Pro Evolution Soccer 2015

Svakako cekam i jedno i drugo da probam, pa odlucujem da li cu pazariti ps4 ili xo.
Ako mi se ne svide,a po klipovima se vidi da ce biti jako slicnim proslogodisnjim, onda je tu stari dobri neprevazidjeni pes 6.

A konami je potvrdio da ce ovo biti razlika izmedju konzola i PC

  • Vreme protiče
  • Osvetljenje i senke menjaju se u realnom vremenu u toku meča.
  • Publika je unapređena
  • Raznolikost navijača je 10 puta veća
  • Osvetljenje igrača je unapređeno kroz bolji rendering
  • Unapređen je izgled dresova
  • Depth of field efekat je bolji

Kako mislis razlika izmedju konzola i pc a? Koja verzija ce biti downgrade ovana? Nisam razumeo.

Ovo navedeno ce imati samo XO/PS4, ne i PC. A potvrdili su da ce animacije, gameplay itd biti isti dakle XO/PS4 = PC. Naravno, 360/ps3 ce dobiti old gen verziju.

Ne razumem kako mislis da ce dobiti old gen verziju kada svih 5 verzija igre rade na istom engine-u. I to je onaj novi Fox engine predstavljen u PES 2014.

Isti endzin ali na starim konzolama ce biti uglavnom minimalno poboljsanje uz nove transfere i dresove. Nema mesta za napredak.
Ne ponasa se endzin isto na starim i novim konzolama. Sa novim imaju ceo spektar novih mogucnosti. Od gameplay-ja do nekih sitnica koje stare konzole ne mogu da izvuku (dinamicno vreme) itd.

Ovo je najrealniji komentar koji sam čuo za ova dva fudbala, svaka čast majstore !!!

Buraz mi, pa i ja jednim djelom, igra samo i samo PES od prvog dijela. Pa WW… Eh, to si bili dani… Igrala se i Fifa '98, i nista vele znacajno poslije nje…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Zaboravio sam iss da navedem.

Pa to ti je kao da nisi navodio uopste :smiley:

Iskusniji xboxashi da mi jave, ako moze… Gde ce sutra biti premijera DEMOa za RGH konzole? xbox360iso? u kolko sati? :stuck_out_tongue:

Izašao demo za ps4. Napravite hong kong/singapurski/tajlandski nalog i skinite igru…

Kad cemo mi dobiti?

Hoce li demo moci na xbox 360 RGH?

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

Naravno da hoce.

Oni zvanicno nisu normalni.

http://www.pesfan.com/blog/2014/09/17/pes2015-demo-konami-announcement/

Boze kako retardirana kompanija. Stvarno nemam reci.

Stvarno su izgubili kompas, kada ni jedan prokleti demo ne mogu da izbace. Sramota.

Ako nista, bar igra izgleda pristojno. Dobar trailer.

Konami je pukao kao bas… Tj Pes je pukao…

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока