Red Dead Redemption II - Gameplay video

No words.

11 Likes

Perfect!

1 Like

Nevjerovatno. Koja maÅ”ina ovo tjera? Ne vjerujem da će izgledati ovako na XOSā€¦

I ja sam sam se zapitao, ali Rockstar je to ne sumnjam da ce igra raditi odlicno na svim konzolama. I da bude kakvog downgradea opet ce izgledati nevjerovatno.

Nema govora o downgrade-u, ostalo je jos 2-3 meseca ovo je final build.

Jedino mi se ne sviđa ovo vođenje brige o sreći kampa, mislim, ako budem sad morao da gubim vrijeme na ugađanje raznim zanovijetalima bataliću band načisto i otići u solo pjevačeā€¦

1 Like

I meni je to malo bezveze. Svaka ta ā€˜survivalā€™ komponenta u igrama mi ide na živce. Nemam pametnija posla u igri nego da hranim kamp, pa nije ovo farming & hunting simulator :smile:.

2 Likes

Koja perverzija. Em sto izgleda prelepo, deluje da ce biti vrhunska.

1 Like

Ja se iskreno nadam da ce izbaciti PC verziju. :frowning:
Ne trolujem ili tako nesto, samo ipak zelim da vidim kako ce izgledati PC verzija.
Sad me uzasno nerviraju posto mi se igra jako i pao bi preorder, a opet ne bih da je dva puta kupujem XD

Ja sam prvo kontao preorder a sad razmiŔljam da dodam joŔ toliko i kupim polovan ps4, čipujem i odigram pored ovog i joŔ neke ekskluzive za PS.

Cigan sam ja ne znate vi mene. :slight_smile:

2 Likes

Da si direktor sada se ne bi morao tako ciganiti.

3 Likes

Da je bar neki klinički centar jbgā€¦ Plaky :disappointed_relieved:

1 Like

Trailer je u 4k sa PS4 pro.

3 Likes

Znaci moj PS4 uskoro ide na prodaju :rofl:

Kako li će izgledati na X-u? :smiley:

1 Like

Oce li ovo raditi na xbox s? Voleo bih da probam igru iskreno.

Pa radiće naravno. Pravi se za ovu generaciju konzola. Radiće i na xbox one fat.

Jedno 6-7 puta sam pogledao ovaj trejlerā€¦ Jedva cekam da izadje igra. Hipe 200% kao da me grom udario ,ima da padne preorder za ovo.

4 Likes

Narode jedno pitanje ,da li je drugi deo povezan sa prvim ? Obzirom da me u pocetku nije igra toliko privlacila ,sad me je privukla i planiram je odigrati ,ali prvi deo uopste nisam igrao niti znam pricu ,koliko sam citao nekolicina kazu da jeste ,a drugi pak da nije ,pa me zanima koje odigrao prvi deo i ko moze da mi odgovaro na pitanje ā€¦ i naravno u slucaju da odigram da li cu moci shvatiti pricu bez obzira sto nisam odigrao prvi deo. Hvala lepo na odgovorima :smiley:

U nekim trailerima su se pojavljivali likovi iz prvog dijela a i kraj prvog dijela igre je nagovjestio da cemo dobiti nastavak ali jos nije sigurno da li su povezani prvi i drugi dio. Ako imas priliku da odigras prvi dio odigraj jer je odlican.