PS5 specifikacije objavljene! Mark Cerny otkriva PS5 system architecture - 17:00 - sreda 18. mart

Heh, super izgleda, nisam uspeo da pronadjem na netu nista o tome. Mozda ce biti i neka verzija za Switch? :smiley:

Biće i za Switch, izlazi 23.06.2020.

1 Like

Vrhunski naslov :smiley:

Kriste… Ali to je Push Square, odavno su potonuli u taj tip sajtova.

2 posts were split to a new topic: PlayStation Studios Opening Animation

Astrobot je zasluzio svoj sekund u ovoj reklami.

1 Like

Pametni neki ljudi…
:wink:

Lol, pa naravno da će se prodati u zilijardu primeraka…

A i delujes bas nekako suplje. Dobra prodaja je samo posledica mnogih dobrih odluka u ovoj generaciji, koje se ne moraju ponoviti u sledecoj, ili ce konkurencija naprosto da uhvati korak. Ovako zvuci, verujte u nas jer nas proizvod dobro ide sto znaci da imamo nekakav plan, bez obzira na nedostatak informacija.

Dobra prodaja takodje dosta moze da zasluzi nedostatku jasnog fokusa Microsofta, koji je menjao strategiju nekoliko puta u jednoj generaciji.

Hmmm… God of War…? Horizon Zero Dawn…? Hmm…

Nekako mi leak nije za Horizon, ne odgovara ambijent, ne bi bio ovako misleading vizuelni hint. Izmedju Gow 1 i 2 proslo je samo 2 godine, ako novi izadje u junu 2021 bice to vise od 3 godine od poslednjeg. Barlog je jos pre dve godine rekao da imaju materijala za sledecih 5 GoW nastavaka, skoro je bio job listing za combat designer-a, imaju vec spreman skalabilan endzin, tako da sve ukazuje sa ovo jeste novi GoW koji izlazi za godinu dana.

Zar oni nisu imali neku ekspanziju koja se radila u snežnim planinama?

+1
Meni je Horizon sjajno legao i uradio sam platinu. Veoma dobra priča koja nije završena na kraju igre, ostavlja želju za nastavkom, grafički jedna od najimpresivnijih igrara na ovoj generaciji, gameplay mi je bio super, posebno otkidanje delova sa robota i postavljanje zamki za iste. Savršen balans izmedju platformisanja, borbe i stealth-a i sve to u open world-u sa primesama RPG-a. Šta čovek više da poželi - osim grandioznijeg nastavka :smiley:

1 Like

Sto neko rece u komentarima, gledajuci sliku: “it’s blue, and it’s spiky… hmm”

dakle sonic na soniju confirmed :smiley:

1 Like

Insajderi kažu da je taj događaj za jun izgleda pomeren za avgust a da bi možda ove nedelje trebalo da dobijemo neki teaser…

U vezi kontrolera, kažu da ćete u igrama moći da opitate kišu:

Bithell says, “all I’m saying Austin, is you’re gonna love what they’re doing with the controller on PS5 … the DualSense stuff.

Bithell also states that he has seen some demos related to haptic feedback, and he talks about how the PS5 controller will let you feel in-game rain with its haptic feedback.


Hmmm

https://twitter.com/Nibellion/status/1262654193292193792

1 Like

Sto me nerviraju ove neke najave uskoro ovo uskoro ono a nigde nekog konkretnog datuma. Recite kad je sta il nas ostavite na miru.

1 Like

Isuse hriste… koliko to nivoa vibracija ima?

Inace, zelim vr rukavice, hitno. Kakvo opipanje kise na dzojpedu…

Potopiš ga u šerpu sa vodom i kad se izvadi, opipaće se kiša samo tako. :joy:
Ps, ok ne znam otkud ovo ispalo ali kad bi Sony ovo omogućio, na dupe bih pao. :smiley:

1 Like

Ne verujem da ce se to desiti jer suvise posla ima oko GoW fransize, ali sigurno je da bi imao najbolju grafiku, sto bi bilo sjajno za horor zanr…

Koliko se priča, Cory se prebacio da radi na novoj SF igri dok je GoW u rukama ekipe sa kojom je radio prvi deo…

1 Like