Pro Evolution Soccer 2015

Nemam jos igru. Pikacu na XO. Cekam da stigne.
Sliku iscackah na netu :slight_smile:

Igrao sam PES demo na PS4 i Xbox One. Svijetovi u rezoluciji.
Da budem iskren, kada sam uplalio Xbox One verziju, umalo da povratim. Moram sam otići u settingse konzole da rezoluciju spustim na 720p.
2015. godina je pred vratima a to je jednostavno neprihvatljivo.

Pogotovo kada pogledam jedan NBA 2k15 i ovo. Halo ljudi?! :middlefinger:

Sve konamijeve igre rade u 720p na xboxu, za pes je definitivno neshvatljivo, ps2 grafika a 720p na novoj konzoli.

Dakle, imao sam prilike da igram last-gen verziju igre na X360 i PC verziju igre na high podesavanjima i rezoluciji 1440x900 (a probao sam i na low). Mogu da konstatujem da last-gen verzija igre je zapravo graficki identicna kao PC verzija igre na low. Medjutim, to uopste nije zato sto je PC verzija na high mnogo besna. Naprotiv, na high izgleda u najboljem slucaju isto kao PES 2013. Jedino sto je pozitivno je 60fps na PC-u (sa malim dropovima u cutscene-ovima). Sto se tice gejmpleja, isti su i na PC i na last-gen. U principu je dobar, s izuzetkom sto se igraci nekako nespretno saplicu i sudaraju i padaju kao pokoseni. Voleo bih da nam neko prenese iskustva sa current-gen platforme.

offline i da prezalim nekako, al jedva. Za jednu ps2 igru grafika nije losa.
online tesko

Igrao online na PS3… Koje su ono muke jbt

Nije los ovaj soccer ni malo. Ovih dana samo njega igram. Vjerovatno nije najrealnija igra na trzistu fudbala, ali pruza odlicnu zabavu. Veliki plus je sto se “lijeva” verzija igre moze igrati online, iako to ne spada u tehnicku stranu igre nego u nesto sasvim drugo, ali jedan veliki plus zbog toga. :slight_smile:

Izasao je Data Pack 2.00 zajedno sa Title Update 1.02. Nove lopte, kopacke, dresovi, face, timovi, i stadioni (mislim da su stadioni izasli samo za current-gen).

Ja cekam platu u petak pa da pazarim dok je na popustu pes (x1).

Dobar je Pes ali mislim da ne vredi 40 evra, a kamo li 60.

Kako kome.
Meni je odlican ove godine. Igrao sam demo x1, i full na ps4/pc.
Pa pazi ovako. Imam US nalog, cena je u dolarima.
40e = 4.898,19rsd
40$ = 3.921,69rsd
Tako da je ipak i to neka razlika u ceni :slight_smile:
Kapiram da ce biti uskoro i mnogo jeftinije, ali mi se igra opasno (pre svega Juznoamericka takmicenja). To cu sa burazerom da cepam. Zarazno je jako, pogotovo sto je gameplay mnogo dobar ove godine. A mrzi me da cekam vise da pada cena.
Posto trenutno od fudbala jedino igram i priznajem Pes6, ISS2 i Pes5. Al uglavnom pes6 zbog patcheva.

Jel neko skinuo Data Pack 2.00 za X360?

Jeste zarazan fudbal, ali ne bih dao vise od 2000 dinara. No, to je moj izbor. :slight_smile: Teksture kao sa PS2, 720p (i na novim i na starim konzolama) i cudno saplitanje igraca koji padaju kao pokoseni, kao da ih udari kamion, pri najmanjem kontaktu. Pritom sam probao i na last-gen, i na current-gen, i na PC, tako da sam objedinio sve 3 “verzije” igre. Gejmplej je definitivno isti, sto se i dalo za ocekivati, iako su ovde bile neke price kako ce navodno biti drukcije iskustvo u zavisnosti od platforme. Razlika je samo u grafici, odnosno varira od veoma lose na current-gen, preko uzasno lose na PC (high podesavanja), do katastrofalno grozne na last-gen.

Da li ima neko link za skidanje 2.0 dlc za 360 ? Bio bih mu zahvalan do neba :slight_smile:

Imas na Xbox360Iso, nego nesto im trenutno baguje sajt. Ako se otkoci, poslacu ti na PM.

Hvala ti puno, probacu sam da skinem, ako nesto zapne javi cu se vec ja :slight_smile: