Pro Evolution Soccer 2015


Sve sto treba da se uradi je da se promeni vreme na +8(hong kong) i region hong kong a jezik engleski, nakon toga odete na search i kucate winning eleven i eto ga :smiley: Onda kad se zavrsi vratite na US i kraj

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yea i ja sam uspeo , preko Hong Konga, samo u search moze i Pro Evolution Soccer da se upise, i onda nadje… :wink:

Ja kucao winning jer zbam da je to njihova verzija, al vidis moze i pro evo :slight_smile: da vidimo to cudo, za pola sata

Sent from my iPhone using Tapatalk

Svi ga hvale, cak i oni na yt sto su se obogatili zahvaljujuci fifu… Skidam pa cu napisati moje utiske

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hmm, aj bas javi kada skines i probas kako izgleda. Kod mene uzas zivi, kao da je rezolucija 800 x 600… Cudnovato ;;;

Ne znam… sta bih napisao u ova teska vremena… :woot:

Toliko je dobro? :smiley:

:x :nono:

Dok igraš igru, nemaš osećaj da TI kontrolišeš igrače. Često prave poteze koje ti uopšte ne želiš. Imaš osećaj kao da kontrolišeš šleper a ne igrača. Sama fizika šuta i sve šta ti želiš tvoj igrač da uradi i šta on uradi, veze nema sa životom. Bukvalno ti radiš jedno, igra radi drugo. Jednostavno je katastrofa. A i izgleda užasno. Izgleda fino ovako close up shotovima i na takvim klipovima, ali kada je normalna kamera, izgleda izlizano i bledo, užasno.

Čak moj drug koji fudbal nikada nije igrao, igrali smo PES 2015 jednu tekmu, nismo mogli da izdržimo, onda smo otišli kod EA i igrali FIFU (full verziju) jedno 3-4x i on ono laik je rekao da je neverovatno bolji osećaj i kontrole i sve ostalo. Mislim kada to kaže lik koji prvi put uhvati obe igre onda…

Aj gameplay po strani, ali grafika u 2014oj u fudbalskoj igri je blagi uzas… Travu su uzeli iz minecraft-a. Jel su mislili da ce i njih neko da otkupi za 2,5 milijarde ili sta ja ne znam stvarno. :headbang:

Neka urade remaster verziju sestice. :smiley:

Ima remaster sestice, zove se PES 2007 :smiley:

A najbolje da batale, nek daju ovima lepo Liga sampiona licencu pa da zalijemo ko ljudi…
Ovo je mucno vise

Ja potpisujem sve sto je Wahad rekao
Ja i drugar malocas smo usli odigrali malo i odmah ugasili odmah ukljucili Fificu i opustili se :smiley:

Evo odigrah dosta tekmi.
Prvo, super je potez sto moze da se igra 7-10min. Mnogo bolji utisak.
Ko god je ocekivao “revoluciju” ne mora ni da pokusava da igra. Dosta lici na 2014, ali onako kako je taj fudbal trebao da izgleda. Podseca mnogo na old-gen PES (PES5/6), i to je glavni faktor. Ko je to cekao, ovo je taj fudbal.
Svidja mi se. Grafika solidna, gameplay je neka mesavina 2014/PES5/PES6, sutevi onako, cudni. Golmani su fenomenalni. Stvarno, ovakve golmane nikada nismo imali u PES-u.
AI je odlican. Stvara neku igru, ali generalno moze to mnogo bolje. Ali mi je mnogo bolje uradjeno nego u FIFI. Konkretniji je.
Mislim da ce ovaj fudbal (player vs player) doneti jako puno zabave jos od ps2 ere. Ja sam zadovoljan sta nudi.
Ima jako puno do full igre. Kapiram da hoce da ubace jos mnogo stvari do tada da bi zaista prodali jedan kvalitetan, zabavan fudbal. To je meni najvaznije.

DZABE IM SVE.

UT 4 life…

Igram fifu, ali ut nikad ne bih mogao. Ne postoji gora arkadcina i skripta od toga.

Uhm, gameplay je malo izmenjen ali skripte i glitchevi su potpuno isti, tako da ne razumem tu konstataciju.

Arkadniji je gameplay. Skripti ima previse u FUT-u. Kao za decu da su pravili mod. Iako stojim da je mod super sto se tice zamisli, ali u praksi. Ne.

Gameplay je malo brži i to je to, a skripte su potpuno iste kao i u seasons npr. Kick off glitch, 45’ i 90’ golovi, svega toga ima u celoj fifi, ne samo u UT.