Premium rapidshare, utorrent, brzina, ruteri, MU

Ok, ne moras da vices, samo pokusavam da pomognem. :rolleyes: Moj ruter nije imao opciju koja mi je trebala jer je bio zakljucan. Otkljucao sam ga na onu foru koju sam ti napisao. Pomislio sam da imas slican problem, to je sve :wink:

pa nisam vikao i da jel ti imas isti ruter ?? (scientific atlanta epc 2434)

jok, on ima huwei 520i! standardni Telekomov ruter. Ti taj tvoj treba da “otkljuchash” sa admin shifrom koju ti mozhda mozhe dati tvoj provajder.

to mozda mozes da zaboravis :smiley: salim se ja sam ih zavo ali nis rekli mi da netreba da driam nis :@

Probaj:
Username: admin
Pass: admin ili ztonpk
Ovde ima dve sifre, nije jedna sifra, vec dve. Ako prva ne uspe pokusaj drugu.

Da, ja imam taj ruter. Evo na ovoj strani imas default parametre za otkljucavanje rutera, ima i taj tvoj (scientific atlanta epc 2434). Default Router & Modem Passwords A-L | PcWinTech.com™
Ako ne radi onda ti moze pomoci samo provajder, kazi im za sta ti to tacno treba, cimaj ih malo vise i valjda ce se smilovati.:slight_smile:

e nece probao sam ljudi hvala li nis jbg

MU ti je kao RS Premium, samo sto ne mozes zaustavljati tokom downloada i moras cekati 20-ak sekundi pre downloada.
Mada na RS-u ima skoro svega, tako da… sta reci xD

pa zato sto na RS ima svega (RS nije gluup) i vecinom kupuju ljudi RS premium i zato lupili 5gb limit dnevno

Ne skidaj mesec dana pa ces imati 150GB dnevno.
Inace ako je nekom hitno, nek’ skokne do MU i ima besplatno x/po danu.

Skuplja se do 25 gb i tako stoji dok ne pocnes da koristis.

Ali ide i preko 25GB, samo sto se to ne vidi.

pa to je onda extra…

dok kod nas na adsl-u se ni nepominje povecanje brizina osim ako ti sam neuplatis veci paket…

a to sto se tice radova pa to je normalna stvar da moraju da sve istestiraju pre nego sto puste u zvanicni rad ali mesec dana nije tako dug period zarad boljeg neta kasnije kojeg ces imati… a samim time neces ni ovde biti mesec dana bez neta nego ce dolaziti do kojekavih problema ali opet ces moci da skidas sve i svasta sa istog…

Ja se nadam da cu sutra uvece moci i ja posto ovo jako sporo skida. Moram da nadjem nesto pored fife da igram posto red dead redemption zeza u multyplayer-u a COD MW 2 ne pipam vise u zivotu.

to je nas provajer problem da nisi telekom adsl?

Ma jok, imam wireless 2ul/ 2dl. Ovde je problem sto ima malo seeder-a na bitsoupu

Ako imate nekoga da vam posalje pozivnicu, TorrentLeech je jako slican bitsoup-u, ali mi uvek, ali UVEK ide full speed (trenutno 800 kb/s mi je limit, ranije, a i uskoro ponovo, 1600 kb/s)

to je najveci problem na bitsoup, dok je fajl aktuelan ima seedere cim prodje dan dva vec ces da se patis sa skidanjem bilo kog fajla ne samo igara… zato ako mozes pokusaj ovde da se regujes Partis.si dosta su korektni sa brzinama cak sta vise uvek sve ide u full-u a imaju sve ko i na ostalim torrentima, jedina mana je malo teze drzati ratio (posto varanja nema) a da pustas da uplodujes treba ti bas bruka brzina da bi imao ok ratio!

Ne treba da se sakuplja,nego skidaš od 2 posle ponoći do 10 ujutru,onda je na rapidu Happy hour i skine ti samo 10% trafic.

a ako hoces da imas dozivotno rs premium, uploaduj nesto i shareuj po forumima. Ja sam uploadovao 500 rock spotova i postavio na par foruma, i poeni idu evo vec treca godina za dz…