Prince of Persia: The Forgoten Sands

Ovo je super igra ,'vataš se za vodu.

Ne znam. Mene je AC odusevio sa grafikom i stilom, ali sam uvek vise voleo PoP-a.
Videcemo kakav ce da bude, ali po ovim svim lepim informacijama ocekujem da ce biti sjajan.

igra se pojavila na partisu,skida se

takodje da potvrdim, ima ga i na ostalim “poznatim” sajtovima :slight_smile:

Na xbox360iso igra je tiho izašla…Skidam je kad izađu megaupload u međuvremenu Redemption

E ovo je pravi princ,ista ona grafika,borbe sa više neprijatelja i nemaš onaj utisak da sve radi sam.

i ovo sam vec probao i dajem prednost princu ipak, igra je kao warrior within, a posle zaranjamo u divlji zapad

Mnjeh, sta ja znam. Imao sam takav dejavu, prethodni delovi su se makar trudili da dodaju po neki originalni element ali ovo je stvarno najbestidnije ponavljanje, i gameplay mehanika i onaj pocetak sa zamkom koji je pod invazijom, pitao sam se da nisam slucajno skinuo neku staru verziju. Nije to u osnovi los gameplay ali dajte ljudi malo kreativnosti ovo ce i najvecem fanu serijala da izadje na nos.

Ajde padawane nemoj da se*eš (moram se tako izraziti) i igraj igru. Kad si ti zadnji put nešta dobro reko o igri?

A kad si ti napisao post bez kontradiktovanja nekom?

evo upravo narezao igru i upravo je instaliram na hdd pa krecem sa ozbiljnim prelazenjem igre, jer koliko vidim po nekim snimcima koji su osvanuli jutros igra neverovatno podseca na prvi prince of persia a sto se meni jako dopada! a dok se ovo instalira reze se i red dead redemption a kasnije cu i to da probam mada je ovo za sada prioritet broj jedan…

uzeo sam ja igre jos jutros ali stigli gosti pa nikao da odu da se ja malo zabavim a da bude jos veci bedak skontam da u kuci nemam dual layer diskova pa trci u grad po iste pa nisam nasao verbatim dl diskove nego samo maxell dl diskove ali narezao sam iste pa cemo sada videti kako se ponasaju ovi diskovi sobzirom da im je ista cena ko i verbatimu 130 dinara!

mogu samo da kazem posle sat i nesto igre da sam blago razocaran sa izborom tezine igre, pa na pocetku je dat izbor izmedju lako i srednje kategorije dok teska nije ni kao opcija prisutna a ovo sto sam dosada odigrao mi je suvise lako, dali zato sto sam ranije vec igrao ovo pa mi je ovo ko neki deza vu ili sta ali blago sam razocaran!!!

naravno nastavicu dalje da igram ali neznam kako ce biti kasnije dalice se malo igra zakomplikovati i postati sama po sebi teza ili sam osudjen da igru prelazim dva puta pod uslovom da kada je predjem na normal da bude posle dodata opcija hard…

sto se tice same grafike u igri tu sam odusevljen kako izgleda (nisam neko ko trazi dlaku u jajetu), animacija su super, a za kasnije ce vec da vidimo!

ubacili su RPG sistem budzenja, veliki plus za igru. Sto se tice tezine, priznajem igra i meni deluje laka, no videcemo, 30 neprijatelja ti skinu cetvrtinu energije al te zato tri klatna sa sekirom ubijaju ko Ezio cuvare po krovovima…

ok to za budzenje se i meni dopalo ali skoro posle 2 ili 3 sata igranja malo dosadi jer svo ovo vreme koje sam odigrao sam poginuo par puta i to na moju glupost dok se borim pa skocim pa preskocim onu ogradu pa roknem na patos i gino sam spocetka kada sam dobio moc da vracam vreme ali posle sam i to prevazisao! neznam videcu jos sutra kako ce da bude ali za sada mi je suvise lako!

jeste da prica polako postaje zanimljiva ali vidcemo do kraja stace da bude!?

ja pretpostavljam da ce na kraju da se ukrca na brod i da krene po Empress Of Time jer tako pocinje warrior within a ova igra je smestena posle prvog a pre drugog dela “originalne” trilogije.

Stavio sam ovaj info u spoiler mod iako prakticno ova informacija nema veze sa Forgotten sands igrom , ali ako je neko slabije informisan o igri i nije igrao Sands Of Time trilogiju, da ja ne budem na kraju kriv :smiley:

Nije losa igra. Ako ista izgleda fenomenalno, ali zaista fenomenalno. Igrah nekih pola sata, nastavljam posle RDR-a, sto mi je sada glavni prioritet. Jeste, poprilicno je laka u odnosu na prosle PoP igre, valjda samo pri pocetku, valjda. Inace, ako nemate sta da igrate, vredi pokusati. Nije ni toliko lose koliko sam ja iskreno ocekivao.

Nije uopšte laka,ja sam je malopre prešao.Najviše mi se svidja ono zamrzavanje vode,tamo pri kraju ti baš trebaju refleksi.

^ Kad pre, prijatelju? Tek juce izadje. :slight_smile: Ja svoje igre volim da cedim do kraja. Kazi mi samo, koliko Gamerpointsa si sakupio posle prvog prelazenja?

Lik je car, ja ni prdnuo pored Convictiona on vec presao celog…

zivota ti pa koliko ti je vremenski trebalo da je predjes? ja sam je juce narezao i igrao sam nekih 2 do 3 sata i tek sam verujem zagrebao povrsinu igre! a ti se onda pojavljujes sa porukom preso igru!

a drugo to mozda ako se tebi cini da igra nije laka meni je suvise laka posto sam predhodne delove sve zavrsio u cugu osim ovog zadnjeg kojeg nisma hteo iz principa da igram jer mi je bio suvise moderan i kartunizovan!