SkyShowtime stize u naše prostore

U teoriji zvuci ok i cena je smesna.

Ponuda filmova je siroka verovatno zbog paramount/universal kataloga.
Tulsa King deluje zanimljivo uprkos Staloneu. Kakvi izrazi lica majko mila, cudo jedno da se ista razume kad prica.

Kako placate? Internet kartica? Paypal? Ili nesto trece? Kapiram.da posto su zvanicno kod nas usli da moze sve sem na crtu ili cekove :grin:

Kartica obicna, kao i sve ostalo.
Ima ponuda upola cene dokle god imas pretplatu, do 25.1. traje.

2 Likes

Uzecu sigurno, samo da sednem i stavim na TV app ako ima za Samsung. U suprotnom mi.ne znaci nista.

Edit:
Nema.samsung :frowning:

Da li ima možda Halo na servisu ili neka od Anime serijala?

Ima halo. U anime se ne razumem :smiley:

1 Like

Not likely :laughing:

1 Like

Pa ne možeš tako da napišeš ahahahahha :rofl:
Btw, ima Halo, sad sam video da ima i aplikacija za fon. Pretplaćujem se vcrs. :+1:

1 Like

Pa šta misliš zašto ja naručujem onaj Xiaomi stick? :joy:

Moj tv nema ni EON, sad ću da objedinim sve pretplate na sticku, jeftinije 30 evra za stick nego 1000 za tv. :grin:

1 Like

Dosta govori o meni to sto sam se ponajvise obradovao sto ima Frejzer u pretplati. Pre je ovo usluga za mene nego za @MikiBanter :laughing:

1 Like

Pametno. Nego me smara da drndam jos jedan uredjaj itd. Meni je MAC prikacen na TV ali sam iskreno jedna lenja krava. Mrzi me.
Volim ono samo app na TV i gotovo.
To bih platio jos danas.

I ovo je bezbolno skroz, ukopcas ga u tv, maltene se ne vidi, napaja se iz USBa, nema nikakvih kablova da vise. :slight_smile:

Ima sve appove sa google playstora, sve na jednom mjestu.

Vidi mene što ga nahvalih a nisam ga još ni probao. :joy:

2 Likes

Neces se pokajati, radio odlicno xiaomi mi tv stik 4k, imam ga otkada je izasao imam i prethodni obican, al on vec po malo pokazuje svoje godine i nedostatak rama i full hd je, malo laga po menijima, al i dalje strimuje sve bez problema, cuvam i firestick 2nd generation jos sljaka sve na njemu

2 Likes

Ja sam uzeo google chromecast ovaj neki sa daljinskim za neke smesne pare, radi barem duplo brze nego android na tvu, sad je skoro dobio i update na android 12

1 Like

A jel ima ovaj Showtime na storu već?

EON sam do sad strimovao sa ipada preko kabla na tv, jbni Showtime ne da da se strimuje na taj način.

Ima skyshowtime app na google store

1 Like

Yes, a za stream ne znam…

1 Like

Jadni tv ima samo dva hdmi tako da otpada sve.
Mozds Samsung izbaci app

Ja se pretplatio na servis i ponuda je užas :joy:
Samo Halo ima da me zanima, al neka čuči možda će unaprediti. Radi na LGu inače, WebOS u pitanju.