Red Dead Redemption 2 izlazi 26. oktobra 2018. + novi screenshots

Igra izlazi 26 oktobra zvanican datum.

Dear All,

We are excited to announce that Red Dead Redemption 2 will be released on October 26th 2018. We apologize to everyone disappointed by this delay. While we had hoped to have the game out sooner, we require a little extra time for polish.

We sincerely thank you for your patience and hope that when you get to play the game, you will agree the wait will have been worth it. In the meantime, please check out these screenshots from the game. We look forward to sharing a lot more information with you in the coming weeks.

With thanks,
Rockstar Games

9 Likes

Koliko jak PC treba za ovu grafiku? :smiley:

“Why delaying Red Dead Redemption 2 is a good thing” tekstovi incoming.

3 Likes

Not funny…

Ja sam ozbiljno pitao… Tako i witcher 3 pokazali, posle rekoše da za PC treba oko 10 000€ :smiley:

Igra ne izlazi za PC…

3 Likes

Aha… Nisam ni znao… Izvinjavam se inda PC populaciji…

Stvarno mi idu na zivce ovakvi YT kanali, tekstovi i ostalo! 10-20min price za obicnu vest da je igra odlozena… wth

2 Likes

Izacice kao i GTA V posle 2 godine. I onda ce opet da izdaju igru i za Next Gen :laughing:

Nije ni RDR izasao za PC. Nesto ipak valja da ostane ekskluziva.

I da propuste da uzmu 3x kesh za istu igru? Tesko burazeru. Od sada pa na dalje ce to samo raditi. Puste igru za Current Gen zatim sacekaju 2 godine i izbace igru za PC i onda za Next Gen i tako u krug.

Plus Online deo u igrama ce im omoguciti da uzimaju dodatne pare i po generaciji konzola da izbace samo jednu max 2 igre.

Tacno pogledaj sta se desava sa GTA V od kako je izasao.

3 posts were split to a new topic: Red Dead Redemption 2 trejler

7 Likes

Nešto su oni mnogo kasno krenuli sa klipovima…

Nikakvi klipovi nisu im ni potrebni, svi znaju da kad Rockstar pravi igru, to je sigurno remek-delo. Hype je na maksimumu.
Moglo bi se reći da i ovo malo promo materijala izbacuju čisto reda radi, da ispune kvotu koju je neko zacrtao.

1 Like

A cak iako ne bude, ceo svet ce se ponasati kao da jeste. :grin:

4 Likes

Ko je rekao L.A. Noire? :slight_smile:

7 posts were split to a new topic: Red Dead Redemption II - Gameplay video