Resident Evil 4 Remake - Reveal Trailer | PlayStation State of Play 2022

KOLJI KLJUČA KAZAN!!!

Jel moze neko menu kao nekom ko nikada nije upalio RE da objasni šta je sa svim ovim remasterima, osmicom, village… Kojim redom kad bih hteo ove nove moderne da igram da krenem?

Ili je svaki deo priča za sebe

Budi gospodin kao ja, pa kreni od poslednjeg dela, pa unazad. :grinning:

RE7 i 8 (Village) su kao reboot i prica za sebe.
1-6 su sa onim plavusanom Leonom. Zavisi sta te vise privlaci, iz prvog lica ili iz treceg. Village je neverovatno dobra igra. Ja je igram sada ponovo, ali normalno na TV-u. :smile:

2 Likes

Ja odigrao 7 i 8, sad razmišljam dal da nastavim unatraške, ili da krenem ove remastere redom (2,3,4), keca odgledam neki recap na netu…

1 Like

Merci :smiley:

Jel imamo 7 i 8 na Xbox? Ustvari cekaj, jel 8 i village nije isto :joy:

Nope. Nemamo. Imamo samo 2 Remake.
Da, 8 je Village.

E jebiga, onda ce argentina uskoro morati da radi, ili turska kako god

DOKTORIIIII
5ba07214924261.5628ac5264e11

Idemo jak gas za remake Dino Crisis a gotovo sam siguran da ce raditi re-remake RE keca

A hteo sam da ti pisem neki dan da uzmemo Village za XBox, ali sam vec krenuo na PS. Mislim da je sada neki popust, pogledaj koliko kostaju 7 i 8.
edit: da VIllag je 50% na popustu trenutno. I 7 takodje.

2 Likes

oces jednu ja jednu ti?

Ja imam obe vec. :smile: PS5/PC :crazy_face: Uzmi jednu, probaj, ko zna da li ce ti se svideti uopste.

1 Like
1 Like
1 Like

Gradjanska duznost obavljena. Pao preorder igre u GameCentru. :muscle:

5 Likes

Eh crni daco. 2000 dinara kod mene u share-u bila akcija.

2 Likes

Nema veze, ostace mi disk Steelbook Edition sa nekim bonus contentom. Ipak sam ja decenijski fan franšize, tako da se ne kajem za ovih 9k dinara :smiley:

2 Likes

Znas kako kazu posle j. nema kajanja :slight_smile:

Akcija jos traje, nije kasno da se predomislis, igras za 0-200, 300 dinara, predjes i prodas drugom clanu foruma, mozes cak i da ustupis na koriscenje, ucinis i dobro delo, promovises fransizu.

Sad bez zezanja, javi ljudima da zadrze taj steelbook i dajte da razvijamo malo Xbox community, supportujemo jeftin gaming na xboxu.

Nekad torenti sada razmena ali suština je ista