Premium rapidshare, utorrent, brzina, ruteri, MU

nemam pojma settings mi je onaj defaulti da modem mi nije otkljucan pa mi zato 390kbps (vidi onaj dole trougao narandzaste boje to ukazuje da nemam otkljucanih portova) inace sa otkljucanim ide i vise!!

Obojica treba da uradite, takozvano, forvardovanje portova, te će vam se taj žuti trouglić pretvoriti u zeleni kružić sa kvačicom! Forvardovanje samo po sebi i nije neka nauka, izguglajte i gotovo! Posle odrađene operacije dobijate na brzini, stabilnosti u radu, nema neugodnog čekanja na početak downloada…

Teoretski je moguce da provajder nesto eksperimentise sa protokom, pa dobijate povremeno vecu brzinu, mada ja u svom dosadasnjem zivotu nisam bio te srece…

Ma odlucio sam da sledeca dva meseca uzmem Sezampro MAX 16MB,poskidam sto mi treba,i onda se vratim ne 4 Megabajta.
Jedna Xbox igra od 7 Giga se skine za oko sat vremena :D.

Sad samo da docekam prvi Februar.

pa da ali za moj modem nisam naso ako bi mogo neko da mi nadze kako bio bih mu veoma zahvalan p.s moj ruter je Scientific Atlanta webstar epc2434 pa ako neko uspe da nadze super ako ne onda is…:frowning:

Evo ti druže…http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Scientific-Atlanta/WebSTAR-EPC2434/WebSTAR-EPC2434index.htm[COLOR=YellowGreen][/COLOR]

probacu.:slight_smile: pogledao sami na slikama koji su na tom sajtu imaju ocije koji moj ruter nema??
Scientific Atlanta WebSTAR EPC2434 Router Open Port Guide??

proveri još jednom,tj uporedi slike i opcije koje su kod trebe, trebalo bi da je isto !

taj sajt znam odaaavno tj upustva sa tog sajta i ja nemam neke opcije koju su tamo na slici :frowning:

[URL=“http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?794-Assassin-s-Creed-Lineage-(film)&p=13749#post13749”]

Ninjo, ako forwardujem iliti otkljucam modem, jel’ to povecava samo brzinu na torrentima ili na svim hostovima (RS, MU, itd.) jer moji komsija kaze da mu je otkljucan pa mu samo torenti idu brze?

Samo na torrentima.

Yup, samo na torrentima! Jer u stvari, samo forvardovanje portova služi zarad komotiteta i kvaliteta tvog torrent clienta.

ja nikako da uspem :(:(:frowning:

metin sta se zalis kada ti i ovako ide net ko lud :slight_smile:

pa mogo bi jos bolje!! eto zato

Evo sad se setih jos nekih stvari - dok sam imao net od 768, sa RS-a mi je skidalo sa 75-6kbs a sa drugih sajtova oko 90-100. Kako li je to moguce :smiley:

User name> ADMIN
Pass> ZTONPK

Probaj ovako.

drugi put ovako neŠto na pm!!!

Ok, izvinjavam se, mada taj info moze da se nadje na bilo kom domacem sajtu.

sta je to uopste ako mislis da je to pass za moj ruter mogu da ti kazem NIJE!
moj ruter nema pass uopste problem je sto na tom sajtu ima opcija koji moj ruter nema