Razmena invite-ova

Revolution TT ko ima neka javi

Neverujem da je neko na ovom forumu član REVOLUTIONA TT već sam pito jeli istina da je najbolji na svetu ili je neko samo pustio priču ?

Hahahahhah daleko je RevTT od najboljeg trackera.Ja sam bio clan ali sam dao rodjaku acc.
Realno je u rangu TL, a najbolji tracker je FTN ali je jako tesko doci do pozivnice za njega.

P.S. FTN je najbolji tracker od ovih sire poznatih verovatno ima i boljih ali su nepoznati siroj javnosti.

Mislim da se PSCARFACE neće složiti sa tobom !!!

Neozbiljno bi bilo porediti Revolution sa TL-om koji je drzava u drzavi, a sto se tice FTN-a, ne vidim po cemu je najboljiā€¦

Treker da bi bio broj 1 u svetu mora da ima zero-day upove konsantne, scenska izdanja moraju da izlaze uvek ne kasnije od 30-45 minuta i torrente aktivne najmanje 2-3 godineā€¦pri tome, down/up mora konstantno biti aktivan. da ne kacim opet sliku koju sam kacio, sa 1163 aktivna torrenta, svaki zelen i sa najmanje 20-50 seedera u svakom trenutku, za novije torrente i do nekoliko hiljadaā€¦

Beyond HD

Tracker posvecen iskljucivo HD filmovima trenutno otvoren za registaciju and will close soonā€¦

ADMIN EDIT : zamolio bih clanove da ne postavljaju direktne linkove ka trekerima inace heads will roll

ILOVE TORRENTS otvoren za registraciju ! TORENTERI POŽURITE !

Crne Macke otvorene za registraciju.

Bitsoup otvoren za registraciju odličan torrent sajt .

Imam jedan za BG pa ako je neko zainteresovanā€¦

ako moze jedan Bitgamer plsā€¦ozbiljan sam korisnik, ratio odrzavan tako da no problem povodom toga :wink:

Btw mogu da dam jedan YuWABITS za trampu ako nekom treba

Neznam dali ste primetili ali od kako su skinuli megaupload jako su postrozili na privatnim trackerima, puno teze se upada na trackereā€¦

kaj se zbiva sa black cats citav dan me salje na neku glupu stranicu Your company name
jel neko zna sta se desava

Samo da potvrdim da je kod mene ista situacija.

pogledaj mail da ti nisu poslali neki kljucā€¦ ili u spam

na onoj laznoj stranici samo procitaj upustva sa desne strane gde pise latest news i sve ces sredit bez problema

Slabo razumem engleski ,Ŕta treba da se uradi naŔta god kliknem niŔta ne reaguje.

Ukucaj recover u ono search polje gore bez pritiskanja enter tastera, samo ukucaj. Na dnu ce ti se pojaviti polje gde upises email adresu kojom si registrovan i klikni dugme sa desne strane. Poslace ti podatke na taj email.

Hvala . Sad je OK. JoŔ Ŕto me zbunjuje je Actual ratio koji je je pao ispod 0.4 dok je ovaj glavni preko 1.1 dali smem da nastavim sa skidanjem to jest dali ovaj Actual ratio može da mi napravi problem ako joŔ padne?

Zna neko neki dobar torent sa 3D filmovima?