PS4 - Savet za nove korisnike: Sta sve znati pre PRVOG paljenja konzole

Kad si napravio? Jer ako si sada napravio, onda je uvek moguce da mu treba vremena da stigne, kao sa svim servisima na netu.

I proveri za svaki slucaj da nisi slucajno dobio potvrdu u neki spam folder. Meni se to jednom desilo sa nekim kodom za xbox poene (remember those? :D)

ponovo sam napravio i uspelo je.
video sam da mi nude nesto 7 dana free za neki katalog od 100 igara, inace rec je o nekoj novoj vrsti usluge
jel neko vec isprobao placa se desetac dolara mesecno a moze se igrati 100 igara free sa kataloga

ah kako sam se razocarao moram da unesem validnu karticu kako bih mogao da igram strimovane igre
na svim pise ps3tm
da li mogu da ih igram na ps4 ?

To ti je PS NOW. MoĆŸeĆĄ da igraĆĄ koliko hoćeĆĄ igara mesečno, a ima ih preko sto, sad su valjda stigli na skoro 150. Ali, svejedno, ne bi mogao da koristiĆĄ kod nas, jer je moguće samo u US trenutno. Nema veze odakle ti je profil.

nameravam da preorderujem jednu igru na usa psn.
da li cu je moci da je igram 24 kada je naznacena za usa ili cu morati da sacekam jos nekoliko dana da bude dostupna za eu trziste?
imam jos jedno pitanje nikako da razjasnim
imam dva naloga , jedan za usa psn i drugi za eu
ako se pretplatim na usa za ps+ za celu godinu na primer da li cu moci da igram online na eu nalogu?

Igraces je kada bude dostupna za US, ako si kupio na US nalogu.
Isto ako si kupio igru na EU nalogu, igraces kada bude dostupna u Evropi.

Samo racunaj vremensku razliku, ako ameri dobiju u 00:00 ti ces tek oko 6:00.

Jedan PS+ “hvata” sve naloge, tako da igraces na EU i US i na kojem jos god hoces, samo da ti jedan nalog ima PS+.

pitanje kupio sam konzolui prije mjesec dana prije par dana sam procitao da ako hoces bilo koju igricu multiplayer da igras trebas imati ps plus pretplatu a ja vec mejsec dana igram fifu 15 ultimate team bez toga pa sam malo zbunjen kako :smiley: ?

Ako igras offline onda ti ne treba. Ako igras online, moguce da imas neki free period. Ako nemas free period, ona je neki bug, tako da cuti i uzivaj :smiley:

hahaha hvala na odgovoru :smiley:

FUT moĆŸe da se igra bez plusa single player turniri i divizije, ako hoćeĆĄ online divizije, turnire i single mečeve onda ti treba plus.

nesto slicno kao i sa driverclub-om

*Driveclub

*empty

E sad kad ste me preusmerili, sa novim saznanjima nova pitanja [emoji4] Postoje li neki specijalni sajtovi za kupovinu tih vaucera ili je ono amazon i sl.Koliko je bezbedno,msm da me ni izlevate ako je na amazonu ili gde vec.I jos da li je obavezno uneti broj platne kartice, da li moze da se to preskoci, a da se koristi PSN i da se placa preko vaucera, ili ne moze jedno bez drugog?[emoji1]
Znam da malo smaram, ali hebiga, ne bih da se zeznem [emoji53]

Od pre par meseci nam je onemogućeno da koristimo kartice za plaćanje na PSN, pa zato moramo preko vaučera, koji se moraju kupovati ili od naĆĄih preprodavaca ili preko sajtova poput amazon, Amazon je 100% siguran i nema prevare tamo, ali ne moĆŸeĆĄ da kupiĆĄ bez platne kartice.

Do sad sam kupio skoro 100$, i nijednom nije bilo bilo kakvog problema.

Jasno mi je to,nego kada pravim nalog na PSN-u da li je obavezan broj kartice?Ili to moze da se preskoci, ili vec da se da neka fake?

Dobar si ja sam od 10 meseca 2014 pa do sada kupio sa Amazona preko 600$ vauchera.

Takodjer mogu potvrditi da nema prevare.

Na PSN ti nije potrebna kartica uopĆĄte.

E to
Hvala[emoji3]

Kakva je situacija sada sa UK store, primaju li nase kartice? Ne mogu da se odlucim da li da napravim za UK ili US, mada igre su dosta jeftinije na US


Do sada sam direktno kupovao sa Xbox Live (UK account) preko kartice, pa ne znam kako ide alternativna procedura.