Red Dead Redemption II - Gameplay video

No words.

11 Likes

Perfect!

1 Like

Nevjerovatno. Koja mašina ovo tjera? Ne vjerujem da će izgledati ovako na XOS…

I ja sam sam se zapitao, ali Rockstar je to ne sumnjam da ce igra raditi odlicno na svim konzolama. I da bude kakvog downgradea opet ce izgledati nevjerovatno.

Nema govora o downgrade-u, ostalo je jos 2-3 meseca ovo je final build.

Kad vidim ovako nešto zapitam se kako druge (ima tu par izuzetaka) nije sramota svojih igara i njihove cene. Nek im se proda više nego GTA 5, to im želim, zaslužuju takvu podršku.

7 Likes

Jedino mi se ne sviđa ovo vođenje brige o sreći kampa, mislim, ako budem sad morao da gubim vrijeme na ugađanje raznim zanovijetalima bataliću band načisto i otići u solo pjevače…

1 Like

I meni je to malo bezveze. Svaka ta ‘survival’ komponenta u igrama mi ide na živce. Nemam pametnija posla u igri nego da hranim kamp, pa nije ovo farming & hunting simulator :smile:.

2 Likes

Koja perverzija. Em sto izgleda prelepo, deluje da ce biti vrhunska.

1 Like

Ja se iskreno nadam da ce izbaciti PC verziju. :frowning:
Ne trolujem ili tako nesto, samo ipak zelim da vidim kako ce izgledati PC verzija.
Sad me uzasno nerviraju posto mi se igra jako i pao bi preorder, a opet ne bih da je dva puta kupujem XD

Ja sam prvo kontao preorder a sad razmišljam da dodam još toliko i kupim polovan ps4, čipujem i odigram pored ovog i još neke ekskluzive za PS.

Cigan sam ja ne znate vi mene. :slight_smile:

2 Likes

Da si direktor sada se ne bi morao tako ciganiti.

3 Likes

Da je bar neki klinički centar jbg… Plaky :disappointed_relieved:

1 Like

Trailer je u 4k sa PS4 pro.

3 Likes

Znaci moj PS4 uskoro ide na prodaju :rofl:

Kako li će izgledati na X-u? :smiley:

1 Like

Ja ću ga oplesti na običnom ps, ne sumnjam da će izgledati i raditi odlično.

Oce li ovo raditi na xbox s? Voleo bih da probam igru iskreno.

Pa radiće naravno. Pravi se za ovu generaciju konzola. Radiće i na xbox one fat.

Jedno 6-7 puta sam pogledao ovaj trejler… Jedva cekam da izadje igra. Hipe 200% kao da me grom udario ,ima da padne preorder za ovo.

4 Likes