Pro Evolution Soccer 2015

Znam da ne gresim, no nebitno. Necu da vam diram fut vise.

Pazi pričaš kao da je to apsolutna istina i da smo mi u zabludi zato što ne mislimo da je fut arkadčina i šta već ne. Ok to je tvoj utisak, ali ne plasiraj da je tako u stvarnosti.

Ne gresis iz svog veoma subjektivnog ugla na sve to.

Ja ne igram fut, ne svidja mi se, niti cu ga ikada igrati pa ne lupam tako :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

U ovom trejleru je otkriveno da u Severnoj, Centralnoj i Juznoj Americi igra stize 11. novembra, dok 13. stize u Evropu i Aziju. Imajuci u vidu da se na piratskim sajtovima X360 verzija igre pojavi 2-3 dana pre zvanicnog izlaska, to znaci da cemo mozda moci da zaigramo full verziju igre vec 8. ili 9. novembra. :slight_smile:

A evo i trejler za ГЕЈМ ФИЧРС. :smiley:

Igram ja uglavnom master league i sviđa mi se ono što vidim, napredak u odnosu na 14 je očigledan.
Ali stvarno toliko loše radi na ps3, vuče se po menijima, gameplan ekran su nešto dodatno zakomplikovali to mi je down ali mi se sviđa što ima co op master league.
Ocene smešno nerealne. Uzmem north london giroud ispade pele - prva utakmica kao comunity shield protiv cityja i meni smor da igram jer čekam da prođe prelazni rok i neki transferi reko ajd da stavim na coach mode. Rezultat 10-0 protiv sitija LMFAO i giroud sa 6 golova. Ono skip game budu opet realni rezultati ali za ovo sam se odvalio od smeha :smiley:
Ne znam katastrofa situacija kad je pes u pitanju. Moj komp ne verujem da može na low da ga pokrene, na ps3 odvratno izgleda ali makar ima patcheva što ne očekujem da će biti slučaj na ps4.

Odma da ti kazem da je i na X360 ocajna grafika. Znaci, u cutsceneovima, kada je krupan kadar, izgleda lepo. Ali ovako za vreme igre je jad i beda od grafike. Publika je dvodimenzionalna, nalepljene slicice. Igraci se nekako cudno sudaraju na terenu, pri svakom kontaktu padaju kao da ih je udario kamion. U svakom slucaju, igra je IGRIVA (za razliku od 2014, koja je bila neigriva), i evidentan je napredak. Ali je, po mom misljenju, iskustvo i dalje losije nego u 2013. Ajde, cekamo 11. novembar da vidimo sta ce da kazu ovi sto imaju konzole tekuce generacije i US nalog. Developeri tvrde da bi njima trebalo da bude najbolje iskustvo, bolje i u odnosu na stare konzole i u odnosu na PC.

A jbg razumem ja da više ne mogu da izvuku iz last gena, ali opet pored svega da mi nije ps3 bučan koliko jeste i da nema ovoliko fps dropova kroz menije igrao bi je sigurno.
Ovako jedino da se nadam da će kroz koju godinu uspeti i za next gen da naprave patch

Mislim da to nema veze sa “izvlacenjem” iz last-gena. Imaju samo je*enu zelenu travu i bele linije i golove. Pogledaj konkurente, FIFU, ili NBA 2K. Nebo i zemlja sto se tice grafike. FIFA ima cak i sneg kao mogucu vremensku pojavu u igri, a PES ne moze ni po suvom vremenu da ljudski izgleda. U pitanju je samo lenjost/nesposobnost developera u ovom slucaju. Pa PES ce da radi u 720p/30fps cak i na novim konzolama!?!

Pa dobro jbg koliko je pao standard kod njihovih igara pokazuje i koliko su irelevantni na tržištu. Nikad nisu ni bili poznati po optimizaciji. Doduše da se ne lažemo i fifa kuburi od identičnih problema na ps3 bar evo poslednje 3 iteracije. Znači career mod je praktično neigriv, search meniji i oni noviteti sa skautima su od prošle godine samo dodatno pogoršali već loše stanje. Mada opet ea je to, zlatno vnogo nagrada, u futu gde su mikro transakcije nema fps dropa ni na last genu tako da jbg.
Ista stvar ko i sa situacijom na nba. Dok ea ne napravi dostojnu konkurenciju sa liveom 2k će nam da izvineš servirati vnago i mi ćemo ih jesti i tražiti još - prvi ja na ps4 koji plaćam za poluproizvod

Bolje.Ovo je bolje od 14-ice. :slight_smile:
Ali…zar nisu mogli svi transferi da se srede?
Izadje u novembru i opet recimo nema Balotelija u Liverpulu?Smesno.
Nije mi tesko da isprebacujem,ali toliko su mogli. :wink:
Svidja mi se sto je vracena liga mod,pa kada dodje drustvo nema “pisanja i racunanja”. :slight_smile:
I sto je ponovo ubacena trampa u transfere.Taman da se resite nekog igraca bez cimanja da ga prodajete. :wink:
U sustini je bolje,ali graficki je stvarno losije.
Najzad smo docekali da nam komentatori izgovaraju imena i da su ona “stvarna”. :wink: Tu mislim na Srbiju.
A komentatori…?Ja ih odma’ prebacio na Francuze. :slight_smile:
Bolje kada ne razumem. :slight_smile:

Meni stize uskoro. Al tek sledeci vikend.
Kemi, ove godine konami ce ubaciti live update svakog cetvrtka. Update obuhvata ocene igraca, transfere, formu itd. Ali tek od 20og Novembra. Tako da bedak sto se tice transfera, ali bolje i to nego k’o ranije sto se cekalo do nove godine xD

EDIT:

Konami today confirmed the addition of eight new Other European Teams for the PES 2015 Day One DLC, set to be released together with the game next week (Americas: November 11; Europe: November 13).

Kako cu da prcam Evropske velikane sa premocnim Skuntelarom :smiley:

Mozemo mi pricati sta hocemo, igra ovakva nije trebalo ni da izlazi za x360 i ps3. Ovo je sramota koliko je uzasno i jadno uradjena. Svi moguci segmenti igre,najvise graficki deo! Gameplay je cisto smece takodje. PES 6 je neprevazidjen, jedino 13ka moze da mu donekle necim primirise. To je moje misljenje,ako vam ista znaci :slight_smile: uzdravlje

Oce li ovo da stize u vidu data pack-a ili u vidu title update-a? Ja kontam da ce da bude data pack, posto je DLC.

Ne pada mi na pamet da kupujem ovaj pes niti bilo koji dok ne promene igru iz korena. Tako da je nisam ni probao(full igru).
Kada sam video da plus onako ruzna igra radi 720p30fps i da su mi prosle godine uzeli pare na poluproizvod a sada hoce jos na ovu ps2 igru, ne pada mi na pamet ni dinar da im dam.

Fudbal generalno ne planiram da kupim ni sledece godine verovatno, ne zna se sta je gore odradjeno da li fifa ili pes.

Pa kad kreiraš master ligu pita te jel hoćeš da bude co op upaljen ili ne. Dakle možeš da je igraš sam ili sa kim god, pretpostavljam s psn prijateljima koji imaju igru. Možete dakle da kontrolišete obojica jedan tim ili da ograničiš onog ko je ušao u co op da kontroliše samo jednog od igrača u tvom timu. Nisam probao jer nemam s kim a i mrzi me. Ima takođe i neki my club mod, to je prepostavljam pandan fifinom futu

Jel neko nasao onaj Day One DLC sa Partizanom?
Ako jeste nek kaze gde i da li je DLC ili Title Update… :smiley:
Hvala

Mozemo ga ocekivati danas, jer danas izlazi igra u SAD zvanicno, a to ce biti day one patch. :wink:

Jel ti to imas original? Ako imas X360 pirata, molim te, baci mi link za DLC na PM. :slight_smile: