Premium rapidshare, utorrent, brzina, ruteri, MU

Al zavisi dali covek ima dobar net,a ako ima dobar net itekako mu se isplati.Ja recimo imam 1.5MB i skida mi uvek 180kb\s sa megauploada.

ja imam 2mbps i brzina (premiumom) mi ide i do 400kbps mozda nekad i vise

Ja imama 4MBita i skidam sa megauploada konstantno sa 490kbps a nekad ide i do 800 i sve to sa free nalogom, jos ti daju 20 gb dnevno za razliku od rapid premium-a gde daju 5gb dnevno.

Tako da sto se tice skidanja sa samog xbox360iso.com-a rapid premium je potpuno nepotreban!

gresis rapidshare daje 25gb na premium :slight_smile: ali ok

To sa xbox360iso i JDownloader je stara stvar. To svi ovde znaju. Da si pogledao par postova gore, video bi da nemam upotrebljivi net!
Ali hvala na trudu da objasnis :slight_smile:

PS: Jeftinije je menjati diskove sa ljudima, nego kupovati, a na srecu, ovde ima dosta Beogradjana koji isto misle :slight_smile:

Limanac leba ti reci mi kako ostvaris 800kbps sa 4 megabitnim netom kada je jedan megabit 120kbps sta znaci da ti mozes da imas najvecu brzinu 480 tako da ne znam otkud ti ono 800

Otvorite topic sa imenom “PREPUCAVANJE RAPIDSHARE VS MEGAUPLOAD” …Znate li vi kako je poceo ovaj topic?? Boze dragi…

rapid premium daje 25 gb za 5 dana, sto dodje 5gb dnevno kao sto sam i rekao

Pa isto kako i Metinu ide sa 2 megabitnim linkom 400 kbps tako i meni krene da skida sa 800 i vise, ali stabilno imam izmedju 480 i 490 kbps
Inace 4Mb = 512KB

ne ne ne nego 25gb svaki dan se dopunuju si imao nekad premium (u skorije vreme)???

Hehe, to covek limitovao download i onda kad povecao mu skocilo ko ludo duplo :smiley:

Naravno. Drugacije ne bi ni mogao.

I ja isto kad pauziram, pa mi skoci i do 500kb\s, umesto 115.

meni kad vam kazem ide 400kbps bez prob 300 stabilno

metin-A mozes li mi objasniti na koji to nacin. Ja imam 1,5mb i ide mi uglavnom 184kbps sto je maksimum na tom internetu a nekad cak ide i 120 ili 80kbps a tu manju brzinu mi je neko ovde objasnio da je zato sto megaupload podeli brzinu na vise free korisnika.

Ne shvatam kako si sa 4mb dobio 1mb brzinu?
Jel si na Rapidshare premium,jel ti oni povecavaju brzinu ili sta he u pitanju?

Ne moze rapidshare tebi dati vecu brzinu od onoga sto dobijas od ISP-a…to su samo lose kalkulacije. Prijavljuje meni DUMeter uvek upload od 30 KB/s a zapravo ide 13.5 KB/s.
Imate post #21 na prethodnoj strani. To su cinjenice i teoretski maksimumi, sve ostalo je sranje ali sanjarite ako vas to tesi…

Imam premium skoro 3 godine, tako da znam sta ti pricam, ali da se ne ubedjujemo vise rapid premium je zaista odlican, samo u ovom konkretnom slucaju megaupload je bolji izbor, em je za DZ.

Ovo je skidano sa megaupload-a kao free user, nemam brzinu od 1mb, kazem krece da skida sa 800 pa se stabilizuje na 490, ali se desava da i onda skace dosta preko toga.

evo vidite

meetin jel mozes da postavis negde svoj setings za utorrent posto ne znam kako tebi tako brzo ide skidanje. ja kad god idem da skidam preko torenta ide brzinom od 50-60 kbps iako mi teoretski moze 180. Nije mi vazno da ide duplo brze dovoljno mi je samo ova moja brzina od 180. Ladno ti ide tom brzinom a ima samo 117 seedera.