PS5 specifikacije objavljene! Mark Cerny otkriva PS5 system architecture - 17:00 - sreda 18. mart

LIVE STREAM


2020-03-18T16:00:00Z


UPDATE: izlgeda da je ovo sesija koja je prvobitno trebala da bude na GDC koji je otkazan.

PS5 specifikacije

2 Likes

Opala… Mark Cerni uvek iznenadi sa nekim novotarijama.

Napokon, MS-u ostalo još samo da cenu kaze i datum izlaska, a Sony tek sada kreće priču.

Ms pokazao šta je imao i sada ostaje da Sony pokaže šta ima… Krajnje je vreme bilo, nadam se da će pokazati konzolu i specifikacije od jednom.

1 Like

:smiley:

3 Likes

Realno, kljucna stvar.

Nije stvar u specifikacijama toliko, ja iskreno vise ocekujem neke inovacije. Totalno me ne interesuje da li je 12 ili 13 tflopsa. Kapiram da se ljudi loze na brojke… ali me zanimaju PSVR 2, nove mogucnosti kontrolera, softverska resenja… (ne u banalnom smislu izgleda interfejsa).

1 Like

Samo da psvr 2 ne bude skuplji od konzole jbt…

I da Mark Cerny ne smatra kao što je smarao na ps 4 pro reveal, kada je smarao o HDRu kao da to nekoga zanima :smiley:

1 Like

Mene najvise zanima da vidim neku privremenu ekskluzivu kako izgleda :slight_smile:

To ćeš sačekati.

2 Likes

Bilo bi lepo da kazu da li ce opet biti medjugeneracije konzola pa da zabodem nesto na launchu, ne da mi posle da menjam.

Mene najvise zanima koji je to feature koji ce naopacke da okrene gaming industriju, kako su naveli zaboravio sam koji developeri. Pocinje polako da se usvaja Apple system, najbolji, revolucionarni i whatnot.

Ali ajde, videcemo.

Hint: playstation plus ultimate :smiley:

Haha. Ma sigurno je nesto veliko, ali da li je bas toliko revolucionarno, to moze biti samo u VR segmentu cini mi se. Sto kaze @Milan89SD pricao je bajke i o HDR-u pa ispade samo malo bolji svetlosni efekti.

HDR jeste odličan ali sumnjam da će zaživeti u opšte kako treba :smiley:

Ja se opet vracam na ono svoje – ne isplati im se mnogo bolji da bude, jer igre moraju isto da rade i na jednoj i na drugoj, a ne verujem da ce developeri rado trositi resurse na dve verzije iste igre.

E sad, za ekskluzive je druga prica.

1 Like

U koliko sati je ovo po našem vremenu? I stavite to u ime teme da svima bude lakše da ne jure i pitaju… 16 UK time, to je 17h kod nas?

1 Like

Da, izgleda u 17h.

Imaš counter u prvom postu!

1 Like