Poreklo vaseg nickname-a na forumu?

Ova tema otkriva neke zanimljive stvari o nama. Super je !

Stefan mi je ime, zvali su me Stefa, a ja sam od toga izveo Stex… i to sam napisao na nekom papiru, a profesor je to video i preprevio S(prebacio) K, t(izbrisao), EX(ostalo), I (dodao) … tako nekako ispalo KEXI i sad me svi zovu KEXI… 95 je godiste… :slight_smile:

Bi,bi.Da nisi i ti bio tamo?

Naravno. Posle svadje oko RE5 sa onim Laki ili kako se vec zove napustio sam forum, ali kad sam jednom slucajno video da mi je na PM napisao “oprostio sam ti” pukao mi je film i otisao za dobro.

Meni je skraćenica od tri početna slova imena i prezimena

Ja mislio da je skraćeno od Dimmu Borgir. =)

Posto sam hteo da se registrujem na jednom sajtu (da ga ne reklamiram sad) probao sam sam mojim imenom, nadimkom i koje kakvim glupostima i naravno nisam mogao jer je sve bilo zauzeto.A bas pre te registracije sam gledao nesto u vezi vojske i tako to.I od jednom mi sine nadimak MitraljezaC.I od tada koristim na svim sajtovima/forumima.

Zanimljivo covece i mene svi zovu Ševa, prezivam se Šević pa od toga skraćeno bilo Šeki, Šeli itd. međutim meni ostali Ševa i tako me i dan danas zovu. sewapala je nastalo od toga sewa kao Ševa i pala kao Paladin pošto mi je to bila prva klasa u wowu i omiljena mnogo je glupo ali šta da se rad. Najgore kad nekom dajem email adresu ''Adresa mi je sevapala@, tj. s-e dabl ve pa a pa onda pala, sevapala" I tako mučim se xD

Moj nick je nastao pre 5godina kada sam poceo da igram igru lineage 2 doduse ona je MMORPG ako neko ne zna…Prvo sam krenuo da se potpisujem ridik3 ali onda su svi igraci na serveru krenuli da prave nadimke sa Mr na pocetku,i ja kazem sebi daj da napravim novog lika sa nadimkom MrRiddick i od tada se svuda potpisujem MrRiddick…Ova igra mi je uzela 5godina,ali isplatilo se samo kada se setim koliko puta nocu nisam spavao a idem ujutru u skolu pa odem u skolu da bih se malo odmorio…Ali imao je i l2 neki doprinos uzeo sam 400evra od njega prodavao klincima opremu,ljudima koji imaju zenu decu itd… :smiley: to su bila dobra vremena ali sada niko vise nece da kupi…Ali ove godine sam prestao da pikam l2 :slight_smile: i veoma sam srecan sto mi je dojadio :stuck_out_tongue:
Ah i da veliki sam fan filma The Chronicles Of Riddick odatle sam i video riddick :slight_smile: Vin Dizel najbolji!:hihi

Od kad imam internet meni je nick na internetu Froger, ali ovde sam hteo jedino da stavim neki drugačiji i lupio ThE TuRTlE TiTaN. Froger sam uzeo iz Frogger-a, ali pošto mi je bilo nekako ružno sa dva g ostavio sam jedno. :slight_smile:

PS: Krivo mi je što na Xbox Live-u nisam mogao da postavim Froger iz razloga što je bilo zauzeto pa sam nešto lupao i napravio loš nick. :frowning:

Veliki fan Pearl Jam-a…pa eto njihov Jam, dodao black i broj koji volim…et :wink:

Iz odeljenja me zovu Hoki skraceno od Hoking xD zato sto sam najveci neard xD(inace znaju za hokigna zato sto sam Sm xd)a nick nemam pojma ,kad sam smuvao prvu devojku padala neka kisetina pa odatle kisni jebac tj. kisni vitez xd

Zovem se Slobodan ali sam po forumima SlobeX jer je to uvjek ime slobodno :smiley:

KYO-od osnovne skole nosim ovaj nadimak…sam sam ga sebi prikacio i tako ostalo do dana danasnjeg…a potice iz legendarne igre King of Fighters(ko se seca,i ko je igrao igru zna o kome govorim)…a posto se usput bavim rap i hip-hopom…to mi je umetnicko ime…a takodje u japanskoj kulturi oznacava-tajnovitost,ima tu jos mnogo da se kaze oko nicka ali u skladu sa mojim nadimkom ostacu tajnovit :slight_smile:

morao sam izvini ali morao sam :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

XAXA “Saznaces za par godina”…

Nista specijalno…Dante-DMC,nastalo od glavnog igra Devil May Cry i njene skracenice,svuda sam Darksiders(omiljena igra) ili DARKSIDERS PC GAMER(eto palo mi na pamet kada sam je pikao na pc,nisam imao konzolu).

KostaM - Kosta Mitrovic, krajnje neinteresantno :smiley:

Kickba pa eto tako sam na emailu jel nije nista drugo prihvatio pa sad svuda stavljam kickba:D

Poreklo mog nicka je prosto. Svi ste culi za Brontosaurusa tj Gromoviti guster, e sad nesto je trebalo mom sestricu i kad sam otisao na wikipediu da ga istrazim vidim da su mu promenili ime u Apatosaurus gde Apato predstavlja kako su opisali na engleskom “Deceptive” meni se svidelo i tako je ostalo a posto je i to mahom bilo zauzeto jedno a je preraslo u 4 i tako. I otad ga koristim u svim igrama i ostalo.
ali mi je zao starog nicka tu mi ga je Crysis pokvario bio sam Nomad do pojave crysisa a onda ih se pojavilo milion i pokusao sam da nadjem varijacije na ime u drugim jezicima ali nije bilo pomoci svugde ih je bilo, cak i na latinskom gde je nomad = peregrin sam se razocarao jer zbog gospodara prstenova nije se mogao zadrati taj nick stoka sam se nevoljno rastao od njega.