Razmena invite-ova

Hvala na informaciji, registracija prosla bez problema :wink:

Ja sam sa Mackama jos od kad imam PC,pa Sony 2 i sad Box skino sam jedno 90 dozivotnih robija po Americkom zakonu —Sva sreca pa zivim u Srbiji (Nisam nikad mislio da cu ovo reci) Dl mi je 1.2TB a UpL. 1.8 TB crne mace su zakon :wink:

Naso sam neke dobre sajtove za razmenu invajtova mozda pomogne

Invite Share - Everyone is invited!
Torrent Invites

@Danijel moze invite za blackcatz? Nudim bitGamer btw na njemu je FREELEECH do prvog januara!

Invite za bitGamer aktuelan…

Zna li neko šta je sa Blackcatz sajtom registrovan sam na njemu medjutim ne mogu da se nikako konektujem već danima DA ME NISU Banovali !

Ne radi vec nekoliko dana. P.S. Evo jednog korisnog linka: www.downforeveryoneorjustme.com/ :wink:

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Nudim i ja bitgamer ako nekom treba.
Clan sam jos od pre mozda godinu dana i realno, nema lepseg od njega!
Bio sam clan i kod madzora ali oni me banovali zbog nekih ip changeova nelegalnih (da sam koristio proxy) sto je suludo.
Bitgamer je keva sto se svega game related tice, a i sam sam uploadovao 10ak torrenta tamo.

Slobodno me PMujte ako vam treba.

Da Blackcats jedno vreme nije radio, i pre 3 dana ocu se regati i nece, saljem im email za promenu pass. pise da ne postoji taj email.Nema 2 meseca kako sam se regao i niti jednu igru nisam skinuo, mozda su me bannovali, ali ne kuzim na osnovu cega, ma…

Sa Blackcats se nešto čudno dešava niti može da se seeduje niti da se skida sadržaj a novi sadržaj se ne pojavljuje na njemu zanima me dal i drugi imaju taj problem ?
Dali je neko sa foruma član REVOLUTIONA TT čuo sam da je najbolji na svetu pa me zanima jeli to istina !

Potpuno ista stvar se desavala pre par dana na xbox-sky trackeru, nije se moglo uopste nista skidati, onda su bili tri dana pod error, i sada je fala bogu sve ok.

Izbrisan ti je nalog zbog neaktivnosti.

Verovatno ako mislis na BlackCats, regao sam se prolistao tracker i to je to, nisam skinuo sa njega niti jednu igru, ko ce ga vise sve te trackere pratiti.Pre sam se regao gde god sam stigo, na preko 50 trackera sam regan a od toga koristim uvek tri jedno te ista…za Xbox igre koristim Xbox-Sky tracker…

pa jel ima neko od vas neki invite da udeli ja bi sve sto skinem sedovo dalje
imam vec iskustav sa torentima
do sad sam uglavnom sedovo anime treba mi nesto za igre
pa ako neko zeli da se odvoji nekog inite-a :slight_smile:
na zalost nem kaj da vam ponudim natrag :slight_smile:

bitgamer je dobar treker, ali trenutno nazalost nemam inviteove. cim dobijem neki poslacu ti na pm

ima li neko TL invite? ako ima neka mi sibne na pm ili na studiovpc at gmail.com

Otvoren je novi Torrent sajt za igre SEEDGAMES registracija je otvorena za sada nema mnogo igara na njemu ali tek je počeo sa radom.

Jao kolega od kad jos postoji Seedgames, ja sam se regao jos pre nekih dve godine…nema on nikad igara, za Xbox, dva nova naslova i tri stara u kriz, i to je to…

filenetworks blog imate sada kada je otvoren invite za private trackers oni objave :slight_smile:

I na Torrentinvites-u isto objavljuju.