SkyShowtime stize u naše prostore

I sony i xbox mozes tako :joy:

2 Likes

Sony malo teze, ali ja redovno nosim X u vikendicu.

Krompirka mozes vrv na posao da nosis, laksi je od laptopa.

Mi stick isto koristim u vikendici, plug and play je naravno…

4 Likes

Napravio sam veliku glupost, ponio sam stick sa sobom na vikendicu a daljinac zaboravio. :crazy_face:

Svaki remote app koji sam našao traži da stick bude spojen na isti wifi kao i app da bi radio. A stick nije spojen na net jer ga prvi put donosim ovdje.

Postoji li neki app koji bi mogao kontrolisati stick direktno, ili neki način da povežem stick na net bez daljinca?

Jbgica.

1 Like

I ja sam nasao dosta aplikacija za wi fi… IR ne podrzava stick. Ostaje ti blutut… ako mozes da osposobis.

Snašao sam se.

Morao sam da napravim hotspot na telefonu sa istim SSID i passwordom kao mreža na koju je stick bio prethodno povezan.

Kad sam to uradio stick se automatski povezao na hotspot i app je proradio. :grin:

Eto možda nekom pomogne ako ispadne budala kao ja. :crazy_face:

1 Like

Ha, ne verujem da si smislio to resenje :smiley:

Kad muka natera coveka…

Šta ćeš. Bitno da radi. :slight_smile:

Fino, kad je već Discovery odlučio da uništi HBO Max:

5 Likes

Samo jos da samsung ubaci app za TV

1 Like

E al taman sam planirao da otkažem pretplatu. Super.

1 Like

Pogledah listu HBO Max EU titlova i nisam impresioniran, pod uslovom da sam gledao dobru listu.

A Miki sta ćeš otkazivati 2 eura
Da jednom mesecno ubodu jedan film koji ti se gleda isplati se :smile:

Nije 2 nego 3 :grin:
Ma neću otkazivati. Ko da se bakće sad sa tim :sweat_smile:
Al kad vidim kakva im je ponuda i ovo je mnogo. Nadam se da će vremenom postajati sve bolji i bolji. Držim fige za za neku disney (star wars) licencu :crossed_fingers:

Mislim da je i Dizni plus imao skoro neku promociju tipa 300-400 dinara mesečno…

Disney plus može preko TR da se uzme, uz malo gimnastike, izadje nešto ispod 400 din.

1 Like

Meni zbog klinaca, što zbog crtaća što zbog Marvel s*anja, stariji gotovi sve te fejk super heroje :smiley:

3 Likes

Zar Marvel nema tamo?
Edit: sad videh komentar ispod…

Tacnije, Disney plus preko turske izadje 212,79rsd.:wink:

1 Like

Meni skinuse 386.91 pre neki dan :sweat_smile: