Razmena invite-ova

Drugar mi je poslo torrent sa privatnog trackera(on ima kablovski net ),i kreno sam da dawnloadujem i brzina je opet bila jako mala 6 kb/s dok je kod njega brzina bila 680 kb/s a skidali smo sa istog torrenta.

Pa kontaktiraj svog provajdera i promeni paket,to ti je najbolja opcija. :wink:

U svakom slucaju registruj se na torrentday od sutra pa proveri kako ce ti tada ici down pa javi :wink:
Ako nisi ugovorac a imas uslove za kablovski onda menjaj nemoj da se zezas sa ADSLom.

Niste onda verovatno skidali istu stvar,njemu je bio veci i bolji seed zato mu je i skidalo na max,verovatno ono sto si ti hteo da skines je bio JAKO SLAB seed zato ti je bila tako mala brzina,evo ja imam ADSL i od uvek skidam sa privatnih trackera i uvek mi je brzina na max-u…

Vidis da kaze da mu je taj drug poslao torrent,tako da nije to u pianju,ima provajdera koji ogranicavaju,menjaj eto ti resenja!Ja isto umam adsl i meni sve sljaka ko leptir,tako da ostani na adsl-u ali promeni provajdera moja preporuka ti je eunet.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moguce da je i do provajdera a moze biti i da mu routera steka,napravi speed test pa vidi…nazovi ih…

Stvar koju smo skidali je bila ista isti broj seedova,dali radiš neku šemu sa ADSLom da ti Windovs koristi portove koje Telekom ne skenira. Javi molimte ako je to u pitanju.

Nikakvu semu…ti kazem napravi speed test i probaj ih kontaktirati pogotovo ako imas vezan ugovor…

Speed test je OK. Radi sve ekstra sem torrenata koji rade katastrofa.Vezan sam ugovorom još 10 meseci tako da mislim da sam ugasio.

Onda skini Jdownloader i skidaj preko linkova,nema druge…

Javi kad isprobas TD sutra pa ces znati na cemu si, u svakom slucaju otisli smo OFF teme da ne sirimo dalje.

Nemože da se registruje na TD iako je 1 decembar doduše samo dva sata bio sam malopre…

Nije jos 1 decembar kod njih to ti je USA torrent,evo ti njihovo trenutno vreme:

The time is now: 20:20

Otišo sam u aut skroz, evo smejem se sam sebi…:time:

Torrent Leech imam invite-ove, moj ratio je **Ratio: 1.437 UL: 9.96 TB DL: 6.93 TB **, menjam samo sa nekim ko ima slicno “iskustvo” u torrentovanju.

Iskreno ne znam da li postoji ista bolje od TL-a, pa nek neko nesto predlozi.

ja se malopre regovao na TD, radi… za sada u glavnom skidam sa TL, ratio negde oko 2.5 TB upload i DL oko 1.5 tako nesto… na CZONE imam jos toliko, na lasttorrents isto, bitsoup isto, skoro svuda pa imam isto ne skidam nikad sa jednog mesta… na tvtorrents.ro iliti freshontv.ro imam 6 TB up i oko 4 DL :slight_smile:

Lasttorrents je ekstra sajt a cesto je otvoren za registraciju!Btw reg sam se na TD juce super je!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Javite kad na nekom dobrom trackeru bude otvorena registracija da uskocim.

Pusti link na PM gde se registruje za TD tamo gde sam ja probo neće.

Tako i ja isto nikad ne skidam sa jednog mesta a upload mi je skoro svugde veci za 1 TB od downloada.

 Jedino mi je zao za jedan HD tracker ne mogu se setiti passa ili usera a probao sam im slati email za drugi pass i pise da ne postoje ti mailovi,e sada mi nije jasno posto ja nisam skidao skoro god dana sa tog sajta da me nisu sutnuli,mozda imaju takvu politiku ako te nema duze vreme te sutnuli ca, jer isto tako mi se desilo na 3-4 trackera nemogu se regati a isto nisam bio na njima vise od god. dana tacnije bio jesam ali nisam nista skidao,jedino mi nema smisla za taj HD tracker imao sam 6-7 invitea odlican ratio ali nebi me cudio da te sutnu ca nakon nekog duljeg vremena ako te nema jer i ovako ima ljudi koji cekaju, a pogotovo ako si jedan od onih koji im ne placa :cash: