PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

:smiley: ali nemam ni 4K TV :wink: nemam cak ni HD TV :smiley: :smiley:
Trenutno mi to nije potrebno. Cekam da mi klinci prerastu mlacenje TV-a i da imam vremena da igram. Prosto sada da mi neko pokloni bilo koju konzolu ona bi crkla od stajanja :slight_smile:

1 Like

Ja sam uzeo LG Full HD 47" prije 2g. Platio ga 850e. I da sad uzimam 4K? Bi ja drage volje da živim u normalnoj državi, da se razumijemo :smiley:

1 Like

Sada gledam meil i vidim dosla poruka od Sony-a, ja ono ajde super, evo ga refund za GT Sport, kada ono “New PS4 and PS4 Pro revealed” , sve spremno za prednarudzbu.

Mali off vezan i za ovo gore:

Ne mogu verovati da oni i dalje preorderuju GT S a igra odlozena. U EU ga davno makli i poslali poruke da ce ljudima vracati pare, bas lopovski - US PSN.
To je samo da im ljudi(koji jos nisu upuceni da igra nece izaci) ostave pare u Store - naprave preorder, i onda ce biti refund, ali na njihov store, ne na karticu, hocu reci opet ostaju pare kod njih, bas su “maheri”.

1 Like

Moj plan je ako za oko dve god neki dobar HD i to je to. 4K nemam ni u 6 godisnjem planu.

1 Like

I beskoristan je trenutno. Mi nemamo ni full HD kanale, a ne 4k podrsku.

To da ne pricam. A jos nesto. Gledam kod nas na SBB neke kanale za koje pise da su HD i uporedim sa HD kanalima koje sam gledao u US i definitivno tu nesto ne stima! Ovi nasi izgledaju znatno losije.

Rts1
Eurosport 1
Eurosport 2
Arena 1,2,3,4,5
HBO

i jos par travel i nekih glupavih.

Od 15 kanala, valja samo RTS koji svakako ne gledam u HDu nego u SD. Znam da imamo HD kanale, ali kod SBB-a recimo nema 72h u nazad i sl, tako da ih ni ne gledam. Sportove ne pratim, a HBO je po meni ocajan. Imao sam ga vise od 2 godine, iste filmove vrteli mesecima.

jedno je kad ima a ne zanima te a drugo je kad kazes da nema :smiley:

1 Like

Meni su svi kanali na IPTV-u u full HD-u, preko UHD 4K TV-a.

To si upravu. Ali od 200 kanala, nama je 15 u HDu. A tih 15 90% ljudi ne gleda svakodnevno. Ipak to jos nije standardizovano

1 Like

SBB-a ima 72h u nazad …

Pa ako stvarno ne bude bilo razlike u framerate i u sp, onda necu jos uvijek da uzimam ps4 pro. Posebno zato sto imam 720p tv.

Ti Predatore bjese imas 4k tv?

Imam, zasto?

Jedan si od rjetkih koji ima koristi od ove konzole. Ja jedino da pogledam neki 4k monitor

I poznavajuci sebe nakraju cu je i uzeti.

Ma da sam i razocaran, sve mi je to nekako meh. Budimo realni ovo je trebao biti obicni PS4. Kada su vec isli izbacivati Pro to je i trebao biti Pro, a ne prodavanje magle ili tacnije PS4 Proser…jadno. Onda ce za dvije godine opet izbaciti ono sto su trebali upravo sada, PS4 sa 4K u 60fps.

Full HD nema. Zato ga ne koristim

Ljudi, sto niko ne prica o segmentaciji gejmera na dve klase? Na one koji imaju pare i na one koji nemaju?

Dobicemo geto za one sa siromasnim kartama (prakticno igra na low setovanjima) i za bogate (igra na high). Ili obratno, dobicemo igru koja lepo radi u getu, ali ovi bogatiji ce da se nerviraju kud im je otisao novac ako igra ne izgleda dostojno skupocenog hardvera.

A developerima samo jos glavobolja, moraju sad da prave dve verzije iste igre. Dovoljno je tesko i jednu napraviti i optimizovati. Kako to moze dobro da ispadne ja ne znam.

3 Likes

Ako me sad ne linčujete, nećete nikad :laughing:

8 Likes