Razmena invite-ova

Mislim da nam je potrebna jedna ovakva tema,ipak je dosta pirata na forumu,naravno bez direktnih linkova,da ne bi padale banane! :smiley:
Na ovaj nacin svi mozemo doci do veoma dobrih privatnih torrent trackera :muscle:
Ja imam 1 invite za bitGamer,ubedljivo najbolji tracker kad su igre u pitanju,zanima me neki tracker sa HD filmovima! :call

takodje i mene, i isto nudim bitgamer. Ja sam na leecherslairu ali tamo ima samo novih filmova, evo pre neki dan sam trazio Troy HD, medjutim nigde nisam mogao da nadjem. pa ako ima neko neki HD invite sa starijim filmovima, bio bih zahvalan

Ja imam 6 invite-a na jednom odlicnom HD trackeru ali nikako ne mogu da se setim passworda i usera :headbang:,kad sam video temu isao na sajt i nikako da se ulogujem(setim)ā€¦a najgore od svega je sto kad jednom fulas pass mora da cekam 15min da bi drugi ukucaoā€¦morat cu jedan po jedan pa na papir da zapisujem one koje sam probao.

Ja imam 10 komada za theplace, menjam za bitme, waffle i ostale specijalizovane trackere.

a kako mogu uopste da dobijem invite sam?

ako nemas ti neki, onda nikako :smiley:

ja cu se normalno menjati s nekim ko ima neki invite, iz prostog razloga, zato sto znam da taj covek zna kako se koristi torrent, kako se odrzava ratio i ostale kerefeke vezane za torrenting. vecina privatnih torent sajtova fura politiku, ako pozoves nekoga, i taj neko se ne pridrzava pravila, popice ban i on, i ti zato sto si ga pozvao. a ja svoj bitgamer profil, necu da reskiram tek takoā€¦ ako sve ovo sto sam sad napisao tebi lici na spansko selo, onda si dobio odgovor na tvoje pitanjeā€¦

Invite otisao predatoru,kad stigne sledeci javljam! I dalje trazim tracker za hd filmove!

Imam 2 invitea za TL i jedan za HD-Torrent kao i 5 za Bitgamer. Menjam za waffles,Revolution ili neki od jacih trackera.

Ja ne mogu verovati na jednom HD sajtu imam 6-7 invitea ali to mi je manje bitnoā€¦najgore imam odlican ratio god dana da ne drzim ratio bi mogao skidati filmove,imam preko 1TB uploada vise od downloada i nemogu se nikako setiti passaā€¦

Pa znas li na koji si ga mail bar registrovao? Trazi reset sifre.

Ja koristim Torrentday ali jos uvek nemam dozovljene invite iako sam skoro dve godine korisnik i odnos mi je odlican, mada oni imaju politiku plati pa ces dobiti :slight_smile:
U svakom slucaju ako dobijem javljam se pa da razmenimo invite za neki gamerski tracker.

Od 1. decembra krece promotivni period na torrentday tacnije besplatna registracija koja traje do 1. januara.
Ko zeli neka se registruje dok moze :wink:

Ova informacija mi je zlata vredna ,HVALA BRATE jeli izbor igara dobar tamo (ima li sve).
Nisam registrovan ni na jedan privatni torrent tracker pa mi je zato sve ovo jako važno.

Imas bukvalno sve i za kutiju isto tako i za ostale platforme, takodje sve nove naslove filmova i ostalih dzidzabidza :wink:
Naravno moras da odrzavas ratio i download ti je full speed.

Pa jel FULL SPEED mora da se plati ( obično svuda mora) il ne.

Noup!
kao sto sam ti rekao samo Share ratio mora ti ti bude pristojan u mom slucaju duplo od down ratio.

Imam joÅ” jedan gadan problem koristim ADSL ,čuo sam da telekom blokira TORRENT saobraćaj po brzini mojih torrenata reko bi da je to tačno ima li tu istine ili sam se ja istripovo.

Za ADSL ne znam ali za wireless nema blokade, probaj bilo koji torrent da skines sa dosta seedova pa ces znati da li ti blokira ili ne.

Čak su mi i oni sa mnogo seedova spori naprimer COD MW3 seed 680 brzina 10 Kb/s pa i manja ,trebo sam da uzmem kablovski (sbb)
internet tamo nema blokade brzina za ovaj torent bi bila 700 Kb/s a sa ADESELOM neću daleko stići.

Ta ti je brzina zato sto skidas sa public trackera, a kada se registrujes u na torrentday i krenes download sve ce ti biti jasno ipak je to private tracker.
Inace svakao je bilo bolje da si uzeo kablovski od ADSLa.