Pomoc oko odabira televizora za ps5

Nekako mi fetis da mi budu na podu. Volim taj neki rizik a i plus imaju bolje hladjenješŸ˜

1 Like

Vise sam za Ktitor ali aj :sweat_smile:

1 Like

Evo zasto mladja drzi na podu

A Simpo, niŔta? :grin:

Pukli skroz :neutral_face:

Zaintrigirao si me profo :grin:

Boga mi hvale i ovaj za EU sto je rađen i to baÅ” onaj gore model sto sam preporučio A7G ā€¦

2 Likes

Drugari imam novi budzet od 750e,preporucite nesto,jel moze za te pare da se uzme tv od 120hz?

Ja odavno furam tcl

1 Like

Moj tcl je identičan američkom rođaku tako da tvoja teorija ne pije vodu.Samsung samo usa verzija priznajem

Ja sam samo spomenuo da pogleda ponudu hisense i tcl nisam navodio ni jedan konkretan model.Dosta baba i žaba u istom koÅ”u.Prvi lg pravi različite model za Evropu i Ameriku a pogotovo za treći svijet u koji spadamo mi

Level izjave profo fura LG ciji se paneli proizvode u Kini, a smeje se @iNikola koji takodje fura kineski LG i iphone made in Kina ā€¦
:man_facepalming:

Fali ti joŔ malo da dobaciŔ do ovog modela, koji Ŕije i LG C1, a cena je normalna kod nas .

Profo da i malo znas nesto o kvalitetu Oled panela, znao bi da LG nema sta da trazi u kategoriji sa Philips i Sony Oled televizorimaā€¦

Stiveq last online 3 days ago :rofl:

2 Likes

Ma dovoljno receno koliki je postotak reklamacija na LG i Samsung-Sony i Philipsā€¦
Poredjenje level Volkswagen-Mercedesā€¦

Stivi bradr ver ar ju living? :hear_no_evil::joy:

1 Like

Ziv je Stevo umro nije, dok je Philipsa i amilight magije :sweat_smile:

A jbg Madjo zauzet sam bio sam u pečenjari :rofl:
Malo janjetine i piletine sa ražnja da se oporavim od izlaska :rofl:

2 Likes

I posle se cudis kad te strefi nesto kaaao iznenada :rofl:

Profo cim dodjes nazad vodim te na Najlon u NS na ovo, svaki vikend matori obrće na pijaci :rofl:
Sad me izvinite ne mogu da kucam sa masni prsti :sweat_smile:

3 Likes