Razmena invite-ova

Poslat ti je link, potvrdjeno je radi registracija.

ja se probao registrovati na TD.com ali mi kaze da sam vec registrovan?! A nisam, ne znam u cemu je problem?

pa ako imas dinamicku ip adresu , moguce da se neko sa tom adresom vec registrovao.

VELIKO HVALA BRATE. Brzina torenta mi je sad 400 kb/s ovako već može da se živi.
PostižeÅ” li ti veću brzinu?

A ti bi da menjas ADSL :smiley:

Vezano za brzinu sve ovisno na koliku brzinu si pretplacen.

Možda ću da lupim bezveze ali ću ipak da pitam. Dozvoljavaju li privatni torrent trackeri da ti dawnload bude veći od uploada,jedino tako može da se objasni situacija zaÅ”to ne mogu da pređem brzinu od 400 kb/s( za sve ukupne torrente mi je ta brzina bilo da imam jedan ili 5 ) jer je to moj maksimalni upload(koji mi plaćeni paket dozvoljava) ?

Meni je brzina download-a 12 puta veca od brzine upload-a :smiley: pa nekad padne ratio i vise nego sto bi trebalo ali sve to nadoknadim naknadnim (danonocnim) upload-om.:dada:

Download i upload zavise od paketa koji imas, shodno tome ce ti ici down i up.
Meni je 4mb down i 1 mb up (u pitanju je wireless).
Tebi je verovatno na ADSL paketu koji su uzeo down 4mb a up 512 kbps tako da nemas greske.
Bitno je da ti vise download ne ide 10kb/s i da odrzavas share ratio u plusu oko 2.0 .

meni sa torrentday-a skida 700kb/s

Jao,kad pogledam nase standarde i standarde oko neta u EU[zapad necu ni da komentarisem]dodje mi da placemā€¦

To ti je Srbija dobre stvari zadnje stizu a po losim smo na prvom mestu.

Jos 1 invite za bitGamer,trazim invite za sajt sa HD filmovimaā€¦

Koji internet paket koristiÅ”? I jeli upitanju ADSL ili kablovski ?
Ja trenutno koristim 4mb down i 512 kb/s up, dali bi mogo da izvučem tih 700 kb/s ,kad bi preŔo na paket 8mb down i 1mb up ,jer sa sadaŔnjim paketom sa torrentday mi skida 400 kb/s.

Normalno je da kada imas 4mb net da ti ogranicenje bude 400kb/s , a opet ako bi uzeo 8mb islo bi ti 800kb/s pa cak i nesto vise.

Ovo mi je rezultat od pre 10-ak dana, izvadio sam prosek, kosta oko 30e mesecno sto stvarno mislim da nije mnogo.
I po statistici bolji je od 97% u Srbiji.

Cak je i u Evropi solidan prosek, nemojte biti uvereni da oni imaju nesto mnogo vece brzine. Fora je sto ljudi za 1000 dinara hoce ultra speed internet i digitalnu televiziju, to nema nigde na svetu. Necu ni komentarisati da se za ~100 eura mesecno dobija 5x brzina od ove mojeā€¦dakle, standard odredjuju korisnici, a usluge ima.

Inace vam je za ozbiljno torrentovanje ovo sasvim dovoljno ako uzmemo da prosecno dnevno skinete ~15-45GB podataka.

OTKUPIO sam bitGamer i Torrent Lecch ako neko ima joÅ” neki jači invite od ova dva neka javi obavezno na PM otkupiću i to.
VALJDA NEĆU BITI BANOVAN ZA OVO !!!

Posto je MegaUps propao, zamolio bih nekog darezljivog clana ako bi mogao da mi posalje invite za neki privatni tracker, podrazumeva se da sam spreman da odrzavam DL/UL ratio. :slight_smile:

Edit: Potreban mi je samo zbog PC/Xbox360 igara.

Nzm za vas ali ja koristim linkove, znaci znam od kog skidam, megaupload linkovi, nema pauze, jdownloader i puna brzina 400kb/s :smiley:
Nesto mi torenti nisu sigurni i pored MU nema potrebe ā€¦

Torrent i MU nemaju sta da traze zajedno u duelu. Smesno je i porediti. Prvo brzina je kod privatnih trakera uvek u fulu, a drugu uvek se stvari prvo pojavljuju na torrentu pa tek onda dosta kasnije na MU i slicnim servisima. A trece, sva najbolja izdanja filmskih ripova takoreci i ne mogu da se nadju nigde osim na privatnim trakerima.

what he said. bas je kao porediti vilotica i mesija.