Resident Evil 4 Remake - Reveal Trailer | PlayStation State of Play 2022

Samo sto je ovo legit, pomaze razvoju zajednice i promovise Xbox gaming na ovim platezno nemocnim prostorima.

Nemam nista protiv torentovanja i sa zadovoljstvo ih koristim jos uvek (mada sve redje), ali druga je stvar.

Kako god ne čini se ni baš legalno

Ne znam sta se cini ali nije nista manje legalno od kupovine na argentini ili turskoj. Ako radi, MS je to supportovao i legalno je.

Ok sve si u pravu,isto je kupiti od tebe pirata igru i sa oficijalne stranice.

Gamesharing nije piraterija, budi bog s vama.

A posle i ne kupujete od mene nego od drugara na forumu.

Koji je sledeci besmisleni argument, nije po feng shuiju? :slight_smile:

1 Like

Ok necemo vise offtopicujemo (mada je potencijalno najkorisniji offtopic) - imamo temu za to.

@padawan svaka čast za trud ali kolko vidim xbox tabor ne voli razmenu nalozima. I ja se iskreno nikada ne bih zamlaćivao time jer više volim da uzmem igru i da ostane u mojoj kolekciji zauvek. Na mom nalogu. Baš mi je nekako bljak to sa razmenom nalozima. :face_with_diagonal_mouth:

A ček, ajde da ne ispadnem glup sada. Mislio sam na ono kupiš nalog pa prodaš nalog i tako u krug. E sad u tvom odgovoru mi se čini kao da na boxu to radi drugačije. Jel to znači da možemo nas dvojica da koristimo svaki svoj nalog i da jedan bude home a drugi gostujući i na taj način kupljena igra na jednom radi i na drugom?

Sad sam detaljno istražio na netu i odlučio da probam sa drugarom game sharing vcrs. Ovo zvuci previše dobro zapravo :sweat_smile:. Zapravo ćemo moći da kupimo Diablo 4 na releasu na jednom nalogu i obojica će moći da igraju što je neverovatno. Sada da se izvinim i zahvalim @padawan i @jahalang0112 :joy:

3 Likes

Pa da, generalno na xboxu ljudi nisu zainteresovani za to preprodqvanje naloga.
Imas jednog s kojim delis i sve kupujete svako na svom profilu. Sto kupi jedan moze da igra i ovaj drugi i obrnuto

1 Like

Nekolicina gastarbajtera da ne pricaju u ime cele zajednice, molicu lepo. Mene vise tripuje omladina tipa Miki, posedovanje na nalogu, pa makar bio nalog share buddy-a (jer obojica posedovati ne mogu) tesko ce me ubediti. :slight_smile:

Danas sam kupio Xbox oreo tako da je to znak da ne odustajem od Slytherovanja u Xbox zajednici :snake: :xbox:

1 Like

Pa ja otkad imam xbox one pa do danas sam uvek imao 1 osobu sa kojom deim sve igre i pretplate.
A kad sam kupio xbox one 2014e istovarao sam kamione i lepio stikere u hoadnjačama u julu mesecu…

Fantomi su uzas bili, nisi smeo na internet. Sad za par hiljada uzmes nalog, prodas, igras za manje pare nego sto si placao fantoma. :thinking:

Nije problem singl player igra, nego ostale multiplejer koje igras svakodnevno u paraleli.

Nije mogla ni prodaja. Fantom se diskonektovao preko web appa, neposredno nakon skidanja igre.

Idealizujemo malo proslost. Bilo je jeftinije, ali ne toliko u odnosu na tadasnja primanja.

Bilo kako, mene zanimaju sadasnjost i buducnost, tj primarno sam fokusiran na smanjivanje cene gaminga i da se omoguci maltene cost-free gaming mladima kojima za koje je barijera ulaska u svet konzola jako skupa. Ne znam zasto spominjes cenu same igre - relativan trosak je i dalje jako mali, nakon prodaje naloga, ispadne par stotina do 1000 din po igri…

Da moguce, pa su posle uveli reatrikcije za fantoma. Na kraju su ga i ukinuli.

Ko je gadljiv na sharing verovatno ne voli pare pu pu daleko bilo bezte pare od mene placam igru 9000 din i ne pitam! :joy:

Oduvek smo znali da je zeleni community specifican u nedostatku boljeg izraza, ali ko bi rekao da ne voli pare (ubijam sa marketing skillovima znam).

2 Likes

Znači posle svih ovih godina stanje po tom pitanju i dalje redovno, great.

1 Like

Kupis xbox oreo jer xbox i oreo te nagradjuju. Nabodes tu njihovu glupavu igru na netu i osvojis oreo skin za forzu horizon NA STEAMU!

Vecu budalastinu video nisam :joy:

Haha TO je nagrada? Omg ja mislio nesto konkretno… Neki 4WD terenac zelene boje… da ga utopim i kupim stan u Kotezu :joy:

Imas nagradnu igru ako si sacuvao fiskalni, a imas “igru” na netu gde skeniras znakove na keksu i moras da nabodes kombinaciju za digitalnu nagradu, koja je na steamu

1 Like

Cek za fiskalni to ona nasa nagradna igra za stan?