Preporuka za Gaming Monitor

Mislim, kul, kao budget opcije. Ali ja vise ne zelim ni da cujem za monitor da nije FALD ili MiniLED. Generacijski korak, i on se desava upravo sada. Dogodine ce biti boom tih monoitora. Mada ja sada moj OLED ne menjam dok ne dobijem neki burn-in ili neke mrtve pixele. :laughing:

1 Like

Zato i postavljam ovo da vidim ĆĄta pametniji od mene imaju da kaĆŸu ili preporuče.

Ja sada ciljam 43" C1, konačno ima da se nabavi kod mene.

1 Like

Sa cenom koja se sigurno manja dosta nego kod nas, ne vidim bolju opciju. Ja sam prezadovovoljan sa C1. Inace, odvrnuo sam na 100 osvetljenost, neka ide zivot :grin:inace za nonHDR sadrzaj mi je osvetljenost 25% pa i to bude previĆĄe :slightly_smiling_face: @padawan sta mislis koliko ce izdrzati panel na 100? :joy:

2 Likes

C2 mislis verovatno. C1 je 48 najmanji, taj imam ja.

U pravu si, C1 48".

1 Like

Dajem ti godinu dana. :smile:

Ja sam koristio podesavanja od Vincenta, mada sam neke stvari podesio po mom ukusu.

1 Like

I moja su podesavanja od Vincent-a. Zato je 100 :grin:

Kupiơ TV da bi morao da se ustručavaơ oko podeơavanja da ne bi crko, joơ ga platiơ papreno. Wooooow :rofl:

Ma koje ustrucavanje. Okrenem vincenta i za pola sata sve podeseno :joy: jedino ne znam da li radi za lg jer preporucuje stotku za osvetljenost :joy:

huh? Koliko sam ja video njemu stoji na default 55? MoĆŸda sam prevideo.

Ja gledao podesavanja za ps5 i series X, dolby i hdr. Ostalo je na 25-55 max. Youtube i to
 sve sam zasebno podesavao tako da sam izgubio dosta vremena, korak po korak, ali vredelo je. :slightly_smiling_face:

1 Like

LG izbacio mat oled ekran striktno namenjen za gejming.

1 Like

Tldr; Od kad je dostupan i poĆĄto?

Dostupan za koju nedelju mislim, Septembar. Oko 1500 $.

1 Like

Znači kod mene +€200 na tu cenu ako ikad stigne

Pogresio sam cenu bio. Bas skup.

4 Likes

6 Likes

Pored malo losije izrade tj krckanja sve ostalo kida!!!

1 Like

Uuu javi utiske :smiley: