Poreklo vaseg nickname-a na forumu?

Moj nick je moj nadimak(ima ih vise) ali evo probao sam i ja mafia name generator i ispalo mi je Pietro Crackhead :smiley:

Ništa bila je starija 3 god. pa su nam se putevi razišli zato što nisam bio spreman da se selim u Keln. Možda bi se stvari drugačije završile da sam je sada upoznao.

Moj nickname je nastao totalno bezveze a i prilicno je bezveze.:dada:
Jednostavno mi dupnulo ,Peki(lupio da bi se uklapalo sa nastavkom;slicno mom imenu ali me niko ne zove tako i hvala je Bogu)i Sabac(Iz Sapca sam) i nastalo PekiSa.

@dasmiki

Uh Milorade krajnje simpaticna prica o nastanku jednog nickname-a.:heart:
:smiley:

Beše lepo kada se samo setim, tada kao student dosta sam putovao sa njom. Prema tome momci učite se na mojim greškama! :slight_smile: Ako naiđete na žensko koje hoće i može da plaća ne ispuštajte to! :wink:

ime junaka iz poznate igre LEGEND OF ZELDA, jos sa NES konzole…po meni i dan danas, najbolja avantura ikad, toliko sam bio zaljubljen u igru da imam cak i tetovazu, tribal iz igre :slight_smile:

I moj nick je moj nadimak (msm da ne moram da objasnjavam zasto) :smiley:

Neb - prva tri slova imena
Res - prva tri slova prezimena :smiley:

Eh moj nadimak je nastao tako sto sam u cs-u samo spamovao onaj gore desni ugao ubistvima :stuck_out_tongue:

Nemesis - svim ljubiteljima Resident Evil-a dobro poznat lik iz 3 djela. Moj prvi dodir s “Nemesis”-om bio je na Segi Deamcast (btw RE3 je izasao i za deamcast ako ko ne zna) i od tada sam se zaljubio :slight_smile: RE3 sam presao 8 puta da bi popunio one epiloge na kraju pa sad zamislite koliko sam se navukao na taj serijal :))))

89 - Moje godiste (zadnja generacija s papirima SFRJ hahahah)

Hmmm…zanimljiva tema! :slight_smile:

www potice jel’ od dobro poznatog WorldWideWeb…uglavnom svuda koristim taj nick…a kako sam dosao do toga?! paaa…jednom sam otisao kod popularnog provajdera u vreme kada je dial-up bio majka interneta i reko’ ajd’ da vidim da li bih mogao registrovati email sa tri slovne oznake i simpaticna devojcica mi prihvatila zahtev (a mukica…tek se zaposlila)…sto mi je kasnije donelo mnogo problema na svim mogucim poljima sa ljudima koji su mi odgovarali (kada sam im rekao putem koje email adrese mogu da me kontaktiraju)…“dobro ali trazio sam ti EMAIL adresu, a ne web sajt…o Boze…kakav idiot…”…OMG…i onda sam odlucio da budem rebel prema tehnoloski hendikepiranim osobama! :smiley: a i bavim se web programiranjem izmedju ostalog tako da je sve povezano! :slight_smile:

Kada sam upoznao moju sadasnju zenu nisam mogao da joj zapamtim ime pa sam je nazvao Slaki (sada je svi tako zovu, cak i njeno staro drustvo, a moje drustvo je mislilo da se zove Sladja pa su se iznenadili kada je maticar izgovorio njeno pravo ime, bili zbunjeni skim se vencavam). Drugi deo je skracenica od Lamborghini jer sam ono bas do jaja zaljubljen u ovo italinsko remek delo.

Ime Aleksa, godiste '94. 2+2=aleksa94 :smiley:

Inicijali imena i prezimena + godiste = nb97
PS
Cool tema :smiley: :smiley: :smiley:
Inace na svim forumima mi je ovaj Nick.

Nekad mi je svuda nick bio Jakuza,na jednom forumu smo se zezali i dali mi nadimak djakuza,ja obris’o u i dobio Djakza :smiley:

To ne bi bio Gameplay forum, zar ne?

Moje nije nista posebno i nema neke price iza toga osim da sam probao neke svoje nadimke koji su bili zauzeti kako ovde tako na xboxu i ja spojim pyro+devil+94(god)i eto

Eee pa duga je prica kako je meni nastao nick.Pa to je bilo pre nekoliko godina adok sam igrao Counter-Strike i tada mi je bio nick neki od 20 slova i menjao sam ga na svaka 2 sata.Zatim na pamet mi je pao eksperiment pa sam onda to stavio.eXperiment mi je sada nick na svakom mogucem forumu,igri i tako to :). Inace meni je prvi nick bio iz WoW-a Blood Elf Mage iz TBC.

Poreklo mog nicka seze nekih 70 godina u proslost sa samim pocetkom drugog svetskog rata. :lol: Pradeda pada u ruke Nemcima koji ga prebacuju u Nemacku gde ostatak rata provodi u zarobljenistvu u jednoj bogatoj kuci radeci najrazlicitije poslove kao sluga. Posle rata po povratku u rodno selo, prijatelji mu daju nadimak Sheva a sve na osnovu price da je “shevio” gazdaricu kuce u kojoj je radio kao sluga. :rock: E sad koliko to ima istine ne znam, ali vazio je za ozbiljnog coveka. Taj nadimak se kasnije prenosi na dedu, cala, mene, burazera itd. To mi je nadimak otkad znam za sebe. Posto je Sheva na vecini foruma zauzeto koristim englesku verziju te reci - Lark. A gamertag mi je kombinacija oba - shevalark. :beer:

Mirko M, P od prezimena i dodato 007 to mi je dao PSN kada sam pravio nalog i ostalo tako i ovde reko da se ne razlikuje :slight_smile:

Ime Branimir pa nadimak Brane,ali na forumima i u igrama mi uglavnom stoji Branex,nekako mi je bolje za takve stvari a i ovde je svakako zauzeto Brane,tako da,Branex xD