tu konzolu.

Da ne bude da je ovo protiv ps5 na xboxu ce igre izaci tamo pred xbox series x2 verovatno, u svakom slucaju uzas.

Ne, opet si verovatno pomesao sa Microsoftom. Nakon Ratcheta:

Final Fantasy 7 Remake Intergrade - June
Little Devil Inside - Jul TBA
Kena - Avgust
Deathloop - Septembar
Ghostwire Tokyo - Oktobar TBA
Stray - Oktobar TBA

Siguran sam da ce biti jos nekih naslova i najava na E3, i ne verujem da ce biti “susa” za udarnu bozicnu/black friday sezonu.

Takdodje spominje se nesto da cemo u novembru imati pravi novi next gen engine za Fifu.

Od tih igara Little Devil inside izlazi za sve zivo racunajuci i proslu generaciju, Ghostwire tokyo takodjez a sve samo ne za proslu generaciju.
Deathloop i Kena timed ekskluzive.
Stray i za ps4 sem ps5 pritom deluje kao neka indie zajebancija.

Mislim ako nabrajamo takve igre evo ovde je 30 igara kojih nece biti na ps5 a izlaze sve ove godine.

Pa sve je timed lol, sve ce da izadje za PC u nekom momentu, i Ratchet…

Pa ne, teranje na stranu, neke stvari jednostavno nisu tacne, last gen nije imao bolji launch, ili bar ne nesto osetno bolji… kuka se na stvari koje su objektivno bolje i u ovom izoblju boostovanih igara “nema sta da se igra” sto je bsmisleno.

Bice i za Xbox ponesto, mozda manje, ali bice.

1 Like

U velikom izobilju igara koje su ljudi vec jednom presli…ne kapiram

Po ovoj listi za xbox izlazi 2021 daleko vise igara nego za ps5 ali je moja poenta bila igre koje prodaju konzolu a zna se koje su to igre, njih nema.

Videcemo sta se i kako ce biti, korona i tako to, sada je ovako kako je…

Samo jesno pitanje.
Kada je izasao PS4 da li su na njemu radile PS3 igrice?

Nisi mogao, tek kada je izasao onaj now je to bilo moguce preko neta, mislim da ni na xboxu to nije moglo odmah, nego je neki update bio.

To su bili retki izuzeci, i nisu radili bolje, nije uporedivo. Totalna susa u prvih godinu dana za PS4. Bio je Killzone, Knack, i sledece godine je izasao Infamous, po nekom mom secanju… I neke indie gluposti.

Driveclub?

Da, eto, wow… cim se i ne secam, toliko je bitan.

Samim tim sto nije to moglo na proslom izlasku nove generacije dovoljno pokazuje koliko jeste uspesan izlazak nove generacije.
Nema vise generacija. To ne postoji.
Ima samo neprestan upgrade… to je sve.

1 Like