Prince of Persia: The Forgoten Sands

^ Kad pre, prijatelju? Tek juce izadje. Ja svoje igre volim da cedim do kraja. Kazi mi samo, koliko Gamerpointsa si sakupio posle prvog prelazenja?
Ma padala kiša dosadno seo od 8 ujutru do 2 popodne i uveče malo i to je to.A sakuipo sam 645 Gamerpointsa.

a drugo to mozda ako se tebi cini da igra nije laka meni je suvise laka posto sam predhodne delove sve zavrsio u cugu osim ovog zadnjeg kojeg nisma hteo iz principa da igram jer mi je bio suvise moderan i kartunizovan!

Prešao sam i ja sve delove i ovaj mi je nekako najteže pao,videćeš kasnije kad dodju one kombinacije sa vodom,a i ostale delove sam i grao na kompu pa mi je zato ovaj možda malo teži.

6h si sedeo za xboxom? Jbt meni je maximum 3-4h.

Meni je bilo 6-7 sati uz Assassin’s Creed 2, jednog divnog vikenda. :smiley:

Ja sam borderlands od 7h uveče do 7h.

je li neko banovan zato sto su igrali ovu igru pre nego sto je izasla?

super je igra, klasican princ of persia…i mnogo je lepsi nego onaj predhodni “animiran”…deluje kao warrior within…sa dosta novih caka, zamki i neprijatelja…

@ReCka, ja bar igaram tako te nove SS Version 1 na poseban offline nalog…sta je sigurno, sigurno je…

Koliko je meni poznato,ne.

znaci ako budem napravio novi ofline nalog na kom cu igrati pop dok ne izadje necu moci da me banuju?

Ja ne bih bio bas presiguran u to, bolje ti je strpi se jos par dana.

da, uradi to i miran si…pazis samo da izvadis disk pre nego sto predjes na online nalog…

Auufff ima li neko sto pre da mi da linkove za Prince.of.Persia.The.Forgotten.Sands.XBOX360-SPARE? Xbox360iso pukao. :frowning:
Treba mi fajlovi od sp-popfs.47 pa do poslednjeg valjda sp-popfs.67 i .rar naravno. Kreten… obrisao sam sa harda te fajlove a da mi nije zavrsio unrar.
Pliiiz! :smiley:

skini sa Bitsoup.org The Best site for your Torrent appetite izaberi fajloe koji ti fale i cepaj.

Cima abgx360 izbaci verifikovanu igru mozes cepati tj neko je vec dobio preorder kopiju, ako gresim ispravite me.

Thnx ali ja bih radije linkove ako neko ima.

Evo IGN je dao ocenu 8.0 po mom misljenju skroz objektivno. Najslabija strana je neuravnotezena grafika koja je nekad ocajna a nekad lepa. pa sam princ je izgledao bolje na Warrior Within nego ovde. a kad su postavili onakav standard sa AC2 ne razumem sta je bio problem ovde. valjda su morali na brzinu da skockaju igru zbog izlaska filma, neplanirano, ali overall meni se svidja igra posto sam stari PoP fan. krajnji utisci kad predjem igru…

ja sam u principu zadovoljan i ima onaj smek iz trilogije ali mi nije to to. fajt je lagan i ni blizu onog fajta iz trilogije. takodje, forice mi nisu na nivou trilogije, bas mi je nekako sve prelagano…

igra uopste nije naivna…manje vise neprijatelji, tu su i nisu, ali one prepreke su dosta zeznute, pogotovo kada krenu cake sa vodom i ledjenjem, ja sam poceo da se mucim na nekim delovima…pogotovo onaj deo…

gde treba da se zaledi vodena sipka, pa da se pusti posto stoji vodeni zid, pa opet da se zaledi sledeca vodena sipka…i tako par puta…

zeznuto je za opisati a kamoli preci taj deo xD

bas naprotiv to to si ti opisao je samo stvar refleksa i nista vise! igra je suvise laka u dva prelazenja 50% igre sam zavrsio… tako da verujem da sednem jos jedno dva puta i zavrsio sam igru! jeste da igru neigram svaki dan nego kada mi to vreme dozvoli i obaveze ali kada sednem onda je to moje vreme za opustanje!

presao sam igru i sad ovako na kraju mogu samo da kazem, da igra uopste nije kratka, niti preterano laka, taman onako kako treba da bude…od mene ocena 8.5…plus za dobru grafiku, atmosferu, zamke i prepreke, bosove, pricu…odigrajte ako ste u mogucnosti…

ja sam poceo da igram preso sam jedno 20 o/o (posto) igre i mogu vam reci da sam mislio da je sranje ali igra razbija

uf, meni je prekratka i prelaka. okrenuo sam je drugi put iz zezanja, protutnjao sam kroz nju za recimo nekih 5 sati kad se sve sabere (uz skretanje zbog sarkofaga). mislim da tako nesto ni blizu ne bih mogao da ponovim sa bilo kojim prethodnim PoP-om bez obzira da li je iz trilogije ili prodigy. da sam je kupio bio bih ljut k’o leptir…