Prince of Persia: The Forgoten Sands

Ubisoft je najzad objavio detalje oko Prince of Persia: The Forgoten Sands igre. Zaboravlja se na proslogodisnju igru u kojoj je Princ pomogao čarobnici Eliki da skine kletvu sa njenog kraljevstva i vraćaju se na događaje iz starijih igara. Igra će pratiti dogadjaje posle “Sands of Time” igre iz 2003. i služiće kao prequel za “Warrior Within”. Ovo je naravno urađeno radu lakse međusobne promocije sa novim Jerry Bruckheimer-ovim bioskopskim filmom Prince of Persia: The Sands of Time koji izlazi sledećeg Maja. :slight_smile:

Sta vi mislite???

Samo da nije game adaptation filma.
Jer nisam gledao film a vec mi se ne svidja.

Nije nego se u isto vreme izdaje i film i igra. To sam hteo da kazem.

Ne znam da li si igrao prosle delove. Da ti ne objasnjavam…

Meni se ne dopada kako izgleda :confused: Nekako generički. Prošli Prince mi se baš sviđao, više sa art strane ali me je i to držalo dok je gameplay padao u monotoniju.

Realno i meni se ne svidja… meni pored ac-a izgleda sranje… sad ne prihvatam nista ispod ac nivoa a ako to ikad PoP postigne s uzivanjem cu igrati…

Najvise sam se zabavio sa PoP serijalom jer nije lak. AC je previse laka igrica u sto mozemo i svi da se uverimo. Ajde dvojka je malo teza, ali nista puno. Prosli princ je bio ocajan i njega sam hteo da predjem, ali zbog tolike monotonosti sam odustao. Warrior Within je mozda najbolji u serijalu. Lepi komboji su tu bili. Videcu jos koji put da predjem igru da se malo podsetim. Ocekujem dosta od ovog dela iako bih voleo da bude u stilu starijih PoP-ova.

Pa ne bih se bas slozio… i PoP je dosta lak… jedini put kad sam umro u PoP-iji je kad ne uspem neki skok a i to se retko desavalo… U ovom novom ni ne moze da se umre… u ac-u jos i moze… :wink:

Sand Of Time je def. najbolji pa je onda sve krenulo na gore… Ovaj zadnji mi se dosta svideo ali ne kao Sands… jako je dosadno postalo… gameplay u ovim starima je dosta zabavniji…

Pa ne znam bas da je toliko lak ili sam ja previse bio mali. Dahaka je u Warrior Within bio zaista veliko cudo.
Imala su se dva zavrsetka, ako nisi znao.
Tesko je njih vise ubiti kada imas malo helta. :slight_smile:
Mislim da si se tesko prevario, ali svako ima svoje misljenje.:slight_smile:
Jesi li uopste presao cele ostale delove osim Sands Of Time i ovog najglupljeg novog.:confused:

neznam,ja obozavam ove igre,mada je zadnji deo bio sranje,i nisam ga zavrsila…one ostale sam zavrsila po 6 puta,i vidla sve krajeve…nikako da nadjem vremena (a i neznam sama da uradim) da kompresujem sands of time pa da ga igram na xbox-u kolko sam vidla na youtube-u ima nekih razlika…jedva cekam opet princa…

Eh vidi ovoga uporedjuje AC i PoP…Pa tu nema uporedjivanja (PoP>AC :D)
Ali ne ozbiljno ja sam igrao celu sands of time trilogiju i stvarno moram da kazem da nikad ne bih birao AC preko PoP,jedan od glavnih razloga sto PoP pobedjuje jeste njegova predivna i velika prica,gameplay mi je isto nekako bolji (jeste da Altair i EDZIO mogu da se pentraju po zgradama ali princ moze da uspori vreme :p)

E sad gledao sam trailer jos par puta i stvarno jedini razlog sto cu ovo gledati jer sam veliki fan PoP serijala. A igra??? To cu mozda da preskocim. Uopste mi se nesvidja film ali iskreno…Ne secam se nekog drugog filma osnovanog po igri da je dobro ispao…(Samo mi nije jasno sto se nikome nije svidela rezident evil trilogija,meni je bila super).

Ali Altair i Ecio sa 100 m skoce u seno i prezive.:rolleyes:
Ne zna se ko je bolji. ne zaboravi. Da uspori vrema, ali i da ga vrati.:slight_smile:

Ma nema problema, popravio sam ja gresku da ne moras ti da edit-ujes :D:D

PoP je bio kao test faza za ono sto sledi… a to je legenda u Ubisoft-ovom cosku, najveca, najbolja igra svih vremena, ne porazena, beskonacno pobeda ne prevazidjenim prodajama, Asssassinnnnnnnnns Creeeeeeeed :smiley:

Jedva cekam AC3 :smiley:
Inace, prosli PoP mi se svidjao a ovog ce sigurno da ***** ako bude kao film.

Znamo da bi prodao dusu da odma igras AC 3. :smiley:

Uh sto bi voleo da igram treci deo… jos vise da saznam sta ce biti na kraju sa templarima i kako ce spasiti svet od one kataklizme…

Nazalost moracu da kidnapujem onog garia sto pise pricu… svaka mu cast… :D:D

Turtie titan: E pa sad… nikad se ne zna :smiley:
Samo da kažem za neupućene, da neki članovi tima koji su radili na AC2, radiće i na Convictionu.
P.S. Izvinite za offtopic, odo da menjam avatar.

Evo i ja sam stavio novi Avatar. Na brzaka u photoshopu. Vidim da su izasli neki novi traileri za PoP TFS.

Prvi trailer:

Mnogo mi se svidja trailer.Mada je glupo sto nosi slicnu odecu kao u drugom delu igre(moguce da je potpuno ista?)
Jos uvek mi se vrti u glavi ihihi ihaha…

Evo novog trailera koji prikazuje princove moci. Ako je suditi po ovom trejleru, ovo je princ kojeg ja volim iako je i onaj zadnji bio dobar, ali sve u svemu “warrior within” badass prince is back !! :rock:

joj ala ce ovo da bude igra! verovali ili ne ali upravo skidam prince of persia: the sands of time ali skidam ga vec 4 dana je neka budala je okacila na takav sajt gde se dnevno moze skinuti 200 mb fajlova i jos sto je najgore brzina je limitirana na 40 kb/s a ovo sto skidam je namesteno da se nareze i pika odmah na xbox360, do sada sam poskidao 13 delova a ima ih ukupno 31 odlepicu dok nezavrsim sa skidanjem!

za one koji hoce i imaju zivaca da se pate evo linka XBOX360 ISO

a sto se tice ovog zadnjeg princa da i tu sam reko zali boze diska sto sam ga uopste narezao bolje da sam ga kroz prozor bacio! uopste mi se taj nacrtani dizajn nije dopao onda ona glupa fora programera da princ bude duhovit i najveca mana je ta sto ako kojim slucajem promasite put vratite se na pocetak table! tako da je moje igranje tog princa bilo cisto dok su me zivci drzali a kada sam puko ja puko je i disk, tek toliko da se zna sta se jadniku na kraju dogodilo!

a sve predhodne princeve sam zavrsio na pc-u ali ovog puta ocu da uzivam u igri na konzoli…

adrijanchica nebi bilo lose da pokusas da nadjes onaj tvoj program pa da skinem i ostale delove za xbox pa da ih namestim da rade na xbox360 jer takve igre vredi imati u kolekciji i igrati iznova i iznova…