Pomoć za Game Pass Ultimate

Sad sam se cuo sa drugarom, pa je mozda problem to sto ja ne stavljam svoju karticu jer je nemam. Na racunu dodatnl sam redeem 5$ kakk bi kupio za taj 1$. Sad jel moguce da je problem da trebam imati 15$ za obnovu kao da je njima sigurica ili sta?

Moras imati minimum 17-18$ . 1 za gamepass + eventualni porez + 15$ za prvu obnovu. Ja uvek imam na kartici vise od toga prilikom aktivacije ali bilo je slucajeva kao kod tebe gde je moralo da bude na racunu 17-18$ Ubaci jos i nece biti problema.

1 Like

Probacu sad da ubacim jos 15$ pa cemo videti hoce uspeti, hvala za savet i tebi

1 Like

Bio si u pravu, hvala ti.

Edit :


Posto imam na nalogu 19$, jel smem da trosim to sad ili je rezervisano pa u slucaju da kupim igru ili nesto blokirace gamepass? Ne znam kakl to sad funkcionise

1 Like

Mozes da iskljucis auto-renew i onda trosi slobodno :blush:

1 Like

Drugari jel imamo ovde na forumu share i prodaju igara, kao što ima za PlayStation. Ima i imaće dobrih igara, pa pošto su svi nosioci može po pola da se plati igra.

Na šta konkretno misliš?

Prodaja kupovina igara klasična

Bio ti je drugar u pravu :slight_smile:

Misli verovatno na fazon razmenaigara, ali samo za xbox :slight_smile:

Uplati Game pass, potrebe za razmjenom nece biti poslike toga

Na razmenu sam mislio :grin:. Uplatio sam pass, nego neke nadolazeće igre bih igrao na next gen, a ne na PS4 pro

Ja sam napravio topic sa pitanjima kako share radi i nije bilo odziva :slight_smile:
Lako je podeliti sa jednom osobom nalog ti njegov kao home console on tvoj kao home console.

Ali da li mozes vise naloga tako i koji je limit ako moze nemam pojma :confused:

Na kup/pro sam hteo da uzmem neku igru i lik mi trazio moj nalog pa ce on da mi aktivira samo sam rekao no tnx.

Receno je vec, ne moze, samo jedan nalog moze da se deli (jedan nalog moze biti home).

1 Like

Znaci nista od jeftinih igara mimo gamepass-a, pa dobro hvala na informaciji !

Mozes se fino naigrati ako pratis oglase za prodaju diskova, pa onda sajtove za digitalne kodove i td… ja sam za celu jednu generaciju ubacio samo fifu u moj Xbox One X i tu stoji jos uvek. 99,9% igara sam kupio dzabalesku kao digitalne kodove.

1 Like

Gde pratis oglase za diskove? Aj kodovi i na storu su solidni popustu, sinoc sam uzeo Mortal Kombat 11 koji je 70+% popusta

Kupujem prodajem sajt obicno. Imas za kodove i cd keys kao i g2a

2 Likes

Ja sad moj primarni nalog koji je home, dao ortaku. Na njemu mi je Game pass. Njemu piše da ne može da pristupi jer neko već igra i da može samo jedna konzola

Kod jednog bude postavljen nalog kao “Home” i on igra sa drugog naloga i ne ulazi na taj “Home”. Drugi igra sa tog naloga i to je to.

Znači samo da obrnemo. Hvala. Ljudi, mogli bi da odragizujemo neki share sad za black friday