SkyShowtime stize u naše prostore

Upozoren si :stuck_out_tongue:

1 Like

Koji uređaj koristiš za Showtime, kod mene ga nema u Play storu?

Mora region naloga da ti bude neki od podržanih SkyShowtime regiona. Ne može recimo USA.

Ne razumijem. Google nalog?

1 Like

Tako je.

Apple tv na usa nalogu ima ovu aplikaciju. Webos takodje.

Prebacio sam Google account na domaću adresu i još uvijek nema aplikacije u storu. :roll_eyes:

Au koje cimanje :woozy_face:
Prerasta svrsishodnost.

1 Like

Xiaomi mi tv stick 4k -android tv

Hm, možda ima još negde da se promeni region. Podešavanja Play prodavnice na telefonu? Ili možda u podešavanjima samog uređaja na kojem želiš da instaliraš app.

Probaj da obrišeš cache i odradis force close aplikacije.

kako stoje sa prevodom ?

Pa prilikom setovanja me je pitao za region, ja sam odabrao Hrvatsku jer BiH i Srbije nema. Nađe EON recimo.

Nemam baš nijedan android uređaj u kući :crazy_face:, kad se logujem na google profil piše da sam u BiH.

Ne znam na koju aplikaciju misliš. Resetovao sam stick na fabrička podešavanja nakon svega i opet setovao i ništa.

Ima za sve titl na srpskom.

Kuriozitet - pustim neki dokumentarac Italija '90, i jedna epizoda o Jugoslaviji i pricaju nasi. Titla nema ni za deonice gde prica narator :laughing:

Inace svuda ima sto sam gledao. Po defaultu je iskljucen titl, prvi put ga ukljucis i pusta taj jezik svaki put.

2 Likes

Udji u podešavanja > apps> nadji play store izaberi i imaš opciju clear cache, delete data, force stop.
Probaj i preko browsera da se ulogujes na play store i tako instaliras.

1 Like

Uspio sam. Napravio novi nalog na gmailu, čisto bosanski, u sticku išao na dodaj novi nalog i u storu je nađe iz prve. :grin:

2 Likes

A mož i tako :sweat_smile:

1 Like

Jedno glupo pitanje, mogu li ja ponijeti ovaj Xiaomi stick sa sobom na put i uštekati u neki drugi tv a da ga ne setujem ponovo ispočetka? Plug and play fazon?

Moze gde god pozelis da nosis s tobom gde ima interneta i struje i mesta da ga uteskas…plug and play je fazon

1 Like